Kamaru Usman Conor McGregor

Kamaru Usmana, mistrz wagi półśredniej organizacji UFC, odnosząc się niedawno do potencjalnej walki z Conorem McGregorem zapytał fanów o to, czemu chcą skazać Irlandczyka na śmierć w klatce?

Zobacz również: „Dlaczego chcecie śmierci tego człowieka?” – Usman o walce z McGregorem

Wygląda jednak na to, że Usman podchodzi do walki z McGregorem całkiem poważnie, o czym powiedział w rozmowie dla ESPN.

Tu chodzi o tworzenie historii. On mówi, że jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów w trzech kategoriach wagowych. Teraz ma szansę, żeby to udowodnić. Niech wyjdzie i zdobędzie trzeci pas. Dlaczego nie zrobić tej walki? Dam mu tę szansę.

Usman dodał również, że dziwi się, iż Conor cały czas milczy w tej sprawie.

Jeśli on tego chce, zróbmy to. Conor jednak milczy. Dlaczego Conor siedzi cicho? Kto rezygnuje z szansy walki o pas? Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Kto odmówi, gdy mistrz proponuje walkę? No chyba, że wiesz, iż nie masz żadnych szans i to może odmienić całą twoją karierę. To jest jedyna sytuacja, w której wyobrażam sobie, że ktoś mógłby odmówić.

Usman dodał też, że Conor swoją postawą w walce z Donaldem Cerrone, którego pokonał już na początku pierwszej rundy starcia, pokazał że może spokojnie rywalizować w wadze półśredniej.

29 KOMENTARZE

 1. To się nie wydarzy. Nie będzie przecież jakiś smoluch Konorowi wybierał przeciwników, tym bardziej że Konor celuje tylko w poważnych zawodników jak Diaz na zejściowce z chemii, albo na przykład B. J. Penn, ostatecznie może to być inny porozbijany gejtkiper tudzież bum. :irish:

 2. To się nie wydarzy. Nie będzie przecież jakiś smoluch Konorowi wybierał przeciwników, tym bardziej że Konor celuje tylko w poważnych zawodników jak Diaz na zejściowce z chemii, albo na przykład B. J. Penn, ostatecznie może to być inny porozbijany gejtkiper tudzież bum. :irish:

  Connor nie przeskoczy Diaza :no no:

  Przecież już dwa razy przegrał…

 3. Connor nie przeskoczy Diaza :no no:

  Przecież już dwa razy przegrał…

  Diaz mocniej poszedł w marihuaen, a po ostatnim wpierdolu od gejmbreda to coraz większe cte. Widzę szansę. :conorwalk:

 4. :najmancoty::korwinstupid:żeby walczyć z rudym musiałbyś mu się podłożyć tak aby  wszyscy uwierzyli jaki to rudy jest zajebisty

 5. Ależ ten terrorystyczny szczur walczy, każdym możliwym zawodnikiem. Chyba spodobały mu się pieniążki od Pana McGregora.

 6. Głupia mudżina to niemądra mudżina. I tak można w kólko, Usman, Jon Jones czeka na ciebie dwie kategorie wyżej.

  Jebany ali żebra o piniądze swoim sługusem.

 7. Connor nie przeskoczy Diaza :no no:

  Przecież już dwa razy przegrał…

  Przegrał 0.5 razy z diazem. Pierwsza walke wygrywał póki się nie zmeczyl wiec nie można tego liczyć nawet jako jedna cała przegraną.

  Conor1.5 – pseudo cfaniak sriaz 0.5

 8. Przegrał 0.5 razy z diazem. Pierwsza walke wygrywał póki się nie zmeczyl wiec nie można tego liczyć nawet jako jedna cała przegraną.

  Conor1.5 – pseudo cfaniak sriaz 0.5

  Pierwszą przegrał odklepując, poddał się więc tak jakby przegrał 1,5 walki, drugą, przegraną, dali mu ślepi i skorumpowani sędziowie więc haniebnie jakby przegrał kolejne kolejne 1,5 walki…

  Nate 3 – Connor 0

 9. Pierwszą przegrał odklepując, poddał się więc tak jakby przegrał 1,5 walki, drugą, przegraną, dali mu ślepi i skorumpowani sędziowie więc haniebnie jakby przegrał kolejne kolejne 1,5 walki…

  Nate 3 – Connor 0

  Widziałem ta walke, diaz leżał na deskach po 2 minutach

 10. Pierwszą przegrał odklepując, poddał się więc tak jakby przegrał 1,5 walki, drugą, przegraną, dali mu ślepi i skorumpowani sędziowie więc haniebnie jakby przegrał kolejne kolejne 1,5 walki…

  Nate 3 – Connor 0

  co z tego,ze (prowadzadzil,nie wygrywal,bo wygrac mozna juz na koniec i podsumowanie). Andrew dobrze prawi. wystrzelal sie i opadl z sil, emocjonalny jest, fizyczny nie bardzo ten Conor.

 11. Czy ktoś wie co się dzieje z Santiago Ponzinibbio?

  Wiecznie kontuzjowany. Ja juz nawet zapomnialem jak typ walczy…

 12. Wiecznie kontuzjowany. Ja juz nawet zapomnialem jak typ walczy…

  Zastanawiałem się właśnie dlaczego gość z takim rekordem nie jest w kolejce do pasa.

 13. Przegrał 0.5 razy z diazem. Pierwsza walke wygrywał póki się nie zmeczyl wiec nie można tego liczyć nawet jako jedna cała przegraną.

  Czyli z Mendesem nie wygrał. :childcry: Jak myślisz był remis czy Money wygrał?

 14. Pierwszą przegrał odklepując, poddał się więc tak jakby przegrał 1,5 walki, drugą, przegraną, dali mu ślepi i skorumpowani sędziowie więc haniebnie jakby przegrał kolejne kolejne 1,5 walki…

  Nate 3 – Connor 0

  wyjątkowej klasy matematyka.

 15. Przecież usman by wytarł nim mate jak ruda ścierka która już nawet naczyń się nie zmywa.

  Rudy zacznij walczyć z topka goacie, bo przecież jesteś najlepszy..

  W twitterowych wojnach. W przepychankach słownych i w niczym więcej.

  The rudy ciemny lud podąża goat.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.