Walka Brocka Lesnara z Danielem Cormierem staje się coraz bardziej realna. Jak dowiedziało się MMAFighting.com w rozmowie z pracownikiem USADA, były mistrz kategorii ciężkiej oraz aktualny zawodnik WWE wrócił do bycia testowanym przez agencję antydopingową. Sam Lesnar zapytany o to podczas gali UFC 226 przemilczał ten temat.

Przypomnijmy – po walce Cormiera z Miociciem Brock wszedł do oktagonu UFC, aby wyzwać na pojedynek wygranego. Ostatni raz mogliśmy widzieć Bestię w klatce MMA podczas gali UFC 200, kiedy to pokonał Marka Hunta. Później jednak został on złapany na dopingu, a wynik pojedynku zmieniony na no contest.

Według zasad USADA, jak zawodnik przejdzie na emeryturę, jego zawieszenie zostaje zamrożone do czasu powrotu. Lesnar zakończył chwilowo karierę po około 6 miesiącach trwającego zawieszenia. Teraz, gdy zdecyduje się na powrót, będzie musiał odbyć pozostałą część kary. Możliwą datą powrotu zawodnika jest więc początek 2019 roku.

2 KOMENTARZE

  1. Wszystko od początku ustawione, DC vs Lesnar pod koniec roku. Jakby Stjopić wygrał też by Lesnar go wyzwał na pojedynek. UFC szuka money fightów jak może. Następny w kolejce Rudy i GSP.

  2. Ale jak on ma wygrać z DC, bo sobie tego nie wyobrażam. Cormier nie da się stłamsić zapaśniczki bo jest Poprostu zbyt zajebisty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.