Decyzja Rondy Rousey o podpisaniu kontraktu z WWE wzbudziła prawdziwą lawinę komentarzy. Cris Justino, niedoszła rywalka Rousey w MMA, również została zapytana o swoje spojrzenie na tę kwestię i w rozmowie z serwisem The MMA Fighting powiedziała:

Wierzę, że będzie szczęśliwa w WWE, ale to jest oczywiście bardzo odległe od MMA, bo zwycięzców i przegranych wskazuje się jeszcze przed walką.

Justiono odniosła się również do kwestii przegranych w MMA byłej mistrzyni, która stwierdziła niedawno, że woli nie rozmawiać o porażkach, bowiem są one dla niej nadal trudne.

Uważam, że to jest normalne. W rzeczywistości potrafimy rozmawiać o sprawach, które sami ułożyliśmy sobie w głowie. Ona nie uporała się jeszcze ze swoimi porażkami, nawet teraz, kiedy otwiera nowy rozdział swojej kariery.  Czasem ludzie potrzebują profesjonalnej pomocy, by dać sobie z tym radę.

11 KOMENTARZE

 1. Szkoda, że do walki Ronda-Cyborg nigdy nie doszło bo chętnie bym obejrzał jak Kryśką ją masakruje.

  Najlepsze, że przed porażką Rondy z Holly kurs na Cyborg był @3.75 w ich walce :???:. Nie pamiętam żeby na kogoś był taki hype.

 2. Szkoda, że do walki Ronda-Cyborg nigdy nie doszło bo chętnie bym obejrzał jak Kryśką ją masakruje.

  Chyba Krzysiu  a nie  Krysia

 3. Szkoda, że do walki Ronda-Cyborg nigdy nie doszło bo chętnie bym obejrzał jak Kryśką ją masakruje.

  Tak jak po walce z Holm nie mogla jesc jablek przez naruszone zeby tak po walce z Krystyna by mogla miec problem pic nawet sok z jablek…

 4. Coś w tym jest, szkoda bo nawiązując do biografii można było oczekiwać czegoś innego..

  Pech chciał, że biografia nie obejmuje momentów porażek w UFC. Ciekawe jak by Ronda nazwała kolejne rozdziały dotyczące tych najtrudniejszych momentów w MMA dla niej? Może kiedyś wyjdzie reedycja z kolejnymi stronami.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.