Wczorajszy dzień przyniósł sporo informacji o nowych pojedynkach w UFC już w przyszłym 2010 roku

UFC 108

Jak informuje MMAJunkie Tyson Griffin (MMA 14-2, UFC 7-2) powróci po swoim pierwszym nokaucie w UFC na Hermesie France przeciwko twardemu Jimowi Millerowi (MMA 15-2, UFC 4-1) na UFC 108, 2 stycznia w Las Vegas.

UFC Fight Night 20

Powoli krystalizuje się rozpiska pierwszej w 2010 roku gali UFC Fight Night najprawdopodobniej w Fairfax w Virginii, 11 stycznia. Jak podaje MMAJunkie zwycięzca ósmego TUFa Efrain Escudero (MMA 12-0, UFC 2-0) spotka się w klatce z Nikiem Lentzem (MMA 17-3, UFC 1-0), a trener Efraina z Arizona Combat Sports Aaron Simpson (MMA 6-0, UFC 2-0) sprawdzi Toma Lawlora (MMA 6-1, UFC 2-0). Josh Koscheck (MMA 13-4, UFC 11-4, 7 w rankingu MMARocks) poinformował na swoim twitterze, że też wystąpi na gali przeciwko Mike’owi Pierce’owi (MMA 10-1, UFC 1-0). Na koniec w Virginii w UFC zadebiutuje niezwykle utalentowany Kanadyjczyk, były mistrz King of the Cage w wadze lekkiej Rory MacDonald (MMA 9-0, UFC 0-0) przeciwko innemu debiutantowi i obecnemu mistrzowi King of the Cage w wadze półśredniej Mike’owi Guymonowi (MMA 11-2-1). Wstępna rozpiska.

UFC 110

Jak informuje MMAWeekly czołowy średni na świecie Demian Maia (MMA 11-1, UFC 5-1, 7 w rankingu MMARocks) zmierzy się z Danem Millerem (MMA 11-2, UFC 3-1) na UFC 110, 6 lutego w Las Vegas. Na gali prawdopodobnie dojdzie też do kolejnej obrony pasa w wadze półśredniej przez Georgesa St. Pierre’a oraz do startów powróci były dominator tej kategorii Matt Hughes.

UFC 111

Wanderlei Silva (MMA 32-10-1, UFC 2-5) potwierdził w swoim videoblogu, że 20 lutego na pierwszej gali UFC w Australii zmierzy się z Yoshihiro Akiyamą (MMA 13-1, UFC 1-0, 8 w rankingu MMARocks).

Z innych wieści

Gilbert Yvel wreszcie dostał licencję na starty w Nevadzie, co jak twierdzi jego menadżer powinno otworzyć mu drogę do ewentualnych występów w UFC.

Cały czas nie widać końca negocjacji UFC z Danem Hendersonem, jednak zaszła istotna zmiana, jak informuje Josh Gross, lider Team Quest spotkał się przy kawie z prezydentem Strikeforce Scotem Cokerem. Wygląda na to, że UFC nie ma zamiaru przychylić do żądań finansowych Hendersona, ale na razie też trudno powiedzieć czy Strikeforce będzie chętne je spełnić.

10 KOMENTARZE

  1. Myślę, że te rozmowy Hendersona ze Strikeforece mają jeden cel: wyciągnąć większe pieniądze od UFC. Wątpię, żeby odszedł.

  2. Wyniki z tego, że jak nic nie odwali, to dostanie zwykłą licencję roczną.

  3. Onet pisze, ze do obsady Druzyny A dolaczy Jessica Biel :D. Rampage bedzie mial co robic na planie. Krotki cytat: „Wśród obsady dzieła znajdą się również Liam Neeson oraz Quinton „Rampage” Jackson. Za kamerą dzieła stanie Joe Carnahan. Produkcją zajmą się Ridley Scott, Jules Daly oraz Stephen J. Cannell.” Nawet pseudo podali :D.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.