Organizacja UFC przedłużyła kontrakt z partnerem odzieżowym marką Venum. Informację tę amerykański hegemon przekazał za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Najlepsza organizacja MMA na świecie przedłużyła kontrakt z marką Venum do 2029 roku. Współpraca partnera odzieżowego z amerykańskim hegemonem rozpoczęła w kwietniu 2021. Zadowolenia z powodu przedłużenia umowy nie ukrywała Tracey Bleczinski, która w organizacji UFC pełni rolę Starszego Wiceprezesa ds. Globalnych Produktów. Poniżej jej wypowiedź z oficjalnej strony internetowej UFC.

Venum przez ostatnie kilka lat był niesamowitym partnerem. Czujemy się podekscytowani kontynuacją naszej relacji do końca obecnej dekady. Kluczem do sukcesu naszego partnerstwa jest fakt, że Venum rozumie wyjątkowe potrzeby zawodników rywalizujących w oktagonie. Także dotyczy to każdego entuzjastę sportów walki, który trenuje, aby pozostać w dobrej formie. Cały zespół Venum kontynuuje dostarczanie doskonałej odzieży do walki oraz treningów dla naszych sportowców oraz kibiców.

Marka odzieżowa Venum jest obecnie jedynym dostawcą odzieży dla organizacji UFC. W ubraniach tej firmy wychodzą do walki zawodnicy amerykańskiego giganta. Wcześniej organizacja UFC współpracowała przez 6 lat z firmą Reebok. Ta współpraca nie przebiegała jednak pomyślnie, a sam Reebok był krytykowany przez kibiców. Zmiana marki na Venum spotkała się z pozytywnym odbiorem w świecie mieszanych sztuk walki. Jak widać współpraca przebiega w prawidłowy sposób.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of anonim_zks
anonim_zks

Oplot Challenge
Heavyweight

163 komentarzy 75 polubień

Nie podpisali umowy do konca dekady bo ta kończy się w 2030 :lol:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of DanteV
DanteV

BAMMA
Bantamweight

779 komentarzy 712 polubień

Nie podpisali umowy do konca dekady bo ta kończy się w 2030 :lol:

Pomyliła się o rok bo liczyła w stopach fahrenheita :D

Odpowiedz polub

Avatar of Wtfit
Wtfit

Shark Fights
Welterweight

1,228 komentarzy 3,030 polubień

Amerykański system edukacji

Odpowiedz polub