Fot. https://www.instagram.com/zhangweilimma/

Ze względu na różnego typu obostrzenia sanitarne wprowadzane na świecie, organizacja UFC już od dłuższego czasu przygotowuje swoje gale tylko w dwóch miejscach – Las Vegas i Fight Island w Abu Zabi. Wygląda jednak na to, że szef amerykańskiej marki myśli, aby w tym roku powrócić z jednym wydarzeniem do Chin.

Kilka miesięcy temu szef UFC Dana White, zapowiedział, że trwają prace nad doprowadzeniem do walki mistrzowskiej pomiędzy Weili Zhang i Rose Namajunas. Niedawno oświadczył, że Rose nie chce tego starcia i być może w jej miejsce wejdzie Carla Esparza. Namajunas zaprzeczyła jednak słowom szefa UFC.

Prace nad walką mistrzowską dla Chinki cały czas trwają i na razie oficjalnie nie wiadomo kto faktycznie będzie jej rywalkom.

W najnowszej rozmowie dla ESPN szef UFC powiedział jak teraz zapatruje się na mistrzowskie starcie i przyznał, że myśli, aby pojawić się z nim w Chinach.

Wygląda na to, że walka której wszyscy chcą to starcie Zhang Weili z Rose. Mam nadzieję, że uda nam się do niej doprowadzić. Jeśli nie, następna w kolejce jest Carla Esparza. Myślimy o tym, żeby do walki mistrzowskiej doszło oczywiście w tym roku, ale w Chinach.

Na razie szef UFC nie przedstawił  detali dotyczących gali w Chinach. Dana White od dawna jednak powtarza, że nie zrobić żadnego  wydarzenia poza dwoma lokacjami, w których aktualnie UFC organizuje gale, jeśli nie będzie mógł w pełni wyprzedać hali, do której się wybierze.

17 KOMENTARZE

 1. Totalnie bez sensu, ta psycholka wygra i znowu wstrzyma dywizje bo będzie się bala wyjść z domu

  ::clintdis::

 2. Rose kombinowała przeciągając negocjacje żeby walka była w Ameryce a nie na wyspie to Łysy zarządził, że Chinka będzie bronić u siebie.

  Genialne. :śmiech:

 3. Totalnie bez sensu, ta psycholka wygra i znowu wstrzyma dywizje bo będzie się bala wyjść z domu

  ::clintdis::

  Dlatego walka odbędzie się w Chinach, żeby psycholka nie wygrała. Danka wie co robi.

 4. Dlatego walka odbędzie się w Chinach, żeby psycholka nie wygrała. Danka wie co robi.

  Jak psycholka wygra przed czasem to żaden sędzia nie pomoże chince

 5. Jak psycholka wygra przed czasem to żaden sędzia nie pomoże chince

  Chinka wjedzie tam na takim towarze, że i koń kopnięciem jej nie powali.

 6. Chinka wjedzie tam na takim towarze, że i koń kopnięciem jej nie powali.

  Ta debilka znokautowala Aske a pozniej ja wypunktowala (dyskusyjnie ale jednak) wiec jest w stanie to ugrac.

 7. Róża to ogarnie luźno. Skoro Zhang się tak męczyła z wolniejszą (i nie oszukujmy się bardziej rozbitą) Asią, to Róża jej zrobi dziecko.

 8. Róża to ogarnie luźno. Skoro Zhang się tak męczyła z wolniejszą (i nie oszukujmy się bardziej rozbitą) Asią, to Róża jej zrobi dziecko.

  Chinka ją rozniesie jak gnój po polu a w Chinach to może nawet w pierwszej rundzie.

 9. Do kraju, gdzie zaczęła covidowa zaraza i niech jeszcze do Wuhana zajadą obok laboratorium i targowisko, gdzie ten szajs się zaczął i przez to 1,5 roku ni byłem na żadnej gali. A  Różyczek spenia i dostanie traumy, że do kraju zarazy będzie musiała wywalczyć z powrotem miszczowstwo. Zaraza miała ściąć z tego świata kogoś z rodziny zawodniczki, co dawno powinna zapuścić włosy znowu, także nie widzę tego W OGÓLE 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.