asia_jedrzejczyk

Wyniki oraz relacja z historycznej dla krajowego MMA gali UFC w Berlinie, na której mistrzyni kategorii słomkowej – Joanna Jędrzejczyk – po raz pierwszy bronić będzie posiadanego pasa. Przeciwniczką Polki będzie Jessica Penne.

Karta wstępna rusza o godzinie 18:00, można ją oglądać na UFC Fight Pass. Główna część gali, w tym walka Jędrzejczyk, będzie transmitowana przez telewizję Extreme Sports Channel od godziny 21:00.

Najlepsza zawodniczka kategorii słomkowej, Joanna Jędrzejczyk, bez najmniejszych problemów pokonała w swej pierwszej obronie mistrzowskiego pasa Jessicę Penne. Polka dominowała w każdej z rund, broniąc prób obaleń ze strony rywalki i karcąc ją raz po raz po każdej z nich. Pierwsza odsłona była najbardziej wyrównaną, Jessica starała się skracać dystans i nurkować pod ciosami Joasi – co nawet jej się udawało – lecz zawodniczka olsztyńskiego Arrachionu za każdym razem wychodziła z klinczu, brutalnie karząc Penne łokciami przy zrywaniu uścisku.

Od drugiej rundy walka przemieniła się w istną demolkę – Jędrzejczyk odnalazła rytm i zaczęła marsz po zwycięstwo. Polka pokazała w klatce cały arsenał ciosów i kopnięć, od standardowych prostych przez łokcie, sierpowe – a nawet frontalne kopnięcie, którym trafiła Penne prosto w twarz. Zakrwawiona Jessica, z rozciętym nosem i opuchlizną pod oczami, wyraźnie nie miała pomysłu na walkę, a z każdą upływającą sekundą ubywało jej również woli walki. W ostatniej minucie trzeciej rundy Aśka zagoniła przeciwniczkę pod siatkę, gdzie zasypała ją gradem ciosów. Gdy Jędrzejczyk wystrzeliła kolano, sędzia ringowy – Marc Goddart – uznał, że Penne nie broni się już świadomie i postanowił zakończyć tę „ringową” masakrę.

Weteran japońskiej sceny MMA, Tatsuya Kawajiri, z pewnymi trudnościami pokonał Dennisa Sivera. Pojedynek nie należał do ekscytujących, większa jego część toczyła się w klinczu pod siatką i na ziemi – gdzie Japończyk wyrywał rywalowi kolejne punkty u sędziów. O ile bowiem w pierwszej rundzie Siver dobrze radził sobie z próbami obaleń Kawajiriego, tak ten w drugiej odsłonie przełamał obronę Dennisa, rozpoczynając pewny marsz p zwycięstwo na kartach sędziowskich. Tak też stało się po zakończeniu pojedynku – wszyscy sędziowie zgodnie przyznali dwie rundy dla Japończyka, a tylko pierwsze pięć minut zaliczając na konto jego rywala.

W klasowy sposób rozprawił się Peter Sobotta ze swoim rywalem, Stevenem Kennedim. Polak bardzo agresywnie rozpoczął pojedynek, nacierając na rywala w stójce – po chwili był już jednak przy nogach Kennediego, ściągając go do ziemi. Chwila grapplerskich wymian i Sobotta znalazł się za plecami przeciwnika, a tam w mig założył duszenie. Steven nie miał innego wyjścia niż klepnąć w matę, poddając walkę.

Łukasz Sajewski nie zaliczy debiutu w UFC do najszczęśliwszych walk w karierze. Nick Hein okazał się lepszy od Polaka w każdej rundzie, nie dając mu najmniejszych szans na zwycięstwo. Walka nie należała do atrakcyjnych, obaj zawodnicy stronili od bardziej znaczących akcji opierając się na ciosach prostych, sporadycznych kopnięciach i klinczu pod siatką. Łukasz w pierwszej rundzie nawiązywał walkę z Niemcem, lecz od drugiej odsłony wyraźnie brakowało mu inicjatywy oraz pomysłu na rozegranie pojedynku. Runda trzecia również toczyła się pod dyktando Heina, a desperacki zryw rodaka w ostatnich sekundach boju nie mógł i w żaden sposób nie wpłynął na werdykt sędziów. Ci jednogłośnie zdecydowali o zwycięstwie Heina.

Makwan Amirkhani po raz drugi w UFC zakończył swą walkę w ekspresowym tempie. Tuż po pierwszym gongu obalił Masio Fullena i zaszedł za jego plecy. Z tej pozycji potrzebował kilkudziesięciu sekund na poprawne zapięcie duszenia, który zmusił przeciwnika do poddania walki.

Całkowicie bez respektu podszedł Alan Patrick do mocno bijącego Mairbeka Taisumova, co ostatecznie przypłacił przegraną przed czasem. W pierwszej rundzie Partick szarżował mocno, długie ciosy proste przeplatał próbami obaleń i efekciarskimi obrotowymi technikami. Taisumov odpowiadał na nie ze spokojem – krótkie proste zabarwiał mocnymi kopnięciami na nogi i korpus. Właśnie one przesądziły o werdykcie w kolejnej rundzie. Alan, chcąc obalić, rzucił się do nogi wykrocznej rywala, lecz Taisumov był na to gotowy. Natychmiast wyjął nogę z uścisku, a gdy Patrick powracał do stójki wystrzelił wysokie kopnięcie, które ześlizgnęło się po głowie czarnoskórego zawodnika. Czeczen potrzebował jeszcze kilkunastu sekund, by powalić rywala, i ciosami doprowadzić do przerwania.

Arnold Allen bardzo ładną techniką odklepał w rundzie trzeciej Alana Omera. Po dwóch bardzo aktywnych i przekrojowych rundach zawodnik z Anglii wykorzystał błąd rywala podczas zapaśniczych „przepychanek” w klinczu pod siatką. Uchwycił wówczas głowę Omera, sprowadził go na ziemię – a tam wykończył efektowne duszenie, czym zmusił przeciwnika do poddania.

Pojedynek Niklasa Backstroma i Noada Lahata był prawdziwie chimeryczny – o ile można użyć takiego określenia opisując walkę MMA. W pierwszej rundzie Szwed kompletnie zdominował swojego rywala pracą z gardy: całkowicie zneutralizował Lahata gumową gardą, założył rzadko widywaną w MMA gogoplatę, później zaszedł mu za plecy, skąd przez kilka minut pracował nad duszeniem. Rundę zakończył próbą balachy. Druga odsłona odwrotnie – to Noad Latah przyćmił Backstroma świetną pracą w stójce i celnymi podbródkowymi, a w końcówce zdominował go grapplersko na ziemi – zapinając nawet balachę. Ostatnia runda była najbardziej wyrównana. Szwed obalał, lecz Amerykanin natychmiast sweepował i wstawał. Był przy tym w dalszym ciągu lepszy w stójce. Po trzech rundach dwóch sędziów przyznało zwycięstwo Latahowi, jeden natomiast wypunktował remis, co oznacza, iż Noad Latah wygrał większościową decyzją sędziowską.

Scott Askham już w pierwszej rudzie zdemolował Antonio dos Santosa, kładąc go na deski ciosami dwukrotnie w przeciągu kilkunastu sekund. Po dwóch, nieco badawczych, minutach stójki doprawionej odrobiną klinczu Anglik wystrzelił potężnym lewym podbródkowym w klinczu pod siatką. Cios powalił dos Santosa na deski, lecz Askham nie zdołał od razu wykończyć rywala. Potrzebował jeszcze kilkunastu sekund, by ponownie posadzić dos Santosa na deski – tym razem kolanami, i tym razem ostatecznie.

Nie udał się Piotrowi Hallmannowi powrót do Octagonu. Magomed Mustafaev okazał się lepszy, choć dopowiedzieć należy, że Polak przegrał w najgorszy możliwy sposób – lekarz nie pozwolił mu kontynuować walki. Pierwsza runda rozpoczęła się natarciem Hallmanna, który szarżował w stójce, niestety z marnym skutkiem. Mustafaev był w tej płaszczyźnie wyraźnie lepszy, szybszy oraz bardziej mobilny – i bardzo szybko przejął inicjatywę. Hallmann skutecznie bronił obaleń i klinczował, lecz do połowy rundy to Magomed wygrywał starcie. Szczęście do „Płetwala” uśmiechnęło się w końcówce trzeciej minuty, kiedy rywal poślizgnął się po kopnięciu. Polak zdobył górną pozycję i nie oddał jej już do końca rundy, rozbijając zawodnika z Dagestanu ciosami oraz mocnymi łokciami z góry.
Druga odsłona toczyła się podobnie do adekwatnego momentu z rundy pierwszej. Mustafaev wygrywał w stójce, rozbijając Polaka ciosami prostymi i sierpami – a także łokciami z półdystansu – ten klinczował, i zdobył nawet obalenie. W czwartej minucie sędzia przerwał jednak walkę i wezwał lekarza, ten stwierdził natomiast, że Hallmann nie może kontynuować walki ze względu na sporych rozmiarów rozcięcie lewego łuku brwego. Polak przegrał tym samym przez TKO.

W walce otwarcia lepszy okazał się Taylor Lapilus, pokonując Ulkę Sasakiego przez TKO w rundzie drugiej. Pierwsza odsłona zapowiadała raczej mało emocjonujący pojedynek, którego większą częścią będzie mocowanie w klinczu oraz krótkie akcje pod siatką. Druga runda przyniosła na szczęście zmianę. Lapilus po skutecznym wybronieniu próby obalenia ze strony Sasakiego trafił go mocnym prostym. Cios zachwiał Japończykiem, w odwrocie Sasaki stracił równowagę i upadł. Lapilus nie przepuścił okazji, natychmiast znalazł się obok leżącego rywala i zakończył walkę ciosami.

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas kategorii słomkowej
115 lbs: Joanna Jędrzejczyk pok. Jessicę Penne przez TKO (uderzenia pod siatką), 4:22, runda 3.

Karta główna

145 lbs: Tatsuya Kawajiri pok. Dennisa Sivera przez jednogłośną decyzję sędziowską (3x 29-28).
170 lbs: Peter Sobotta pok. Stevena Kennediego przez poddanie (duszenie zza pleców), 2:57, runda 1.
155 lbs: Nick Hein pok. Łukasza Sajewskiego przez jednogłośną decyzję sędziowską (3x 30-27).

Karta wstępna

145 lbs: Makwan Amirkhani pok. Masio Fullena przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:41, runda 1.
155 lbs: Mairbek Taisumov pok. Alana Patricka przez TKO (uderzenia w parterze), 1:40, runda 2.
145 lbs: Arnold Allen pok. Alana Omera przez poddanie (duszenie gilotynowe), 1:41, runda 3.
145 lbs: Noad Lahat pok. Niklasa Backstroma przez większościową decyzję sędziowską (28-28, 29-28, 29-28).
185 lbs: Scott Askham pok. Antonio dos Santosa Jr.’a przez TKO (uderzenia w parterze), 2:52, runda 1.
155 lbs: Magomed Mustafaev pok. Piotra Hallmanna przez TKO (interwencja lekarza), 3:24, runda 2.
135 lbs: Taylor Lapilus pok. Ulkę Sasakiego przez TKO (uderzenia w parterze), 1:26 runda 2.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

959 KOMENTARZE

 1. Byście nie pytali na czacie:

  Prelimsy zaczynają się o gozinie 18:00. Nie, nie da się ich obejrzeć na Extreme Sport, są odblokowane na fight pass.

  Karta główna jest i na ESC i na FP – od 21:00

  Streamy: wpiszcie w google "Stream Sport" i znajdziecie w pierwszych dwóch linkach.

 2. Jak myślicie – na ile minut przed walką zawodnik rozpoczyna w szatni rozgrzewkę?

  Hallmann już chyba ładnie popierdziela…

 3. Lipa, że esc nie daje całej gali tylko mc 🙁
  Ja przy % i na komentarz nie bd narzekał 😀

 4. kamerling

  Jak myślicie – na ile minut przed walką zawodnik rozpoczyna w szatni rozgrzewkę?

  Hallmann już chyba ładnie popierdziela…

  [​IMG]

 5. kamerling

  Faktycznie, profilowo ten gostek wyglada jak ABU AZAITAR :crazy:

  Bo to jest Abu. Taisumov mówił, że będzie u niego w narożniku.

 6. U Hallmanna w narożniku będzie Roberto Flamingo i brat Piotrka, a u Łukasza – trener Jakubowski + kto jeszcze?

  edit

  to, ze serwery COJONES jebną – jestem niemal pewien

 7. na Fight pass jest że transmisja rozpocznie się za 3 godzi jak obejrzeć under card? z góry dziękuję

 8. Panowie i Panie  z mmaROCKS z zycze wam wszystkim powodzenia z kuponami…Niech buki zplacza i to ciezkimi lzami.Hallamnn,Wookie,Asia oraz Peter………WAR!!!!!

 9. Jarogdansk

  na Fight pass jest że transmisja rozpocznie się za 3 godzi jak obejrzeć under card? z góry dziękuję

  Zaraz obok szukaj z napisem prelims musi być

 10. Jakby ktos mogl to piszcie przed Polakami, ze juz po zapowiedziach i zaczyna sie walka. Bo bede ogladal na telefonie i nie starczy mi pakietu na wszystkich 😀

 11. ale zamuliłem… zapomniałem że na Extreme Sport tylko karta główna. Cały dzień czekam… siadam, wszystko przygotowane a tu dup zorientowałem sie że dopiero o 21:00 poleci… ale zjebałem

 12. Wi5nia

  Wiecie może czy na telefonie pójdą mi streamy?

  Na pewno pojda na przegladarce Dolphin Browser po doinstalowaniu flashplayera, lub jesli masz FightPassa to wystarczy sciagnac aplikacje UFCtv i pieknie smiga w hd

 13. chciałem zagrac live Lapilusa to już kurs 1,64 heh. Silniejszy, zdecydowanie lepszy w stójce, nie daje się obalać… powinien na lajcie ogarnąć

 14. Xeio

  Na pewno pojda na przegladarce Dolphin Browser po doinstalowaniu flashplayera, lub jesli masz FightPassa to wystarczy sciagnac aplikacje UFCtv i pieknie smiga w hd

  Mam tą apke i jest dźwięk bez obrazu

 15. Siema wszystkim!
  Kurde, a kusił kurs na Lapilusa. Japończyk straszny ogór 😉
  Jedziem dalej- JAZDA HALLMANN!

 16. Lapilus jak nasz Pawlak w ostatniej walce ( a nawet lepiej bo raz tylko dał się obalić), ostro w stójce i dobra obrona obaleń. Już w połowie 1r było widać, że Francuz to wygra.

 17. Lapilus jak nasz Pawlak w ostatniej walce ( a nawet lepiej bo raz tylko dał się obalić), ostro w stójce i dobra obrona obaleń. Już w połowie 1r było widać, że Francuz to wygra.

 18. mój pierwszy zakład live jeśli chodzi o UFC. Lapilus wygra w II rundzie. Kurs 5,0
  szkoda ze tylko za 6,50 zł pusciłem ale jest 32,50 heh

 19. mój pierwszy zakład live jeśli chodzi o UFC. Lapilus wygra w II rundzie. Kurs 5,0
  szkoda ze tylko za 6,50 zł pusciłem ale jest 32,50 heh

 20. też mam jakiś problem, najpierw się ostro cięło a później mnie wylogowało i 2 razy musiałem się logować, teraz póki co jest ok

 21. #FightPass aktywowany, witamy na pokładzie #UFCBerlin! Polacy po zwycięstwo! #WarPoland #PolishMMA #Polacy

 22. #FightPass aktywowany, witamy na pokładzie #UFCBerlin! Polacy po zwycięstwo! #WarPoland #PolishMMA #Polacy

 23. kurwy jebane!! a Diego Sanchez z jaką kontuzją z melendezem walczył do chuja pana?? szwaby jebane w dupe !

 24. Rusek przegrywał, ale wygrał ;/ Już sranie po krzakach było ze zmęczenia. Idź Pan fchuj.

 25. Nigdzie na świecie walka nie została by przerwana po takim małym rozcięciu. To jest kurwa jakaś parodia.

 26. ich kurwa pojebało. Jak dla mnie walka nie powinna być przerwana. Skandal. Pierwsza runda 10:9 dla Piotrka a druga na razie raczej remisowa była. Kurwa mać. Nie dziwię się, że kibice gwiżdżą. Skandal!

 27. kurwa ale wałek, ten doktor jebnięty, nie raz walczyli z gorszymi rozcięciami… ja pierdole…

 28. Powód – gala w Niemczech. Jak kiedyś UFC zrobi galę we Francji to po knock downach będą przerywać walki 😉

 29. Masu

  Panowie szczegóły-jestem poza domem. Rozcięcie?

  Tak Masu. Łuk rozjebany i lekarz zatrzymał.

 30. Masu

  Panowie szczegóły-jestem poza domem. Rozcięcie?

  Lekarz przerwał po rozcięciu które wcale takie tragiczne nie było. Walczyli w UFC ze znacznie znacznie gorszymi i nikt nie srał wenezuelskim żarem.

 31. śmecie jebane kurwa potomki chitlera   (ch na specjał)  śmiech na sali jebać europejskie gale Polacy nie bierzcie kurwa takich walk tylko w Ameryce !

 32. Kurwa, ale mnie wkurwił! Płetwal wygrywał i taki psikus… Co gorsza Piotrek ma 0-2 w ostatnich dwóch walkach i do tego wpadka…

 33. Pocięty był solidnie, ale walczyć mógł. Skąd się urwał ten sędzia?
  Taka piękna tasiemka z AKO 50 poszła sie jebać ;/

 34. Ja pierdole co to wogle miało być pierdolony lekarz Piotrek do momentu przerwania wygrywał walkę a rozcięcie nie było na tyle groźne żeby to przerwać.

 35. deeen

  powatrzam pytanie ? co ze streamem

  FIGHT PASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Teraz Piotrek dostanie pewnie walke o utrzymanie . Niezle to wyglądało .

 36. Alvarez z gorszym rozcięciem walczył przez kilkanaście minut i zdołał wygrać na kartach punktowych. Lekarz się obroni ze swojej decyzji, bo rana wyglądała na głęboką, ale niesmak pozostał, bo walka była do wygrania, w dodatku widziało się gorsze obrażenia…

 37. To najgorsza porażka jaka może być, gdy zawodnik chce i jest zdolny do walki a lekarz przerywa.

 38. Powiem krótko – żenada !!! absolutna !!! Jak BigFoot malował cały oktagon na czerwono to nikt nie srał w gacie…szkoda tym bardziej, że Piotrek wygrywał tą walkę !

 39. Rozcięcie głębokie ale mógł jeszcze go puścić i wtedy zobaczyć czy się powiększy. W stójce Piotrek nie wyglądał za dobrze i dużo przyjął. Pamiętajcie żadnego ruska kurwa nie można lekceważyć! To nie był spacerek dla Płetwala do momentu przerwania!

 40. UFC powinno swoich lekarzy wysyłać na gale a nie brać jakichś cweli bo potem kurwa takie coś wychodzi,   powtarzam, a czoło Sancheza do chuja to tylko ryska była??   ……  ale jestem wkurwiony

 41. Ostatnio na gali w Las Vegas gościu miał gorsze z trzy razy rozcięcie i lekarz tylko popatrzył, przetarł i puścił. Chryste, za co gówniany lekarz. Może oni tam nie wiedzą, że to jest normalne w MMA? Jeśli nie zagraża zdrowiu, jeśli nie leje się ciągle krew i zawodnik chce walczyć – to jazda. Niemcy to wszystko przewałkują.

 42. Kurwa ale jestem wkurwiony nie wytrzymam na domiar złego Piotrek po wpadce dopingowej i z bilansem 0-2 w ostatnich walkach co za chuje.

 43. Grubas

  Rozcięcie głębokie ale mógł jeszcze go puścić i wtedy zobaczyć czy się powiększy. W stójce Piotrek nie wyglądał za dobrze i dużo przyjął. Pamiętajcie żadnego ruska kurwa nie można lekceważyć! To nie był spacerek dla Płetwala do momentu przerwania!

  Nikt nie twierdzil, że będzie ale Rusek szans na uczciwą decyzję nie miał praktycznie żadnych.

 44. Gdybym miał tylko w posiadaniu Notes Śmierci, zapisałbym nazwisko doktorka i kazał mu umierać w cierpieniu, z kutasem tego ruska co dał mu wygraną, w dupie z jego kutasem.

 45. qrwa , ale nie oszukujmy się po japie dostał i w stójce wcale dobrze nie wyglądał…

 46. Kur** Alvarez tydzień temu na oczy nie widział od pierwszej rundy nie idąc dalej z przykładami. Kto zatrudnia jakiś Czereśniaków co się osrają przy pierwszej lepszej decyzji zamiast puszczać walkę. Jak nie ma w europie doktorów/sędziów to ściągać z USA z doświadczeniem a nie robić taką kaszanę. Niech Świeżaki siedzą z boku i się uczą zamiast robić takie coś.
  [​IMG]

 47. jakies kurwa jaja rusek juz byl mocno zdyszany na ch** to ufc w Niemczech wszedzie idziej Piotrek by to wygrał

 48. Ja pierdole co za kpina z decyzja lekarza. Ludzie walczą z rozjebanymi mordami a tutaj jakiś idiota przerywa po rozcieciu. Nosz chuj. . . zdenerwowałem się, zwłaszcza, że rusek łapał już powietrze skórą.

 49. Chujowo, czytam że Piotrek zardzewiały to wolałbym żeby przegrał przez decyzje ale powalczył te 15 min.

 50. Tak to jest jak się bierze jakiegoś gównianego pediatrę z okolicznej przychodni. Lekarz ogarnięty w kwestii sportów walki by to spokojnie puścił.

  @Masu No przyjmował wszystkie ciosy niestety, ale łeb ma twardy więc do decyzji by dotrwał. A nuż jakiś splicik by wpadł.

 51. płetwal pewnie zostanie w UFC. Dana wkurwiony na muslima bo dobra walka była ..  sędzia tez pajac bo nic strasznego nie bylo a zawolal tego smiecia

 52. Piotr by to w 3 wygral wyraznie bylo widac jak dagestanczyk tracil oddech a tu kurwa,,, przerwanie

 53. Ja pierdole jestem wkurwiony jak 150 i nic mi juz dzisiaj nie poprawi humoru, ale może sie jeszcze pogorszyć :/ jebac hajs postawiony, ale kurwa tak wyjebac zawodnika przez jakiegoś pierdolonego smolucha kurwa, jebie cie ty pedale kurwa!

 54. Co za jakaś pokurwiona gala. Przynajmniej fajne i efektowne walki są ale tego lekarza to powinni kurwa napierdalać równo za to co zrobił.

 55. A wracając do Piotrka to czy to nie ironia losu że Polak przegrywa w taki sposób w Niemczech z Ruskiem mimo iż lepiej się prezentował.

 56. Kurde, Asia jak przed walką wyciśnie syfka na twarzy i poleci z tego syfa kropelka krwi, to sędzia przerwie walkę przed jej rozpoczęciem i Penne wygra.

 57. halibut

  Kurde, Asia jak przed walką wyciśnie syfka na twarzy i poleci z tego syfa kropelka krwi, to sędzia przerwie walkę przed jej rozpoczęciem i Penne wygra.

  a moze Penne zacznie dłubać w nosie? Jest z czego krew lecieć 🙂

 58. Btw. oglądał ze mną walke piotrka ojciec i po zobaczeniu skwitował tylko mniej wiecej tak: "do chuja z tą decyzją, Ci sędziowie to coraz gorzej pracują, to samo było na ksw, za szybko przerwana walka u drwala i u tych zagranicznych co miał wygraną to go oszukali" xD

 59. Natix

  A wracając do Piotrka to czy to nie ironia losu że Polak przegrywa w taki sposób w Niemczech z Ruskiem mimo iż lepiej się prezentował.

  Na pewno lekarz jest wenezuelskim żydem. KONDOMINIUM JAK NIC.

 60. Jakby Piotrka nie załatwił doktor idiota to można by powiedzieć, że świetna gala się zapowiada.

 61. zoom

  Btw. oglądał ze mną walke piotrka ojciec i po zobaczeniu skwitował tylko mniej wiecej tak: "do chuja z tą decyzją, Ci sędziowie to coraz gorzej pracują, to samo było na ksw, za szybko przerwana walka u drwala i u tych zagranicznych co miał wygraną to go oszukali" xD

  Props dla Ojca 😀

 62. Szkody dla Piotrka wielkiej nie będzie raczej, dawał radę a przez wgląd na poprzednie walki na pewno nie poleci.

 63. Moj jeszcze tego nie widzial. Pokaze mu z odtworzenia za pare dni. Pewnie tez ladnie sie wkurwi na tą zjebaną decyzję

 64. Backstrom jaki kot w parterze. Jakby poszedł w górę z kategorią wagową, chciałbym go kiedyś zobaczyć walczącego z Heldem.

 65. no nie bylbym taki pewny czy Piotr nie poleci nie jestem entuzjasta ''UFC = MADRE DECYZJE ''  tym bardziej ostatnio

 66. skunx

  Ale zaraz. Przerwać walkę bo nie jest koszerna!!!!

  Koszerna bo zwierzę żyje jeszcze w czasie krwawienia. No chyba że jadło świnie.

 67. eazy-e-1997

  Wałka nie było, ale szkoda Szweda. Narazie 1-3 w typerze…

  U mnie 2/4 ale zgadłem sposob zakonczenia i czas 🙂

 68. Asia niech kończy w 1 rundzie bo chuj wie co jeszcze mogą odjebac w tym Berlinie. Wygralem kase, ale Izraelita nie wygrał tej walki moim zdaniem.

 69. Ale w stójce Szwed ładnie obrywał… Kulanka ładna a jeśli chodzi o decyzję to chuj wie nie lubię zajmować się sędziowaniem…

 70. zoom

  Btw. oglądał ze mną walke piotrka ojciec i po zobaczeniu skwitował tylko mniej wiecej tak: "do chuja z tą decyzją, Ci sędziowie to coraz gorzej pracują, to samo było na ksw, za szybko przerwana walka u drwala i u tych zagranicznych co miał wygraną to go oszukali" xD

  Haha, napisałeś to tak jakby Piotrka ojciec oglądał z Tobą walkę, a nie Twój ojciec walkę Piotrka 😀

 71. TimCasillas

  skąd rudz sie wyiju na 3 miejscu? O.o Sztuczny ten ranking jak cholera.

  a kto niby miał byc jeszcze wyzej od niego?
  Lamas , Hollaway ktorego wypunktował w kazdej rundzie ?

 72. DamiannN

  a kto niby miał byc jeszcze wyzej od niego?
  Lamas , Hollaway ktorego wypunktował w kazdej rundzie ?

  Lamas. Conor co najwyżej na 4

 73. Dajcie mi jakis link do gali,bo jestem na weselu i pisze tableta. Specjalnie wzialem zeby aske ogladnac. Plisss.

 74. Bedzie bonus dla chlopaka za taki powrot.

  zbychumma

  sedzia nie wie o co kaman

  Zle sie ustawil i nie widzial, ale fakt amatorski blad.

 75. Czy mi się wydawało czy sędzia nie przerwał po prostu Allen puścił jak poczuł klejenie którego sędzia nie widział bo był po 2 stronie?

 76. Brawo dla Allena! Już w walce z Wrzoskiem się pokazał z bardzo dobrej strony, a ma zaledwie 21 lat! Może być z niego naprawdę dobry zawodnik.

 77. Ian

  Czy mi się wydawało czy sędzia nie przerwał po prostu Allen puścił jak poczuł klejenie którego sędzia nie widział bo był po 2 stronie?

  tak było

 78. Ian

  Czy mi się wydawało czy sędzia nie przerwał po prostu Allen puścił jak poczuł klejenie którego sędzia nie widział bo był po 2 stronie?

  Tak bylo.

 79. amator

  Arnold sam sobie walkę przerywa 👿 wsumie, sędzia chyba mógł puścić dalej walkę ???

  Poczuł klepanie więc przerywa w duchu fair play, dobrze że rywal nie chciał być cwaniakien i tego nie wykorzystał.

 80. Musiał się lekarz poradzić sędziego i zawodnika czy w UFC powinien przerwać czy puścić dalej, bo nie wiedział. Skąd miał wiedzieć? Jest tylko doktorem.

 81. Fan Mameda wygrywa :lol::pray: dobrze że sędzia się wku..wił na tego doktorka i podjął decyzje za niego bo jeszcze czeczen by to wtopił 👿

 82. KO-hunter

  Chociaż by sedziowanie

  Tu się zgodzę. pod względem sędziowania, stopdoktorowania – Poland wymiata.
  Ale walki – Berlin jest jedną z lepszych gal w tym roku 🙂

 83. Kurwa ruski to zabijaki!!! Tak jak tego narodu nienawidzę to trzeba im oddać że fighterów to mają przekozaków! Polacy niech ich omijają szerokim łukiem!

 84. W tył głowy kopnięcie, jeszcze za spodenki przytrzymał i walczył bez oka, dyskwalifikacja powinna być.

 85. żeby teraz coś się stało że wygrałby Fullen bo przez przypadek jego zaznaczyłem na kuponie zamiast amirkhaniego

 86. Ten nokaut Taisumova przypomina mi trochę jeden z najlepszych nokautow Yvesa Edwarda – kopniecie odwracajacego się rywala

 87. Grubas jakbyś dostatecznie nienawidził Rusków to byś wiedział, że Czeczeni troszkę bardziej ich nienawidzą więc spokojna głowa.

 88. skunx

  Grubas jakbyś dostatecznie nienawidził Rusków to byś wiedział, że Czeczeni troszkę bardziej ich nienawidzą więc spokojna głowa.

  Z dwojga złego to trzeba woleć Ruskich…

 89. Wchodzi z Szagim? No, musi liczyć na dupczenie po walce przy tym kawałku w klimacie "wszystkie seksi cipki moje"

 90. uwielbiam takie pozytywne osoby 🙂
  Swoja drogą komu na ten moment dali byście bonus za podanie Mrr. Finland czy Allen?

 91. Mateusz Smoter

  Krul jest tylko jeden !

  No własnie a czemu Nikita nie walczy? Bo chyba miał; Nieważne dziś jest noc Kurda

 92. Masta Blasta

  Mój człowiek!

  @baju do miecza:D

  haha, no jestem chujowy w jego przypadku, Amirkhani mi udowadnia cały czas, że jednak coś umie. 🙂 silny skurwol!!!

 93. Chłopak wyrwał się z biedy, nie ma się co dziwić. Dla jednych celem są fury i dupy, dla innych kupienie matce łóżka, czy biletu na samolot.
  Szacunek.

 94. Minionek

  Smieje sie, po minucie placze, potem zas smieje. Przebadalbym sie bo psychike ma chwiejna…

  Widać, że nigdy nie miałeś skrajnych emocji.

 95. skunx

  Myślicie że jakaś przerwa bedzie teraz czy Saju od razu wjeżdża?

  Coś przedłużają, pewnie od 21 ruszy MC.

 96. Minionek

  Bez przesady, nie az tak

  Dla mnie zupełnie normalna reakcja zważywszy na jego historię. Gdyby nie okazywał takich emocji, to wtedy kazałbym go przebadać. Bez przesady.

 97. szczapano87

  Ten co go pocałował powiedział Allah Akbar czy się przesłyszałem ?

  Kurdowie nie walczą czasem z ISIS? Dobre chłopaki

 98. Cloud

  Dla mnie zupełnie normalna reakcja zważywszy na jego historię. Gdyby nie okazywał takich emocji, to wtedy kazałbym go przebadać. Bez przesady.

  Przesada i tak od dawna powtarzam ze on ma cos nie tak pod kopula.