asia_jedrzejczyk

Wyniki oraz relacja z historycznej dla krajowego MMA gali UFC w Berlinie, na której mistrzyni kategorii słomkowej – Joanna Jędrzejczyk – po raz pierwszy bronić będzie posiadanego pasa. Przeciwniczką Polki będzie Jessica Penne.

Karta wstępna rusza o godzinie 18:00, można ją oglądać na UFC Fight Pass. Główna część gali, w tym walka Jędrzejczyk, będzie transmitowana przez telewizję Extreme Sports Channel od godziny 21:00.

Najlepsza zawodniczka kategorii słomkowej, Joanna Jędrzejczyk, bez najmniejszych problemów pokonała w swej pierwszej obronie mistrzowskiego pasa Jessicę Penne. Polka dominowała w każdej z rund, broniąc prób obaleń ze strony rywalki i karcąc ją raz po raz po każdej z nich. Pierwsza odsłona była najbardziej wyrównaną, Jessica starała się skracać dystans i nurkować pod ciosami Joasi – co nawet jej się udawało – lecz zawodniczka olsztyńskiego Arrachionu za każdym razem wychodziła z klinczu, brutalnie karząc Penne łokciami przy zrywaniu uścisku.

Od drugiej rundy walka przemieniła się w istną demolkę – Jędrzejczyk odnalazła rytm i zaczęła marsz po zwycięstwo. Polka pokazała w klatce cały arsenał ciosów i kopnięć, od standardowych prostych przez łokcie, sierpowe – a nawet frontalne kopnięcie, którym trafiła Penne prosto w twarz. Zakrwawiona Jessica, z rozciętym nosem i opuchlizną pod oczami, wyraźnie nie miała pomysłu na walkę, a z każdą upływającą sekundą ubywało jej również woli walki. W ostatniej minucie trzeciej rundy Aśka zagoniła przeciwniczkę pod siatkę, gdzie zasypała ją gradem ciosów. Gdy Jędrzejczyk wystrzeliła kolano, sędzia ringowy – Marc Goddart – uznał, że Penne nie broni się już świadomie i postanowił zakończyć tę „ringową” masakrę.

Weteran japońskiej sceny MMA, Tatsuya Kawajiri, z pewnymi trudnościami pokonał Dennisa Sivera. Pojedynek nie należał do ekscytujących, większa jego część toczyła się w klinczu pod siatką i na ziemi – gdzie Japończyk wyrywał rywalowi kolejne punkty u sędziów. O ile bowiem w pierwszej rundzie Siver dobrze radził sobie z próbami obaleń Kawajiriego, tak ten w drugiej odsłonie przełamał obronę Dennisa, rozpoczynając pewny marsz p zwycięstwo na kartach sędziowskich. Tak też stało się po zakończeniu pojedynku – wszyscy sędziowie zgodnie przyznali dwie rundy dla Japończyka, a tylko pierwsze pięć minut zaliczając na konto jego rywala.

W klasowy sposób rozprawił się Peter Sobotta ze swoim rywalem, Stevenem Kennedim. Polak bardzo agresywnie rozpoczął pojedynek, nacierając na rywala w stójce – po chwili był już jednak przy nogach Kennediego, ściągając go do ziemi. Chwila grapplerskich wymian i Sobotta znalazł się za plecami przeciwnika, a tam w mig założył duszenie. Steven nie miał innego wyjścia niż klepnąć w matę, poddając walkę.

Łukasz Sajewski nie zaliczy debiutu w UFC do najszczęśliwszych walk w karierze. Nick Hein okazał się lepszy od Polaka w każdej rundzie, nie dając mu najmniejszych szans na zwycięstwo. Walka nie należała do atrakcyjnych, obaj zawodnicy stronili od bardziej znaczących akcji opierając się na ciosach prostych, sporadycznych kopnięciach i klinczu pod siatką. Łukasz w pierwszej rundzie nawiązywał walkę z Niemcem, lecz od drugiej odsłony wyraźnie brakowało mu inicjatywy oraz pomysłu na rozegranie pojedynku. Runda trzecia również toczyła się pod dyktando Heina, a desperacki zryw rodaka w ostatnich sekundach boju nie mógł i w żaden sposób nie wpłynął na werdykt sędziów. Ci jednogłośnie zdecydowali o zwycięstwie Heina.

Makwan Amirkhani po raz drugi w UFC zakończył swą walkę w ekspresowym tempie. Tuż po pierwszym gongu obalił Masio Fullena i zaszedł za jego plecy. Z tej pozycji potrzebował kilkudziesięciu sekund na poprawne zapięcie duszenia, który zmusił przeciwnika do poddania walki.

Całkowicie bez respektu podszedł Alan Patrick do mocno bijącego Mairbeka Taisumova, co ostatecznie przypłacił przegraną przed czasem. W pierwszej rundzie Partick szarżował mocno, długie ciosy proste przeplatał próbami obaleń i efekciarskimi obrotowymi technikami. Taisumov odpowiadał na nie ze spokojem – krótkie proste zabarwiał mocnymi kopnięciami na nogi i korpus. Właśnie one przesądziły o werdykcie w kolejnej rundzie. Alan, chcąc obalić, rzucił się do nogi wykrocznej rywala, lecz Taisumov był na to gotowy. Natychmiast wyjął nogę z uścisku, a gdy Patrick powracał do stójki wystrzelił wysokie kopnięcie, które ześlizgnęło się po głowie czarnoskórego zawodnika. Czeczen potrzebował jeszcze kilkunastu sekund, by powalić rywala, i ciosami doprowadzić do przerwania.

Arnold Allen bardzo ładną techniką odklepał w rundzie trzeciej Alana Omera. Po dwóch bardzo aktywnych i przekrojowych rundach zawodnik z Anglii wykorzystał błąd rywala podczas zapaśniczych „przepychanek” w klinczu pod siatką. Uchwycił wówczas głowę Omera, sprowadził go na ziemię – a tam wykończył efektowne duszenie, czym zmusił przeciwnika do poddania.

Pojedynek Niklasa Backstroma i Noada Lahata był prawdziwie chimeryczny – o ile można użyć takiego określenia opisując walkę MMA. W pierwszej rundzie Szwed kompletnie zdominował swojego rywala pracą z gardy: całkowicie zneutralizował Lahata gumową gardą, założył rzadko widywaną w MMA gogoplatę, później zaszedł mu za plecy, skąd przez kilka minut pracował nad duszeniem. Rundę zakończył próbą balachy. Druga odsłona odwrotnie – to Noad Latah przyćmił Backstroma świetną pracą w stójce i celnymi podbródkowymi, a w końcówce zdominował go grapplersko na ziemi – zapinając nawet balachę. Ostatnia runda była najbardziej wyrównana. Szwed obalał, lecz Amerykanin natychmiast sweepował i wstawał. Był przy tym w dalszym ciągu lepszy w stójce. Po trzech rundach dwóch sędziów przyznało zwycięstwo Latahowi, jeden natomiast wypunktował remis, co oznacza, iż Noad Latah wygrał większościową decyzją sędziowską.

Scott Askham już w pierwszej rudzie zdemolował Antonio dos Santosa, kładąc go na deski ciosami dwukrotnie w przeciągu kilkunastu sekund. Po dwóch, nieco badawczych, minutach stójki doprawionej odrobiną klinczu Anglik wystrzelił potężnym lewym podbródkowym w klinczu pod siatką. Cios powalił dos Santosa na deski, lecz Askham nie zdołał od razu wykończyć rywala. Potrzebował jeszcze kilkunastu sekund, by ponownie posadzić dos Santosa na deski – tym razem kolanami, i tym razem ostatecznie.

Nie udał się Piotrowi Hallmannowi powrót do Octagonu. Magomed Mustafaev okazał się lepszy, choć dopowiedzieć należy, że Polak przegrał w najgorszy możliwy sposób – lekarz nie pozwolił mu kontynuować walki. Pierwsza runda rozpoczęła się natarciem Hallmanna, który szarżował w stójce, niestety z marnym skutkiem. Mustafaev był w tej płaszczyźnie wyraźnie lepszy, szybszy oraz bardziej mobilny – i bardzo szybko przejął inicjatywę. Hallmann skutecznie bronił obaleń i klinczował, lecz do połowy rundy to Magomed wygrywał starcie. Szczęście do „Płetwala” uśmiechnęło się w końcówce trzeciej minuty, kiedy rywal poślizgnął się po kopnięciu. Polak zdobył górną pozycję i nie oddał jej już do końca rundy, rozbijając zawodnika z Dagestanu ciosami oraz mocnymi łokciami z góry.
Druga odsłona toczyła się podobnie do adekwatnego momentu z rundy pierwszej. Mustafaev wygrywał w stójce, rozbijając Polaka ciosami prostymi i sierpami – a także łokciami z półdystansu – ten klinczował, i zdobył nawet obalenie. W czwartej minucie sędzia przerwał jednak walkę i wezwał lekarza, ten stwierdził natomiast, że Hallmann nie może kontynuować walki ze względu na sporych rozmiarów rozcięcie lewego łuku brwego. Polak przegrał tym samym przez TKO.

W walce otwarcia lepszy okazał się Taylor Lapilus, pokonując Ulkę Sasakiego przez TKO w rundzie drugiej. Pierwsza odsłona zapowiadała raczej mało emocjonujący pojedynek, którego większą częścią będzie mocowanie w klinczu oraz krótkie akcje pod siatką. Druga runda przyniosła na szczęście zmianę. Lapilus po skutecznym wybronieniu próby obalenia ze strony Sasakiego trafił go mocnym prostym. Cios zachwiał Japończykiem, w odwrocie Sasaki stracił równowagę i upadł. Lapilus nie przepuścił okazji, natychmiast znalazł się obok leżącego rywala i zakończył walkę ciosami.

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas kategorii słomkowej
115 lbs: Joanna Jędrzejczyk pok. Jessicę Penne przez TKO (uderzenia pod siatką), 4:22, runda 3.

Karta główna

145 lbs: Tatsuya Kawajiri pok. Dennisa Sivera przez jednogłośną decyzję sędziowską (3x 29-28).
170 lbs: Peter Sobotta pok. Stevena Kennediego przez poddanie (duszenie zza pleców), 2:57, runda 1.
155 lbs: Nick Hein pok. Łukasza Sajewskiego przez jednogłośną decyzję sędziowską (3x 30-27).

Karta wstępna

145 lbs: Makwan Amirkhani pok. Masio Fullena przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:41, runda 1.
155 lbs: Mairbek Taisumov pok. Alana Patricka przez TKO (uderzenia w parterze), 1:40, runda 2.
145 lbs: Arnold Allen pok. Alana Omera przez poddanie (duszenie gilotynowe), 1:41, runda 3.
145 lbs: Noad Lahat pok. Niklasa Backstroma przez większościową decyzję sędziowską (28-28, 29-28, 29-28).
185 lbs: Scott Askham pok. Antonio dos Santosa Jr.’a przez TKO (uderzenia w parterze), 2:52, runda 1.
155 lbs: Magomed Mustafaev pok. Piotra Hallmanna przez TKO (interwencja lekarza), 3:24, runda 2.
135 lbs: Taylor Lapilus pok. Ulkę Sasakiego przez TKO (uderzenia w parterze), 1:26 runda 2.

871 KOMENTARZE

 1. Byście nie pytali na czacie:

  Prelimsy zaczynają się o gozinie 18:00. Nie, nie da się ich obejrzeć na Extreme Sport, są odblokowane na fight pass.

  Karta główna jest i na ESC i na FP  – od 21:00

  Streamy: wpiszcie w google "Stream Sport" i znajdziecie w pierwszych dwóch linkach.

 2. Jak myślicie – na ile minut przed walką zawodnik rozpoczyna w szatni rozgrzewkę?

  Hallmann już chyba ładnie popierdziela…

 3. Jak myślicie – na ile minut przed walką zawodnik rozpoczyna w szatni rozgrzewkę?

  Hallmann już chyba ładnie popierdziela…

 4. U Hallmanna w narożniku będzie Roberto Flamingo i brat Piotrka, a u Łukasza – trener Jakubowski + kto jeszcze?

  edit

  to, ze serwery COJONES jebną – jestem niemal pewien

 5. Panowie i Panie  z mmaROCKS z zycze wam wszystkim powodzenia z kuponami…Niech buki zplacza i to ciezkimi lzami.

  Hallamnn,Wookie,Asia oraz Peter………WAR!!!!!

 6. na Fight pass jest że transmisja rozpocznie się za 3 godzi jak obejrzeć under card? z góry dziękuję

  Zaraz obok szukaj z napisem prelims musi być

 7. Jakby ktos mogl to piszcie przed Polakami, ze juz po zapowiedziach i zaczyna sie walka. Bo bede ogladal na telefonie i nie starczy mi pakietu na wszystkich 😀

 8. ale zamuliłem… zapomniałem że na Extreme Sport tylko karta główna. Cały dzień czekam… siadam, wszystko przygotowane a tu dup zorientowałem sie że dopiero o 21:00 poleci… ale zjebałem

 9. Wiecie może czy na telefonie pójdą mi streamy?

  Na pewno pojda na przegladarce Dolphin Browser po doinstalowaniu flashplayera, lub jesli masz FightPassa to wystarczy sciagnac aplikacje UFCtv i pieknie smiga w hd

 10. chciałem zagrac live Lapilusa to już kurs 1,64 heh. Silniejszy, zdecydowanie lepszy w stójce, nie daje się obalać… powinien na lajcie ogarnąć

 11. Na pewno pojda na przegladarce Dolphin Browser po doinstalowaniu flashplayera, lub jesli masz FightPassa to wystarczy sciagnac aplikacje UFCtv i pieknie smiga w hd

  Mam tą apke i jest dźwięk bez obrazu

 12. Siema wszystkim!

  Kurde, a kusił kurs na Lapilusa. Japończyk straszny ogór 😉

  Jedziem dalej- JAZDA HALLMANN!

 13. Lapilus jak nasz Pawlak w ostatniej walce ( a nawet lepiej bo raz tylko dał się obalić), ostro w stójce i dobra obrona obaleń. Już w połowie 1r było widać, że Francuz to wygra.

 14. mój pierwszy zakład live jeśli chodzi o UFC. Lapilus wygra w II rundzie. Kurs 5,0

  szkoda ze tylko za 6,50 zł pusciłem ale jest 32,50 heh

 15. KUR.. nie działa mi fp

  też mam jakiś problem, najpierw się ostro cięło a później mnie wylogowało i 2 razy musiałem się logować, teraz póki co jest ok

 16. #FightPass aktywowany, witamy na pokładzie #UFCBerlin! Polacy po zwycięstwo! #WarPoland #PolishMMA #Polacy

 17. kurwy jebane!! a Diego Sanchez z jaką kontuzją z melendezem walczył do chuja pana?? szwaby jebane w dupe !

 18. ich kurwa pojebało. Jak dla mnie walka nie powinna być przerwana. Skandal. Pierwsza runda 10:9 dla Piotrka a druga na razie raczej remisowa była. Kurwa mać. Nie dziwię się, że kibice gwiżdżą. Skandal!

 19. Powód – gala w Niemczech. Jak kiedyś UFC zrobi galę we Francji to po knock downach będą przerywać walki 😉

 20. Panowie szczegóły-jestem poza domem. Rozcięcie?

  Lekarz przerwał po rozcięciu które wcale takie tragiczne nie było. Walczyli w UFC ze znacznie znacznie gorszymi i nikt nie srał wenezuelskim żarem.

 21. śmecie jebane kurwa potomki chitlera   (ch na specjał)  śmiech na sali jebać europejskie gale Polacy nie bierzcie kurwa takich walk tylko w Ameryce !

 22. Kurwa, ale mnie wkurwił! Płetwal wygrywał i taki psikus… Co gorsza Piotrek ma 0-2 w ostatnich dwóch walkach i do tego wpadka…

 23. Pocięty był solidnie, ale walczyć mógł. Skąd się urwał ten sędzia?

  Taka piękna tasiemka z AKO 50 poszła sie jebać ;/

 24. Ja pierdole co to wogle miało być pierdolony lekarz Piotrek do momentu przerwania wygrywał walkę a rozcięcie nie było na tyle groźne żeby to przerwać.

 25. powatrzam pytanie ? co ze streamem

  FIGHT PASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Teraz Piotrek dostanie pewnie walke o utrzymanie . Niezle to wyglądało .

 26. Alvarez z gorszym rozcięciem walczył przez kilkanaście minut i zdołał wygrać na kartach punktowych. Lekarz się obroni ze swojej decyzji, bo rana wyglądała na głęboką, ale niesmak pozostał, bo walka była do wygrania, w dodatku widziało się gorsze obrażenia…

 27. To najgorsza porażka jaka może być, gdy zawodnik chce  i jest zdolny do walki a lekarz przerywa.

 28. Powiem krótko – żenada !!! absolutna !!! Jak BigFoot malował cały oktagon na czerwono to nikt nie srał w gacie…szkoda tym bardziej, że Piotrek wygrywał tą walkę !

 29. Rozcięcie głębokie ale mógł jeszcze go puścić i wtedy zobaczyć czy się powiększy. W stójce Piotrek nie wyglądał za dobrze i dużo przyjął. Pamiętajcie żadnego ruska kurwa nie można lekceważyć! To nie był spacerek dla Płetwala do momentu przerwania!

 30. UFC powinno swoich lekarzy wysyłać na gale a nie brać jakichś cweli bo potem kurwa takie coś wychodzi,   powtarzam, a czoło Sancheza do chuja to tylko ryska była??   ……  ale jestem wkurwiony

 31. Ostatnio na gali w Las Vegas gościu miał gorsze z trzy razy rozcięcie i lekarz tylko popatrzył, przetarł i puścił. Chryste, za co gówniany lekarz. Może oni tam nie wiedzą, że to jest normalne w MMA? Jeśli nie zagraża zdrowiu, jeśli nie leje się ciągle krew i zawodnik chce walczyć – to jazda. Niemcy to wszystko przewałkują.

 32. Kurwa ale jestem wkurwiony nie wytrzymam na domiar złego Piotrek po wpadce dopingowej i z bilansem 0-2 w ostatnich walkach co za chuje.

 33. Rozcięcie głębokie ale mógł jeszcze go puścić i wtedy zobaczyć czy się powiększy. W stójce Piotrek nie wyglądał za dobrze i dużo przyjął. Pamiętajcie żadnego ruska kurwa nie można lekceważyć! To nie był spacerek dla Płetwala do momentu przerwania!

  Nikt nie twierdzil, że będzie ale Rusek szans na uczciwą decyzję nie miał praktycznie żadnych.

 34. Gdybym miał tylko w posiadaniu Notes Śmierci, zapisałbym nazwisko doktorka i kazał mu umierać w cierpieniu, z kutasem tego ruska co dał mu wygraną, w dupie z jego kutasem.

 35. Kur** Alvarez tydzień temu na oczy nie widział od pierwszej rundy nie idąc dalej z przykładami. Kto zatrudnia jakiś Czereśniaków co się osrają przy pierwszej lepszej decyzji zamiast puszczać walkę. Jak nie ma w europie doktorów/sędziów to ściągać z USA z doświadczeniem a nie robić taką kaszanę. Niech Świeżaki siedzą z boku i się uczą zamiast robić takie coś.

 36. Ja pierdole co za kpina z decyzja lekarza. Ludzie walczą z rozjebanymi mordami a tutaj jakiś idiota przerywa po rozcieciu. Nosz chuj. . . zdenerwowałem się, zwłaszcza, że rusek łapał już powietrze skórą.

 37. Chujowo, czytam że Piotrek zardzewiały to wolałbym żeby przegrał przez decyzje ale powalczył te 15 min.

 38. Tak to jest jak się bierze jakiegoś gównianego pediatrę z okolicznej przychodni. Lekarz ogarnięty w kwestii sportów walki by to spokojnie puścił.

  @Masu No przyjmował wszystkie ciosy niestety, ale łeb ma twardy więc do decyzji by dotrwał. A nuż jakiś splicik by wpadł.

 39. płetwal pewnie zostanie w UFC. Dana wkurwiony na muslima bo dobra walka była ..  sędzia tez pajac bo nic strasznego nie bylo a zawolal tego smiecia

 40. Ja pierdole jestem wkurwiony jak 150 i nic mi juz dzisiaj nie poprawi humoru, ale może sie jeszcze pogorszyć :/ jebac hajs postawiony, ale kurwa tak wyjebac zawodnika przez jakiegoś pierdolonego smolucha kurwa, jebie cie ty pedale kurwa!

 41. Co za jakaś pokurwiona gala. Przynajmniej fajne i efektowne walki są ale tego lekarza to powinni kurwa napierdalać równo za to co zrobił.

 42. A wracając do Piotrka to czy to nie ironia losu że Polak przegrywa w taki sposób w Niemczech z Ruskiem mimo iż lepiej się prezentował.

 43. Kurde, Asia jak przed walką wyciśnie syfka na twarzy i poleci z tego syfa kropelka krwi, to sędzia przerwie walkę przed jej rozpoczęciem i Penne wygra.

 44. Kurde, Asia jak przed walką wyciśnie syfka na twarzy i poleci z tego syfa kropelka krwi, to sędzia przerwie walkę przed jej rozpoczęciem i Penne wygra.

  a moze Penne zacznie dłubać w nosie? Jest z czego krew lecieć 🙂

 45. Btw. oglądał ze mną walke piotrka ojciec i po zobaczeniu skwitował tylko mniej wiecej tak: "do chuja z tą decyzją, Ci sędziowie to coraz gorzej pracują, to samo było na ksw, za szybko przerwana walka u drwala i u tych zagranicznych co miał wygraną to go oszukali" xD

 46. A wracając do Piotrka to czy to nie ironia losu że Polak przegrywa w taki sposób w Niemczech z Ruskiem mimo iż lepiej się prezentował.

  Na pewno lekarz jest wenezuelskim żydem. KONDOMINIUM JAK NIC.

 47. Btw. oglądał ze mną walke piotrka ojciec i po zobaczeniu skwitował tylko mniej wiecej tak: "do chuja z tą decyzją, Ci sędziowie to coraz gorzej pracują, to samo było na ksw, za szybko przerwana walka u drwala i u tych zagranicznych co miał wygraną to go oszukali" xD

  Props dla Ojca 😀

 48. Moj jeszcze tego nie widzial. Pokaze mu z odtworzenia za pare dni. Pewnie tez ladnie sie wkurwi na tą zjebaną decyzję

 49. Backstrom jaki kot w parterze. Jakby poszedł w górę z kategorią wagową, chciałbym go kiedyś zobaczyć walczącego z Heldem.

 50. no nie bylbym taki pewny czy Piotr nie poleci nie jestem entuzjasta ''UFC = MADRE DECYZJE ''  tym bardziej ostatnio

 51. Ale zaraz. Przerwać walkę bo nie jest koszerna!!!!

  Koszerna bo zwierzę żyje jeszcze w czasie krwawienia. No chyba że jadło świnie.

 52. Wałka nie było, ale szkoda Szweda. Narazie 1-3 w typerze…

  U mnie 2/4 ale zgadłem sposob zakonczenia i czas 🙂

 53. Asia niech kończy w 1 rundzie bo chuj wie co jeszcze mogą odjebac w tym Berlinie. Wygralem kase, ale Izraelita nie wygrał tej walki moim zdaniem.

 54. Ale w stójce Szwed ładnie obrywał… Kulanka ładna a jeśli chodzi o decyzję to chuj wie nie lubię zajmować się sędziowaniem…

 55. Btw. oglądał ze mną walke piotrka ojciec i po zobaczeniu skwitował tylko mniej wiecej tak: "do chuja z tą decyzją, Ci sędziowie to coraz gorzej pracują, to samo było na ksw, za szybko przerwana walka u drwala i u tych zagranicznych co miał wygraną to go oszukali" xD

  Haha, napisałeś to tak jakby Piotrka ojciec oglądał z Tobą walkę, a nie Twój ojciec walkę Piotrka 😀

 56. skąd rudz sie wyiju na 3 miejscu? O.o   Sztuczny ten ranking jak cholera.

  a kto niby miał byc jeszcze wyzej od niego?

  Lamas , Hollaway ktorego wypunktował w kazdej rundzie ?

 57. a kto niby miał byc jeszcze wyzej od niego?

  Lamas , Hollaway ktorego wypunktował w kazdej rundzie ?

  Lamas. Conor co najwyżej na 4

 58. Dajcie mi jakis link do gali,bo jestem na weselu i pisze tableta. Specjalnie wzialem zeby aske ogladnac. Plisss.

 59. Czy mi się wydawało czy sędzia nie przerwał po prostu Allen puścił jak poczuł klejenie którego sędzia nie widział bo był po 2 stronie?

 60. Brawo dla Allena! Już w walce z Wrzoskiem się pokazał z bardzo dobrej strony, a ma zaledwie 21 lat! Może być z niego naprawdę dobry zawodnik.

 61. Czy mi się wydawało czy sędzia nie przerwał po prostu Allen puścił jak poczuł klejenie którego sędzia nie widział bo był po 2 stronie?

  tak było

 62. Czy mi się wydawało czy sędzia nie przerwał po prostu Allen puścił jak poczuł klejenie którego sędzia nie widział bo był po 2 stronie?

  Tak bylo.

 63. Arnold sam sobie walkę przerywa 👿  wsumie, sędzia chyba mógł puścić dalej walkę ???

  Poczuł klepanie więc przerywa w duchu fair play, dobrze że rywal nie chciał być cwaniakien i tego nie wykorzystał.

 64. Musiał się lekarz poradzić sędziego i zawodnika czy w UFC powinien przerwać czy puścić dalej, bo nie wiedział. Skąd miał wiedzieć? Jest tylko doktorem.

 65. Fan Mameda wygrywa :lol::razz:ray:  dobrze że sędzia się wku..wił na tego doktorka i podjął decyzje za niego bo jeszcze czeczen by to wtopił 👿

 66. Chociaż by sedziowanie

  Tu się zgodzę. pod względem sędziowania, stopdoktorowania – Poland wymiata.

  Ale walki – Berlin jest jedną z lepszych gal w tym roku 🙂

 67. Kurwa ruski to zabijaki!!! Tak jak tego narodu nienawidzę to trzeba im oddać że fighterów to mają przekozaków! Polacy niech ich omijają szerokim łukiem!

 68. W tył głowy kopnięcie, jeszcze za spodenki przytrzymał i walczył bez oka, dyskwalifikacja powinna być.

 69. żeby teraz coś się stało że wygrałby Fullen bo przez przypadek jego zaznaczyłem na kuponie zamiast amirkhaniego

 70. Ten nokaut Taisumova przypomina mi trochę jeden z najlepszych nokautow Yvesa Edwarda – kopniecie odwracajacego się rywala

 71. Grubas jakbyś dostatecznie nienawidził Rusków to byś wiedział, że Czeczeni troszkę bardziej ich nienawidzą więc spokojna głowa.

 72. Grubas jakbyś dostatecznie nienawidził Rusków to byś wiedział, że Czeczeni troszkę bardziej ich nienawidzą więc spokojna głowa.

  Z dwojga złego to trzeba woleć Ruskich…

 73. Wchodzi z Szagim? No, musi liczyć na dupczenie po walce przy tym kawałku w klimacie "wszystkie seksi cipki moje"

 74. uwielbiam takie pozytywne osoby 🙂

  Swoja drogą komu na ten moment dali byście bonus  za podanie Mrr. Finland czy Allen?

 75. Krul jest tylko jeden !

  No własnie a czemu Nikita nie walczy? Bo chyba miał; Nieważne dziś jest noc Kurda

 76. Mój człowiek!

  @baju do miecza:D

  haha, no jestem chujowy w jego przypadku, Amirkhani mi udowadnia cały czas, że jednak coś umie. 🙂 silny skurwol!!!

 77. Chłopak wyrwał się z biedy, nie ma się co dziwić. Dla jednych celem są fury i dupy, dla innych kupienie matce łóżka, czy biletu na samolot.

  Szacunek.

 78. Smieje sie, po minucie placze, potem zas smieje. Przebadalbym sie bo psychike ma chwiejna…

  Widać, że nigdy nie miałeś skrajnych emocji.

 79. Myślicie że jakaś przerwa bedzie teraz czy Saju od razu wjeżdża?

  Coś przedłużają, pewnie od 21 ruszy MC.

 80. Bez przesady, nie az tak

  Dla mnie zupełnie normalna reakcja zważywszy na jego historię. Gdyby nie okazywał takich emocji, to wtedy kazałbym go przebadać. Bez przesady.

 81. Ten co go pocałował powiedział Allah Akbar czy się przesłyszałem ?

  Kurdowie nie walczą czasem z ISIS? Dobre chłopaki

 82. Dla mnie zupełnie normalna reakcja zważywszy na jego historię. Gdyby nie okazywał takich emocji, to wtedy kazałbym go przebadać. Bez przesady.

  Przesada i tak od dawna powtarzam ze on ma cos nie tak pod kopula.

 83. Minionek racja! Kurwa od 20 podobno gadają dlaczego nie włączyłem wcześniej na ESC-fuck!

  Ten program już od czwartku leci po 5 razy dziennie i będzie jeszcze powtórka po gali także na spokojnie. Ogólnie nic ciekawego.

 84. Korzystam z Fight Passa i jestem zadowolony. Nie ścina, spoko jakość. Lapka pod tv podpialem. Gdybym miał dogodnejszy transport, to mógłbym tam być osobiście…

 85. Brak Buffera na gali z walką o pas trochę dziwi. Ktoś wie czemu nie przyjechał?

  Bo nie ma polskiej wódki;)

 86. Extreme już jest bezczelne z tymi reklamami w czasie wejść zawodników. Już chyba zostane przy streamie do końca.

 87. zanim jeszcze walka Łukasza 🙂 , taka ciekawostka od ESC

  UFC 165: JONES vs. GUSTAFSSON 16 czerwca o 22:00

  UFC 139: SHOGUN vs. HENDERSON 17 czerwca o 22:00

  UFC 91: COUTURE vs. LESNAR 23 czerwca o 22:00

  UFC 116: LESNAR vs. CARWIN 24 czerwca o 22:00

  BEST OF WEC od 18 czerwca w czwartki o 22:00

  BEST OF PRIDE od 18 czerwca w czwartki o 23:00

 88. będzie nudna decyzja dla Niemca… katastrofa… Sajewskiemu chyba nie zależy zbytnio na wygranej, tak to wygląda przynajmniej

 89. Ale szachy ze strony Niemca, Druga runda na 100% 10:9 dla Heina, mimo że cofa się cały czas ale ciosy celniejsze.

 90. za wolny jest ten sajewski, wiedzialem ze bedzie walczyć jak Pawlak w 1 swojej walce.

  Słabe porównanie.

 91. Ruscy nas klepię szwaby nas klepią świat się kończy.Nie biorą naszych najmocniejszych i potem widzimy to co tera

 92. kto go trenował? Jego matka? "Synku, tylko nie daj się uderzać i pamiętaj by zostawiać dystans" pfff…

 93. Żadnego, ale to żadnego pomysłu na walkę. Pierdolenie od kilku miesięcy o tym, jak to chce zbić Niemca, a gdy przychodzi do walki, to od początku do końca nie ma jakiegoś instynktu killera, aktywności. Nic.

 94. kurwa mać co on tam robi. Na miejscu Jakubka to bym krzyknął Wookiemu "Nakurwiaj Niemca!!" a nie takie człapanie przez 15 minut.

 95. Kurna co oni robią .Janek podczas walki nie walczył w ogóle.Walka życia i pasywność .Tera Sajewski pfffffffffffffff

 96. Kurwa cienizna… W stójce bity strasznie i chyba miał dość jak siedział po 2 rundzie w narożniku. Ktoś pisał że szkop to ogór taaaaa a nie używał wogóle swojej najlepszej broni… Powtarzam to za każdym razem UFC weryfikuje wszystkich! I nie piszcie o Heldziku czy Gamerze bo też może byśmy się rozczarowali. Kurwa fatalny występ Łukasza…

 97. Niedało się tego oglądać … chyba Sajewski poleci po jednej walce z UFC ,,,,  Najgorsza walka tego wieczoru szkoda kur..a !!!!!

 98. Ja jebię, jakim to kozakiem miał Sajewski nie być… Zaczyna mnie frustrować ta brutalna weryfikacja polskich talentów.

 99. Panowie czy zawodnicy MMA to jacyś paralitycy? W rugby setki razy broniłem się otwartą dłonią na twarz rywala przed obaleniem. W pełnym biegu, w zamieszaniu itd. Nigdy nikogo w oko nie trafiłem. Jak dla mnie palec w oko powinien być w oktagonie karany wyłupieniem oka.

  Sajewski kolejny przehajpowany:(

 100. Łukasz zupełnie bez pomysłu, aż ciężko się na to patrzy. Stójkowo tragedia, bez prób sprowadzenia. Mam nadzieję, że to tylko syndrom pierwszej walki. Brakuje w Berlinie Jotki i to bardzo.

 101. Najbardziej rażą te nieskoordynowane ruchy, próby kopnięć czy ciągle wałkowany supermanpunch. Słabo, w dodatku Niemiec nic szczególnego nie pokazał.

 102. Niestety ten Sajewski jest tragiczny, idealnie pokazuje w jakim miejscu są Polacy w UFC

  Janek i Hallman dają radę .Jeszcze jedną szansę im dać ,jak przegrają to już w nich nie uwierzę

 103. ehh jak napisałem zupełnie bez pomysłu na walkę. Asiu błagam uratuj Polski honor!

  Kurwa co on rozkaz rozstrzelania im daje???

 104. przyjdzie jakis nieznany Angol, Rusek itp to sie napierdalają w tym octagonie w debiucie a Polacy jak jakieś… : ( Pawlak, Sajewski, Błachowicz, Bandel … ich walki przegrane to jakaś totalna katastrofa!!! Chodzi o styl w jakim przegrali… żałosne

 105. Zastanawiam sie czemu był tak duzy Haype na Łukasza? Łukasz powinien pomyśleć o 66kg.

  Swoja drogą Łukasz  miał lepszy doping.

 106. Co występ Polaka w UFC przerabiamy tą samą historię. Nie wiem na co oni oszczędzają te siły. Chyba właśnie walka powinna być tym kulminacyjnym momentem, w którym dajesz z siebie wszystko i po prostu się napierdalasz? Nie rozumiem tego.

 107. dostać się do ufc to już nie problem ale zaistnieć to już trzeba mieć umiejętności a nie tylko napompowany rekord

 108. Trenerzy stójki do wymiany. Plus do bokserskiego gymu trzeba by go wrzucić, np. skorpionsa szczecin, na trzy miechy minimum codziennych trenów i tunel vision na progres, to wtedy jest szansa na ogarnięcie na poziom ufc.

 109. gdzieś w jakimś wywiadzie słyszałem, że Sajewski chciałby zbić jakiegoś Niemca… Niemiec zbił Sajewskiego i takie są fakty. Żal mi Polaków, którzy muszą patrzeć na takie walki na żywo… na porażki nuuudnych i słabych Polaków.

 110. Spoko. Łuki teraz dajesz na siłkę, do tego podstawy boksu u Raubo, przebuduj stójkę pozycje walki i pracę nóg i za 3 lata możesz wracać do oktagonu. Nie zapominaj o zapasach.

 111. Nie jestem z tych co po jednej walce podniecają się albo skreślają zawodnika, ale jak widzę takie coś to witki opadają i kolejny raz "doskonała" praca narożnika… ja jebie…

 112. zabrakło tego 100% w trzeciej rundzie czyli, albo ja go ujebie na pizde albo on mnie …  no szkoda .  chwila moment i będziemy mieli Polskie walki w UFC!!!! o przetrwanie….

 113. Fatalny występ Łukasza. Przegrać w UFC to nie wstyd, ale przegrać w taki sposób? Zero pomysłu na walkę, zero wykorzystania własnych atutów

 114. jedyny polak którego bym najchętniej oglądał w UFC to Różal , pomimo rekordu , dużo by tam namieszał 🙂

  Nie wiem jak w klatce ale na temat balasów i psich jaj świat mógłby się doedukować:D

 115. Jebany faszysta, spierdalal całą walkę i jeszcze się wozi. A tak poważnie to Łukasz ewidentnie bez planu B. Z całym szacunkiem dla Jakubka, słuszna decyzja Płetwy o zmianie otoczenia, bo chyba w Mighty Bulls to nie sky is the limit, skoro jest nim Hein.

 116. Ehh 15 minut żenująco nudnego widowiska, i sztab mowiacy po 2 r ze jest dobrze…kicha, Piotrka to mi szkoda, ale tutaj zasłużona porażka

 117. Być może czas oglądać tylko KSW i wmówić sobie że to najlepsza organizacja na świecie z najlepszymi zawodnikami 👿 Przynajmniej człowiek nie będzie rozczarowany :facepalm:

 118. I nie piszcie o Heldziku czy Gamerze bo też może byśmy się rozczarowali

  Akurat oni to by nie zawiedli. Tego jestem pewien.

 119. Kolejny Polak z MMA Cartel sie 'zesral'

  Polscy menagerzy mysla tylko o kontrakcie z UFC. Chuj że zawodnik nabija rekord na ogórach i przetrwa dwie kontraktowe walki. Ważne że będzie weteranem UFC.

 120. Polscy menagerzy mysla tylko o kontrakcie z UFC. Chuj że zawodnik nabija rekord na ogórach i przetrwa dwie kontraktowe walki. Ważne że będzie weteranem UFC.

  sad but true

 121. Parafrazując  klasyka; Wielkieś mi uczynił pustki w portfelu moim, mój drogi Łukaszu, wolą walki i tym nijakim stylem swoim! Pełno nas na tej gali a jakoby nikogo nie było.

  Głupia sprawa ale zaczynam się bać.

 122. Sajewski zupełnie nie ma stójki. Taktyka tragiczna, narożnik zaprzepaścił jego szanse wmawiając, że wygrywa walkę przez co przeszedł obok trzeciej rundy.

 123. chciałbym jakiegos Polaka w UFC z charakterem kogos takiego jak np Diego Sanchez… ale u nas takich brak. Jak mnie to wkurwia że taki Manuwa czy Hein kompletnie nic nadzwyczajnego nie zrobili w swoich walkach a spokojnie im to wystarczyło żeby wygrać z Polakami. Wiedzą że przegrywają a nie próbują zrobić kompletnie nic no kurwa nic! ! ! Żadnej próby obalenia czegokolwiek : (

  Wygląda to tak jakby Polacy wchodzili do klatki z celem żeby tylko nie dać się znokautować kurwa mać… (Nie liczę Helda, Aśki czy Hallmanna)

 124. I nie piszcie o Heldziku czy Gamerze bo też może byśmy się rozczarowali

  Akurat oni to by nie zawiedli. Tego jestem pewien.

  Held spoko, Gamer nie bardzo.

 125. Nie przesadzajcie z tym nabijaniem rekordów akurat Wookie ma kilka solidnych testów na koncie. Problemem mogła być ilość walk w ostatnich latach i kontuzje – od wygranej z Heldem (2010) walczył 6 razy, a Marcin … 15.

 126. Kaczka płacze… jak ktoś obserwuje  go na fb to wie o czym mówię.

  Jak kaczkę masz na fb to na pewno nie jestem kaczką

 127. Nie przesadzajcie z tym nabijaniem rekordów akurat Wookie ma kilka solidnych testów na koncie. Problemem mogła być ilość walk w ostatnich latach i kontuzje – od wygranej z Heldem (2010) walczył 6 razy, a Marcin … 15.

  Za późno, już kamieniują.

 128. Polscy menagerzy mysla tylko o kontrakcie z UFC. Chuj że zawodnik nabija rekord na ogórach i przetrwa dwie kontraktowe walki. Ważne że będzie weteranem UFC.

  A jako weteran kontrakt z Ksw gwarantowany a tam już wykreuja go na attyle herculesa czy innych dragon Ball

 129. No i jak się walczy od początku to… a nie jak ten niby Wookie czy pamiętna walka którą chcieliśmy na main event w Krakowie

 130. hejtować śmiało te polskie gwiazdeczki rodzimej sceny MMA, może 2 raz pomyślą zanim podpiszą kontrakt z UFC. Bellator wpierdolił dzisiejsze UFC poziomem i ilością publiki.

 131. Nie wiem o co tyle burzy z tymi komentatorami. Jak dla mnie daja rade. Wole ich pieprzenie od J&J (zwlaszcza od podniecajacego sie byle czym Jurasa). Piekne zwyciestwo Sobotty :applause:

 132. Dziękuje po polsku polskim kibicom, że przyjechali go dopingować, urodził się w Polsce – nie jest w polskim rankingu…

 133. Brawo Peter, ale lepsi rywale walczą na ALMMA. Dobrze, że Heldzik też pochodzi ze Śląska a nie z Trójmiasta, wciąż jest szansa na pas Bellatora :wink:.

 134. no to teraz człowiek który zrobił rekordowy wynik oglądalności w walce z jakimś mało znanym Irlandczykiem 🙂

 135. Nie wiem o co tyle burzy z tymi komentatorami. Jak dla mnie daja rade. Wole ich pieprzenie od J&J (zwlaszcza od podniecajacego sie byle czym Jurasa). Piekne zwyciestwo Sobotty :applause:

  Dokladnie. Bardzo przyzwoity komentarz. Sa coraz lepsi. Widac ze maja pojecie o mma.

 136. Regina Halmich to jakiś nowe pseudo Porczyk? 😆

  Peter zajebiście się zachował po walce. To my dziękujemy :applause:

 137. Nie wiem o co tyle burzy z tymi komentatorami. Jak dla mnie daja rade. Wole ich pieprzenie od J&J (zwlaszcza od podniecajacego sie byle czym Jurasa). Piekne zwyciestwo Sobotty :applause:

  Bardziejj kontrowersyjne slowa dla cohones niz decyzja doktora z Hallmanem 😛

 138. Nice.Mają pojęcie ?Przeciętne. Mniejsze niż J&J a postępu nie ma

  Nie ma postepu? Radze obejrzec ich debiut na gali w Krakowie. Zachowajcie troche obiektywizmu. Wielu przyzwyczailo sie do J&J, polubilo ich i nie dostrzegaja ich wad a nie doceniaja  nowych komentatorow. To troche jak ze Szpakowskim. Nie mozna jechac  tylko na renomie.

 139. Pewnie mają jakiś program do podpiswania ryjków co wyszukuje w google i im wyszło że to Regina. Ewentualnie Regina walczy w KSW i dla tego pokazała taki świetny poziom jak pamiętamy

 140. Pomylili nazwiska Porczyk ale jaja! A już myślałem że ma siostrę bliźniaczkę! Peter serio ma fuksa narazie 2 walki z ogórami i kasa się zgadza…

 141. Specjalnie wszedłem na cohones, żeby sprawdzić czy tylko mi się Porczyk pokazała..

  Dlatego super że fightpassa sobie można cofnąć 🙂

 142. Ciekawe co na to prawdziwa Regina ??? 👿    Jak narazie karta wstępna dużo lepsza niż karta główna

 143. Ciekawe kogo wyszukalby ten program gdyby obok Kamili usiadł Pudzian ? Może Papieża Polaka ? To byłoby coś dla UFC.

 144. To dobrze dla niej, ze ją pomylili bo inaczej by jej nie pokazali.

  To główna twarz sponsora oktagonu=celebryta.

 145. Zawsze się zastanawiałem czy Siver ma takie muły na barach, taką pozycję czy po prostu garba. Dochodzę do wniosku że chyba 3:D

 146. Po raz kolejny odnoszę wrażenie, że Polakom brakuje zaplecza. Nawet potencjalnie mając wystarczająco dobre umiejętności, problemem jest albo psychologia, albo corner, albo i to i to. Wyjątkiem jest w zasadzie tylko Arrachion.

 147. Nie ma postepu? Radze obejrzec ich debiut na gali w Krakowie. Zachowajcie troche obiektywizmu. Wielu przyzwyczailo sie do J&J, polubilo ich i nie dostrzegaja ich wad a nie doceniaja  nowych komentatorow. To troche jak ze Szpakowskim. Nie mozna jechac  tylko na renomie.

  Kraków oglądałem na hali ,ale w porównaniu z poprzednimi pozatym pewnego poziomu nie przeskoczą

 148. Forum zaraz zapłonie, gdy polska mistrzyni zostanie na tronie a my będziemy krzyczeć i mocno klaskać w dłonie.

  WARRRR ASIA!!!!

 149. A już za chwilę najsłabsza nuta towarzysząca mistrzowi na wejściu, chyba od kilku lat. Dawać Renę!

 150. Ogólnie to straciłem 5 zł. Ale nie o to chodzi.

  Widzieliście kto za Rosą siedział? Abu Azaitar. Do UFC go! 😀

 151. Dobrze że jest Dżołanna która  wymiecie system 😆 nie będę pisał o Polskim roz@@#lu bo się dzisiaj przejechałem na debiucie Wookiego !!

 152. Ta panienka widać nigdy nawet  nie sparrowała z kimś kto umie uderzać. Liczę na szok i zderzenie z rzeczywistością. Ko 1rd

 153. ale mam dzisiaj pecha.. kurwa mać… obstawiłem po kursie 5,0 że Aśka wygra w drugiej rundzie. A tu chuj…

  W ogóle Hallmann nie mógł walczyć a tutaj dalej się napierdalają

 154. będą jaja jak Aśka nie da rady jej skończyć…

  no w końcu! 🙂 AŚKA ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

 155. ta Penne miała wejścia w nogi na poziomie Grupy Początkującej ;D ciekawe która teraz pani będzie pierdolić do kamer że zabierze pas Asi …

 156. Beka, tyle było krakania o jej nosie i faktycznie Aśka jej go rozcieła, i to w dziwnym miejscu, rzadko się to zdarza.

 157. Zajebista stójka, fantastyczna walka, nie ma na Aśkę mocnych. W przyszłości może chyba przegrać tylko przez zbyt pewność siebie.

 158. kiedy Hallmann był zacięty linijką to sędzia się rzucił jak cygan na chleb. A Jessica Pennis musiała mieć rozjebaną całą mordę żeby sędzia zareagował 🙂 WIDAĆ, ŻE NIEMCY NIE PRZEPADAJĄ ZA NASZYMI PZDR.

 159. Co nie pasuje? Konkrety prosze

  "W tej walce zakrawało o przemoc" , w ogóle Juras większe emocje robił na symulacji na jajkach ,same oczywistości ,jakieś takie różne teksty powtarzane masę razy jakieś bezsensowne zdania

 160. spoko walka, szkoda że poziom kobiet jeszcze taki niski i walki o mistrzostwo nawet, z taką różnicą. Rousey w swojej kategorii robi co chce, Asia tutaj, a obie przyszły stosunkowo niedawno z innych

 161. Co za rzeź. Aż było przykro na to patrzeć… narożnik Penne hańbą tego wieczoru. Dobrze, że Goddard się zlitował.

  Asia robi rewelacyjną robotę. Ręce same się składają do oklasków.

 162. michi972 idź spać dzieciaku bo ciągle pierdolisz o tym komentarzu aż nudne to się robi. Nie podoba się to nie oglądaj a nie ciągle ucho wkurwiasz tym narzekaniem…

 163. "W tej walce zakrawało o przemoc" , w ogóle Juras większe emocje robił na symulacji na jajkach ,same oczywistości ,jakieś takie różne teksty powtarzane masę razy jakieś bezsensowne zdania

  Przy komentowaniu takiej walki rodaczki latwo o lapsus. Jakie bezsensowanie zdania? Konkrety

 164. Jaki zal patrzeć? To był super widok, niezła rzeź i o to chodzi. Tylko Gadhela ma jakiekolwiek szanse, nikt więcej.

 165. brutalnie mogło wyglądać, ale to 115 funtowe kobitki, tam takiej siły zniszczenia nie ma, Penne mogła spokojnie dowalczyć do 5 rundy, tylko brzydko to wyglądał, rozcięcia łokciem tak robią

 166. Z takimi "plecami" w UFC to Wikłacz za tydzień może walczyć o pas.

  Kuba na tapecie bo Paweł nie mógł jechać do Berlina. Spokojna głową, Asia upchnie ich obu, tylko potem trzeba pokazać, że nie tylko dziewczyny z Olsztyna maja jaja 🙂

 167. Przyznam szczerze, że nie pamiętam kiedy poprzednim razem oglądałem UFC od początku do końca. Gala mimo – na papierze słabej – karty walk dosyć ciekawa. Z samego typera mam 6-5 tym razem, dość kiepsko poszło. Walka Aśki powinna być nagrodzona występem wieczoru jak dla mnie. Kompletna dominacja. Siver i Kawajiri dali też ciekawą walkę. Najbardziej zawiódł Sajewski, w walce Hallmanna wyczuwam wałek. Sobotta zdominował. 😆

 168. Aśka wygrała, Cohones jebło

  ——————————-

  14.03.2015r. And New UFC stawweight Champion of the World Joanna Jędrzejczyk !!!

  20.06.2015r. And Still UFC stawweight Champion of the World Joanna Jędrzejczyk !!!

 169. Kapitalne. Szkoda że Goddard tego nie puścił dalej 😀 miło sie ogląda jak rodaczka dosłownie zrywa twarz rywalce 😀

  będzie konfa bo nie wiem czy czekać? Ktoś da link

 170. Przy komentowaniu takiej walki rodaczki latwo o lapsus. Jakie bezsensowanie zdania? Konkrety

  konkretnie to co 2 zdanie może

 171. Tak BTW, wyjaśni mi ktoś jakim cudem Halmann z małym rozcięciem na łuku brwiowym został wycofany z walki w środku rundy, a Penne, ze złamanym nosem, została dopuszczona 2 razy do następnej rundy…?

 172. Każdy kto jechał po staredownie Asi teraz karnie jeb ryjem w ścianę. Celować kinolem.

  Do tego kazałbym wpierdolić 2 kg suchego makaronu.

 173. brutalnie mogło wyglądać, ale to 115 funtowe kobitki, tam takiej siły zniszczenia nie ma, Penne mogła spokojnie dowalczyć do 5 rundy, tylko brzydko to wyglądał, rozcięcia łokciem tak robią

  Mogła, tylko widać było, że ma już dość. BRAWO AŚKA

 174. Kapitalne. Szkoda że Goddard tego nie puścił dalej 😀 miło sie ogląda jak rodaczka dosłownie zrywa twarz rywalce 😀

  Że penne to człowiek bez twarzy jak w Braavos czy co?

 175. Tak BTW, wyjaśni mi ktoś jakim cudem Halmann z małym rozcięciem na łuku brwiowym został wycofany z walki w środku rundy, a Penne, ze złamanym nosem, została dopuszczona 2 razy do następnej rundy…?

  Lekarz-pediatra z Wenezueli czy innego dzikiego kraju i wszystko w tym temacie

 176. Błagam – Dana White nie dawaj Asi do oktagonu Paige. Jak my przeżyjemy bez instagrama PVZ przez kurwa 3 miesiące?

  A tak wogóle to już porównują Asię do Rondy na sherdogu 🙂

 177. Każdy kto jechał po staredownie Asi teraz karnie jeb ryjem w ścianę. Celować kinolem.

  Staredown staredownem a walka walką

 178. Fajna gala, dobre prelimsy (walka Backstrom'a z Nohatem(?) bomba), main card poza Asią (świetna walka) średni. Największy zawód Sajewski. Może to będzie mało popularne, ale tak jak cenię Asię za umiejętności to trochę drażni mnie jej styl bycia jako mistrzyni. Dużo osób zorientowało się dopiero wczoraj na ważeniu ale to nie pierwsza historia. Ewidetnie widać, że Asi jako osobie nie pochodzącej z Anglojęzycznego kraju ciężko jest dokładnie przekazać słowami co chce powiedzieć i dla mnie przez to jej zagrania marketingowe są zwyczajnie słabe. Wolałbym ją oglądać jako pewnego siebie ale skromnego mistrza, spodziewałem się że chociaż pochwali Jesicce za to jaka była twarda (tak jak Dana White na twitterze). No ale najważniejsze że póki co za słowami idą wyniki i kapitalne walki. Pozdrawiam cohones

 179. Wywaliło mnie z cohones więc trochę spóźniony komentarz, brawo dla Asi coś pięknego Penne zupełnie bezradna, egzekucja! Nie wiem dlaczego się martwiłem o tą walkę. Wielkie ukłony dla Aśki i ludzi z Arrachionu.

 180. Nie oglądałem walki Piotrka, ale jeżeli nie wypuścili go z powodu jakiegoś małego rozcięcia to to jest kurwa kpina.

  Tak wyglądało rozcięcie u Piotrka, porównajcie to teraz z rozcięciem u Penne. Tam był ewidentnie wałek i chuj.

 181. Każdy kto jechał po staredownie Asi teraz karnie jeb ryjem w ścianę. Celować kinolem.

  Co ma piernik do wiatraka… Nawet najlepszą walką nie cofniesz czasu. Staredown był mega chujowy i to fakt. Dzięki takiej walce może przynajmniej szybciej pójdzie w niepamięć.

 182. Każdy kto jechał po staredownie Asi teraz karnie jeb ryjem w ścianę. Celować kinolem.

  Zrobione. Check in: szpital wojskowy na wrocławskiej

 183. Co ma piernik do wiatraka… Nawet najlepszą walką nie cofniesz czasu. Staredown był mega chujowy i to fakt. Dzięki takiej walce może przynajmniej szybciej pójdzie w niepamięć.

  A po co się czepiać mistrzyni? Zwykłe polskie cebulactwo.

 184. Na twiterze Dana White już skomentował 😆  …..   A Ja po walce Aśki czuje się jak bym wypił kilka kaw :fingers:

 185. A po co się czepiać mistrzyni? Zwykłe polskie cebulactwo.

  No tak, jakbym Wałęsę słyszał… Jest osobą publiczną i musi się przygotować na to, że wszystko co będzie robiła będzie komentowane, szczególnie rzeczy "wokół" oktagonu…

 186. No tak, jakbym Wałęsę słyszał… Jest osobą publiczną i musi się przygotować na to, że wszystko co będzie robiła będzie komentowane, szczególnie rzeczy "wokół" oktagonu…

  Tylko w Polsce.

 187. JJ będzie już w stanie sama zapełniać wszystkie hale w Polsce :razz:ray:. Obserwujcie fun page`a, pewnie znowu spuchnie o kilkanaście tysięcy

 188. Każdy kto jechał po staredownie Asi teraz karnie jeb ryjem w ścianę. Celować kinolem.

  Mógłbyś  pracować jako spin doktór dla PO albo PIS czego potwierdzeniem jest ilość lajków dla tej manipulanckiej wypowiedzi. Lajkujący za  lemingi znaczy elektorat.

 189. "FOTN: Joanna vs. Jessice"

  Że co kuerwa? Za co Penne dostaje extra hajsiowo? Dance zrobiło się przykro i sypnął na rekonstrukcję nosa?!

 190. Każdy kto jechał po staredownie Asi teraz karnie jeb ryjem w ścianę. Celować kinolem.

  Serio nie może być tak, że kumuś walka się podobała, a staredown nie podobał? Żadne czepianie się. Po prostu to co robi (w pracy) mam prawo ocenić. Nie oceniam jej życia prywatnego. Nie razumiem dlaczego trzeba zawsze wszystko kupować w 100%, a jak nie to jest się gorszym. Co to jakaś religia?

 191. kurwa @halibut ja odmówiłem i oglądałem! 😀

  Swoją drogą przypierdalanie się do Asi za cwaniakowanie, a uwielbianie rudego irola jest słabe w uj. Asia broni się sportowo w przeciwieństwie do większości szczekających sportowców, więc serdeczne chuj w dupę hejterom 🙂

 192. kurwa @halibut ja odmówiłem i oglądałem! 😀

  Swoją drogą przypierdalanie się do Asi za cwaniakowanie, a uwielbianie rudego irola jest słabe w uj. Asia broni się sportowo w przeciwieństwie do większości szczekających sportowców, więc serdeczne chuj w dupę hejterom 🙂

  Ja oglądałem, ale chuj, mam jeszcze butelke wina, dzwonie po jakąś koleżankę, noc młoda!

  Miałem orgazm w trakcie walki, czas przypieczętować!

 193. Ej, kto pisał o nosie Jessicy, że Joanna tak go sklepie, że chirurdzy w Niemczech będą mieli ułatwione zadanie? Chcę dać temu użytkownikowi order :D.

 194. nie chodzi o kozaczenie tylkoten pomysł z prezentami na ważeniach do mnie nie trafia z Esparza jeszcze wyszło fajnie ale teraz wygladało to sztucznie

  @Cloud  o tym samym pomyślalem jak w drugiej rundzie po tym łokciu pękł nos :rofl:

 195. Ogólnie walka mi się podobała, choć nie oglądałem dokładnie całej.

  Szkoda Piotrka Hallmanna. Wydaje się, że ten uraz nie powinien go wykluczyć. Według mojego odczucia pierwszą rundę wygrał 10-9. Wierzę, że jeszcze w UFC pokaże się z dobrej strony.

  Łukasz Sajewski nie pokazał wiele. Przekonuję się do tego, żeby nie napalać się na zwycięstwa debiutantów.

  Joanna Jędrzejczyk jest świetna :yahoo: Niewiarygodne jak broni się przed sprowadzeniem walki do parteru już przez kolejną rywalkę. Nawet gdy rywalce się uda to wstaje po pół sekundy. Mam nadzieję, że trenuje mocno ten parter i jak kiedyś przeciwniczka będzie miała ją w dosiadzie to sobie poradzi. Ta stójka, ten front kick, te łokcie. Nieprawdopodobne. Podejrzewam, że następną przeciwniczką będzie Aguilar/Gadelha. Jak to wygra, to już dłuuuuugo nie będzie miała z kim przegrać 🙂

  Edit: Fajnie, że Sobotta wygrał. Nie ukrywa związków z Polską, więc fajnie 🙂

 196. A wczoraj jak napisałem, że Sajewski dostanie w pape to już do mnie wonty mieli. 🙂

  Jesteś Mahonkiem. Za samo bycie nim są do Ciebie wonty ;p

 197. Tak BTW, wyjaśni mi ktoś jakim cudem Halmann z małym rozcięciem na łuku brwiowym został wycofany z walki w środku rundy, a Penne, ze złamanym nosem, została dopuszczona 2 razy do następnej rundy…?

  To sa Niemcy, tego nie wyjasnisz…

 198. Błagam – Dana White nie dawaj Asi do oktagonu Paige. Jak my przeżyjemy bez instagrama PVZ przez kurwa 3 miesiące?

  A tak wogóle to już porównują Asię do Rondy na sherdogu 🙂

  Tez bym nie chcial tego ogladac, ale ze PVZ jest ladna i sie umie postawic to ma to sens dla UFC 😉

 199. Każdy kto jechał po staredownie Asi teraz karnie jeb ryjem w ścianę. Celować kinolem.

  Co ma piernik do wiatraka… Nawet najlepszą walką nie cofniesz czasu. Staredown był mega chujowy i to fakt. Dzięki takiej walce może przynajmniej szybciej pójdzie w niepamięć.

  Mąke 😀

 200. Aśka masakruje, istna egzekucja. Chcę, żeby jeszcze żeby jakiś męski zawodnik wykazywał taką niszczycielską moc i potwierdzał legendarną polską siłę 🙂

 201. Nasi panowie walczą w UFC z różnym skutkiem.. może doczekamy się choć jednego zawodnika który będzie coś więcej tam znaczył. Piotra wczoraj przekręcili, Łukasz walczył słabo, Krzysiek wypadł.. nie jest za wesoło panowie.

 202. Niestety nie mogłem obejrzeć tej walki na żywo, ale nawet dzisiaj z rana były emocje jak diabli (wyniku nie znałem).

  Super, że mamy taką mistrzynię i oby media ją szerzej rozreklamowały.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.