Organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa platforma dla zawodników, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności i myślą o karierze w świecie MMA.

Akademia UFC została opracowana w taki sposób, aby wspierać młode talenty MMA za pomocą testów umiejętności i sprawności fizycznej oraz egzaminów profilujących.

Tymi słowami skomentował nowy program dr Duncan French, jeden z wiceprezesów UFC.

Dzięki udziałowi w programie UFC Academy Combine zawodnicy otrzymają również możliwość zdobycia stypendiów przygotowanych przez UFC Performance Institut. Każdy z zawodników przejdzie dokładne badania i będzie miał też możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w zakresie MMA. Na bazie zebranych wyników przygotowana zostanie natomiast droga rozwoju dla danego sportowca.

Inauguracja UFC Academy odbędzie się w Szanghaju, przy okazji otwarcia pierwszego obiektu UFC Performance Institute w Chinach. Na to wydarzenie zostanie zaproszonych około 50 sportowców.

3 KOMENTARZE

 1. No i fajnie, jak zapewnić sobie zawodników którzy będą walczyć na wysokim poziomie? hm… może sprowadzimy jakiegoś fitnes modela z garbem to zwiększy naszą popularność? :eddieconspiracy:

  Albo zainwestujmy w infratrukture i szkolenie młodych prospektów? :frankapprove:

 2. No i fajnie, jak zapewnić sobie zawodników którzy będą walczyć na wysokim poziomie? hm… może sprowadzimy jakiegoś fitnes modela z garbem to zwiększy naszą popularność? :eddieconspiracy:

  Albo zainwestujmy w infratrukture i szkolenie młodych prospektów? :frankapprove:

  UFC jest w dupie, bo przecież KSW już dawno temu taki projekt zrobiło… Czo ten Danutka? :razz:utinlaugh:

 3. UFC jest w dupie, bo przecież KSW już dawno temu taki projekt zrobiło… Czo ten Danutka? :razz:utinlaugh:

  No cóż, jak im już Danuta tufa ukradł, to co będzie się szczypać. :DC:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.