floyd mayweather conor mcgregor

Zaraz po tym jak Conor McGregor (MMA 22-4) powrócił do oktagonu UFC w wielkim stylu i podczas UFC 246 szybko znokautował Donald Cerrone (MMA 36-14, 1NC), Floyd Mayweather Jr. zapowiedział chęć stoczenia drugiego boju w boksie z Irlandczykiem.

Zobacz również: Po UFC 246 Floyd Mayweather Jr. nawołuje o drugą walkę z Conorem McGregorem

Na razie nie wiadomo czy faktycznie dojdzie do rewanżowego starcia, natomiast Tyson Fury, jeden z najlepszych bokserów wagi ciężkiej, bardzo chętnie zobaczyłby taki pojedynek, o czym powiedział w rozmowie dla ESPN.

Jeśli Conor chce walczyć w boksie i być bokserem, niech to robi. Myślę, że w pierwszej walce z Floydem poradził sobie całkiem dobrze. Trafiał Mayweathera dobrymi ciosami.

Tyson dodał też, że z biznesowego punktu widzenia taki pojedynek ma sens.

Myślę, że to byłoby dobre dla boksu i sportów walki. Jeśli McGregor zawalczyłby z Pacquiao albo Mayweatherem, mielibyśmy ogromne show w Las Vegas, które przyciągnęłoby ludzi i dało kawał rozrywki. To starcie zapewniłoby ludziom pracę i przyniosło pieniądze do Vegas, do Ameryki. Przyciągnęłoby turystów do kraju. Myślę, że to byłoby bardzo dobre dla sportu.

W pierwszej walce z Irlandczykiem to Mayweather był górą – odprawił ciosami McGregora w dziesiątej rundzie pojedynku.

13 KOMENTARZE

 1. co niby w tym jest dobrego dla boksu? lol

  a walczyc to niech walcza, zawsze widok przegranego condora cieszy oko

 2. Jeśli Conor chce walczyć w boksie i być bokserem, niech to robi. Myślę, że w pierwszej walce z Floydem poradził sobie całkiem dobrze. Trafiał Mayweathera dobrymi ciosami.

  Tez tak myślę i ciekawi mnie rewanż na zasadach MMA. Conor jest typowym stójkowiczem, więc Floyd parter i zapasy będzie mógł zupełnie odpuścić.

 3. Tez tak myślę i ciekawi mnie rewanż na zasadach MMA. Conor jest typowym stójkowiczem, więc Floyd parter i zapasy będzie mógł zupełnie odpuścić.

  zapomniałeś o walce z Hollowayem

 4. Nie bardzo rozumiem.

  Hollowaya obalał, bo miał kontuzję, więc w razie konieczności zastosuje parter, myślę, że długo by nie zwlekał, zwycięstwo to zwycięstwo.

 5. emocje może by były gdyby walczył z floydem seniorem.

  z juniorem będzie powtórka z rozrywki.

  Po walce w pubie McGregor mógłby go pokonać doświadczeniem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.