Floyd Mayweather nie czekał długo po walce Conora McGregora na UFC 246, aby wyzwać go do rewanżu w ringu. Legendarny bokser na swoim Instagramie rozpoczął kampanię promocyjną drugiej walki obu panów, która miałaby odbyć się w 2020 roku.

W pierwszej walce to bokser był górą – Mayweather odprawił ciosami McGregora w 10. rundzie pojedynku. Samo starcie było niezwykle lukratywne dla obu zawodników – zarobili setki miliony dolarów. Walka z Mayweatherem była debiutem dla McGregora w boksie. Irlandczyk przed galą w Las Vegas otwarcie przyznał, że chce ponownie zawalczyć w ringu bokserskim. Jako rywali wymienił oczywiście Floyda Mayweathera oraz Manny’ego Pacquiao. Mało tego – McGregor chciałby zdobyć tytuł mistrzowski w boksie.

Nie wiadomo jakie plany wobec Conora ma organizacja UFC. Powstaje również nowa organizacja bokserska, Zuffa Boxing, która zarządzana będzie przez Danę White’a. Sam McGregor wspominał przed UFC 246, że chce współpracować z prezydentem organizacji.

Bokserski mistrz podzielił się również drugim, własnoręcznie zrobionym plakatem na walkę z mistrzem wagi lekkiej, Khabibem Nurmagomedovem:

https://www.instagram.com/p/B7ffIjhlUmP/

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.