Tyron Woodley

Tyron Woodley (MMA 19-4-1), były mistrz wagi półśredniej, utracił tytuł w marcu 2019 roku, w walce z Kamaru Usmanem (MMA 15-1). Tyron uważa, że ta porażka była dla niego bardzo ważna, ponieważ sprawiła, że inaczej zaczął patrzeć na swoje przygotowania i treningi.

Pomimo porażki jestem wdzięczny Usmanowi, ponieważ sprawił, że ponownie musiałem zweryfikować samego siebie. Musiałem spokornieć i wrócić do ostrej roboty. Musiałem wrócić do miejsca, w którym byłem, gdy zdobywałem szczyt.

Woodley w trakcie rozmowy z fanami w mediach społecznościowych opowiedział też, co dokładnie walka z Usmanem zmieniła w jego sportowym życiu.

Musiałem wrócić do bardzo niekomfortowego miejsca. Miejsca sparingów bokserskich z mistrzami, którzy mnie pokonywali, codziennych ciężkich walk zapaśniczych. Musiałem wrócić do biegania i treningów kondycyjnych wykonywanych w dziwnych godzinach. Musiałem zmusić moje ciało, aby doszło do miejsca, w którym zaczynało mnie nienawidzić. Nienawidziło mnie za to, co z nim robiłem. Musiałem do tego wszystkiego wrócić.

Na razie nie wiadomo kiedy z kim Woodley zmierzy się w swoim kolejnym pojedynku, ale jednym z potencjalnych rywali jest Leon Edwards (MMA 18-3), który już jakiś czas temu zapowiedział, że czeka na walkę z byłym mistrzem.

12 KOMENTARZE

 1. Musiałem zmusić moje ciało, aby doszło do miejsca, w którym zaczynało mnie nienawidzić. Nienawidziło mnie za to, co z nim robiłem.

  Zmusiłeś nie tylko własne ciało, ale i kibiców MMA 😉

 2. No i dobrze że wie co i gdzie należy robić. Joasia  nie wróciła do swojej "alma mater" i są tego efekty…

 3. No i dobrze że wie co i gdzie należy robić. Joasia  nie wróciła do swojej "alma mater" i są tego efekty…

  Takie efekty że walczy o pas za kilka miechów?

 4. Nie kumam tego woodleya z tego co mówi wychodzi ze musi sparować z bokserami, trenować zapasy i biegać czyli ogólnie poprostu trenować, to co on kurwa wczesniej robił? Ostatni punkt ma już odchaczony i jego ciało i inni ludzie już go nienawidzą.

 5. Nie kumam tego woodleya z tego co mówi wychodzi ze musi sparować z bokserami, trenować zapasy i biegać czyli ogólnie poprostu trenować, to co on kurwa wczesniej robił? Ostatni punkt ma już odchaczony i jego ciało i inni ludzie już go nienawidzą.

  To jest wymowka ze przejebal w takim stylu z Usmanem bo nic nie robil z tych rzeczy co powiedzial.

 6. Ale Wodley to idealny przeciwnik dla Leona. Jeden i drugi nikogo nie obchodzi.

  To prawda. Jak już nawet @maras 'owi nie chce się wejść naubliżać Woodleyowi to znaczy, że naprawdę #nikogo 😆

 7. To jest wymowka ze przejebal w takim stylu z Usmanem bo nic nie robil z tych rzeczy co powiedzial.

  Masz rację, w sumie ta walka trochę tak wyglądała:fjedzia:

 8. Woodley obsrany Edwardsa. Liczy pewnie na rewanż z Usmanem bądź walkę z Colbą a tu taki chuj będzie hihi 🙂

  ostatnio czekał długo i dostał walkę o pas, teraz pewnie na to samo liczy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.