Tyron Woodley kontuzjowany! Wypada z walki z Robbie Lawlerem.

Jak doniósł dziennikarz  ESPN Brett Okamoto za pośrednictwem Twittera Tyron Woodley (19-4-1) , wypadł z pojedynku na gali UFC on ESPN 3, gdzie miał podjąć Robbiego Lawlera (28-13-0). Według Okamoto UFC będzie chciało uratować walkę wieczoru na gali w Minneapolis. Obecnie ciekawymi opcjami dla Lawlera są: Darren Till (17-2-1), Santiago Ponzinibbio (27-3-0) czy mieszący się o jedno oczko niżej w rankingu niż „Ruthless”- Leon Edwards (17-3-0). 

Tyron Woodley wycofał się z walki 29 czerwca przeciwko Robbiemu Lawlerowi z powodu kontuzji. UFC szuka zastępstwa, aby utrzymać Lawlera na karcie w Minneapolis. Więcej informacji podamy na portalu ESPN.

Na odpowiedzi ze strony zawodników długo nie czekaliśmy, gdyż Darren Till wyraził gotowość, ale w limicie 175 funtów. Jest to dobry pomysł ze strony Anglika, ponieważ wszyscy wiemy, jak duże ma problemy z osiągnięciem limitu wagi półśredniej. To nie wszystko, bo według Brazylijskiego dziennikarza MMAFighting Guilherme Cruza Santiago Ponzinibbio jest także gotowy.

Tak Robbie spotkam się z tobą w 175 funtach w przeciągu 6 tygodni.

Ponzinibbio: Ta walka ma sens. Damy ekscytującą walkę. Zasłużyłem na spotkanie z byłym mistrzem i jestem na to gotowy. Jeżeli mi to dadzą, to znokautuję go. On zawsze ma ekscytujące pojedynki, fani będą zachwyceni. Ta walka stworzy historię.

Na portalu ESPN pojawił się wpis, w którym mowa o kontuzji dłoni Amerykanina. Według źródeł Woodley czeka na spotkanie ze specjalistą w następnym tygodniu. Warto wspomnieć, że rok temu zawodnik przeszedł operację prawej dłoni z powodu zwichniętego kciuka.

PRZYPOMINAMY: Tyron Woodley traci pas na rzecz Kamaru Usmana.

18 KOMENTARZE

  1. Poprosił brothers from another mothers, żeby mu złamali nogę. Wszystko byleby uciec od wpierdolu od Robbiego.

  2. Akurat w tej dywizji na bank będzie godne zastępstwo. Oczywiście Santi byłby kurwa idealny, taki typowy "dream match" dla fanów ostrej rzeźni

  3. Edwardsa niech Robie przekopie.

    Dawajcie Tilla, niech go Ruthless dojedzie do hat tricka.

    Dawać jednego i drugiego,niech ich Robson napierdoli po kolei.

  4. Całe szczęście że jeszcze termin dobry na przygotowania i jest Till oraz Ponzinibbio. Jeden i drugi dobry a dla mnie ciekawsze zestawienie niż z Tyronem.

  5. Woodley jak mial pas walczyl jak pojebany a teraz 1 walka i juz kontuzja. Przypadek? Nie sadze. A tak serio dojebia lepsze zestawienie dla Lawlera tzn nie mocnego zapasiora tylko jakiegos stojkowicza i bedzie git majonez.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.