Tyron Woodley kontuzjowany! Wypada z walki z Robbie Lawlerem.

Jak doniósł dziennikarz  ESPN Brett Okamoto za pośrednictwem Twittera Tyron Woodley (19-4-1) , wypadł z pojedynku na gali UFC on ESPN 3, gdzie miał podjąć Robbiego Lawlera (28-13-0). Według Okamoto UFC będzie chciało uratować walkę wieczoru na gali w Minneapolis. Obecnie ciekawymi opcjami dla Lawlera są: Darren Till (17-2-1), Santiago Ponzinibbio (27-3-0) czy mieszący się o jedno oczko niżej w rankingu niż „Ruthless”- Leon Edwards (17-3-0). 

Tyron Woodley wycofał się z walki 29 czerwca przeciwko Robbiemu Lawlerowi z powodu kontuzji. UFC szuka zastępstwa, aby utrzymać Lawlera na karcie w Minneapolis. Więcej informacji podamy na portalu ESPN.

Na odpowiedzi ze strony zawodników długo nie czekaliśmy, gdyż Darren Till wyraził gotowość, ale w limicie 175 funtów. Jest to dobry pomysł ze strony Anglika, ponieważ wszyscy wiemy, jak duże ma problemy z osiągnięciem limitu wagi półśredniej. To nie wszystko, bo według Brazylijskiego dziennikarza MMAFighting Guilherme Cruza Santiago Ponzinibbio jest także gotowy.

Tak Robbie spotkam się z tobą w 175 funtach w przeciągu 6 tygodni.

Ponzinibbio: Ta walka ma sens. Damy ekscytującą walkę. Zasłużyłem na spotkanie z byłym mistrzem i jestem na to gotowy. Jeżeli mi to dadzą, to znokautuję go. On zawsze ma ekscytujące pojedynki, fani będą zachwyceni. Ta walka stworzy historię.

Na portalu ESPN pojawił się wpis, w którym mowa o kontuzji dłoni Amerykanina. Według źródeł Woodley czeka na spotkanie ze specjalistą w następnym tygodniu. Warto wspomnieć, że rok temu zawodnik przeszedł operację prawej dłoni z powodu zwichniętego kciuka.

PRZYPOMINAMY: Tyron Woodley traci pas na rzecz Kamaru Usmana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.