Producenci dokumentu „The Last Dance”, firma Mandalay Sports Media przygotowuje nowy film o początkach organizacji UFC zatytułowany „UFC 1: Origins”.

Film o tym jak powstałą organizacja UFC będzie dostępny na platformach streamingowych od 16 października. Premierowa transmisja wraz z sesją pytań i odpowiedzi zaplanowana jest na 14 października na platformie ESPN. Poniżej zapowiedź wideo:

Nakręcony przez Mandalay Sports Media serial dokumentalny „The Last Dance” o ostatnim sezonie Michaela Jordana w Chicago Bulls został wyróżniony w 2020 roku nagrodą Emmy w kategorii ,,Najlepszy film dokumentalny”. Teraz producenci odpowiedzialni za sukces filmu o Jordanie tworzą „UFC 1: Origins”, pełnometrażowy film dokumentalny, który śledzi narodziny największej organizacji MMA na świecie podczas jej pierwszego wydarzenia w 1993 roku.

Dokument, wyreżyserowany przez Johna Masona Gordona, przedstawiać będzie historię Roriona Gracie i Arta Daviego, dwóch przedsiębiorców którzy stworzyli organizację UFC. W materiale pojawią się wywiady z takimi postaciami świata MMA, jak Royce Gracie, Ken Shamrock, Tellia Tuli, Art Jimmerson i Gerard Gordeau.

7 KOMENTARZE

  1. Dla mnie jako wieloletniego kibica NBA Last Dance był nieprzeciętnie chujowy. Ale to nie wina ekipy filmowej, tylko Jordana i jego ego, bo to on miał ostatnie słowo, co się pojawi w dokumencie, a co nie.

  2. Last Dance był nieprzeciętnie chujowy

    Dla mnie tez i nie rozumiem tych zachwytow nad tym dokumentem. Tak sie nudzilem ogladajac to ze po kilku odcinkach odpuscilem…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.