stasiak-damian

Najlepszy polski koguci, Damian Stasiak (MMA 9-3, #1 w rankingu MMARocks) poinformował w mediach społecznościowych, że odwiedziła go dzisiaj Komisja Antydopingowa. „Webster” w jednym z komentarzy na swoim profilu na Facebooku zdradził, że niebawem pojawi się informacja o jego następnej walce.

Właśnie zostałem zaskoczony przez komisje antydopingową, pukającą do drzwi domu. Można być spokojnym 🙂 Teraz wszyscy trzymamy kciuki za polska reprezentację!! DO BOJU POLSKA!!!

Publiée par Damian Stasiak sur Mardi 21 juin 2016

Przypominamy, że Damian w ostatnim boju skrzyżował rękawice z Filipem Pejicem, którego rozmontował już w pierwszej rundzie pojedynku na kwietniowej gali UFC w Chorwacji.

22 KOMENTARZE

 1. Spokojnym to w zawodowym sporcie nie można być. A jeśli chodzi o takie coś jak testy antydopingowe to dopiero. W sumie będąc zawodowym zawodnikiem, który bierze koks też bym pisał na fb, że mogę być spokojny o wyniki.

  Nic nie zarzucam, nie hejtuję, ale za dużo już w sporcie widziałem. Bardziej chodzi mi o ogół tych "spokojnych" sportowców.

 2. Chyba nasza najwieksza, po Krzychu Jotce, nadzieja na sukcesy w UFC jesli chodzi o mezczyzn.

  Lubię Damiana, ale nie popadajmy w taki hurraoptymizm. Jak na razie nasz koguci ma rekord 1-1 i wygrał z debiutantem, który w dodatku – no nie ukrywajmy – nie jest prospektem, a raczej bliżej mu do miana 'ogóra'. Walka z Mezą dobra, ale nie raz widywało się świetne walki w wykonaniu kiepskiego/średniego zawodnika. Nie mówię, że takim jest Webster, bo lubię go jako zawodnika i strasznie bym chciał aby zwojował UFC na miarę Krzyśka Jotki, ale aktualnie chyba jest za wcześnie, by mówić o jakiejś nadziei albo świetlanej przyszłości. 😉

 3. Lubię Damiana, ale nie popadajmy w taki hurraoptymizm. Jak na razie nasz koguci ma rekord 1-1 i wygrał z debiutantem, który w dodatku – no nie ukrywajmy – nie jest prospektem, a raczej bliżej mu do miana 'ogóra'. Walka z Mezą dobra, ale nie raz widywało się świetne walki w wykonaniu kiepskiego/średniego zawodnika. Nie mówię, że takim jest Webster, bo lubię go jako zawodnika i strasznie bym chciał aby zwojował UFC na miarę Krzyśka Jotki, ale aktualnie chyba jest za wcześnie, by mówić o jakiejś nadziei albo świetlanej przyszłości. 😉

  ale walka z meza byla wzieta 2 tygodnie przed gala, gdzie damian wtedy nie trenowal na pelen etat mma. a przed walka z pejicem wiekszosc typowala chorwata do zwyciestwa.

 4. a przed walka z pejicem wiekszosc typowala chorwata do zwyciestwa.

  Wtedy nie byłem specjalnie aktywny na forum, więc nie dowierzam… serio ludzie tutaj stawiali na Pejica, który swój rekord nabijał na zawodnikach z ujemnym rekordem? :crazy:

 5. Wtedy nie byłem specjalnie aktywny na forum, więc nie dowierzam… serio ludzie tutaj stawiali na Pejica, który swój rekord nabijał na zawodnikach z ujemnym rekordem? :crazy:

  no moze pol na pol, ale jednak malo kto wierzyl w szybkie i latwe zwyciestwo damiana.

 6. no moze pol na pol, ale jednak malo kto wierzyl w szybkie i latwe zwyciestwo damiana.

  Czytam i nie wierzę… 😕 Nie mniej, wyżej wyraziłem tylko swoje zdanie. Wierzę w Damiana i chciałbym żeby następnego przeciwnika – już z półki wyżej – rozjechał również przed czasem, tak jak tego Chorwata, który ponoć był murowanym faworytem. :beer: Ale póki co osobiście wstrzymam się z zachwytami nad jego postawą w klatce, już Janek, Polski Pitbull czy Marcin Tybura mieli być naszymi nadziejami, a jak wyszło każdy wie… 😉

 7. ale aktualnie chyba jest za wcześnie, by mówić o jakiejś nadziei albo świetlanej przyszłości.

  Ja zawsze staram sie miec nadzieje zwlaszcza gdy, tak jak w przypadku Damiana, jest ona poparta konkretnymi umiejetnosciami. Damian ma bardzo nieszablonowa, niewygodna dla wielu rywali stojke i naprawde nieprzecietne umiejetnosci parterowe. Poza tym olbrzymie doswiadczenie zawodnicze wyniesione z karate i fantastyczna mentalnosc. Jesli dodamy do tego jego pracowitosc to po prostu nie wypada w niego nie wierzyc 😉

 8. WTF?

  Od kiedy to bawisz się w trolla? I to tak nieudolnie? 🙂

  wiem wiem, na to i tak nikt sie nie nabiera..

 9. Akurat na taki news niejeden by się nabrał. Fabiński ze swoim stylem walki już niedługo podzieli losy Jareda Rosholta.

 10. Akurat na taki news niejeden by się nabrał. Fabiński ze swoim stylem walki już niedługo podzieli losy Jareda Rosholta.

  No co Ty..

  Liczę,że daleko zajdzie w UFC.

 11. ale walka z meza byla wzieta 2 tygodnie przed gala, gdzie damian wtedy nie trenowal na pelen etat mma. a przed walka z pejicem wiekszosc typowala chorwata do zwyciestwa.

  W dodatku w innej kategorii wagowej. Widzę, że póki co w UFC największe szanse na jakikolwiek sukces mają zawodnicy, po których mało kto by się tego spodziewał.

 12. W dodatku w innej kategorii wagowej. Widzę, że póki co w UFC największe szanse na jakikolwiek sukces mają zawodnicy, po których mało kto by się tego spodziewał.

  To jest sprawdzona taktyka: atak z zaskoczenia!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.