Arman Tsarukyan już w grudniu zmierzy się z Beneilem Dariushem. Tsarukyan nie kryje swoich mistrzowskich ambicji i zapowiada, że w drodze do pasa musi wygrać z Dariushem przed czasem.

2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbędzie się w hali Moody Center w Austin, dojdzie do pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Przed zbliżającym się starcie Arman w rozmowie dla serwisu Middleeasy powiedział:

Jeśli chcę walki o pas, muszę go skończyć przed czasem. Najlepiej jeśli wygram przez nokaut, ale na pewno będzie to skończenie przed czasem. (…) Lubię Dariusha. Lubię go jako zawodnika i jako człowieka. Mam do niego szacunek.

Walka Armana z Dariushem jest zakontraktowana na pięć rund, ale Tsarukayn liczy na to, że nie potrwa tak długo.

Przed walką z Gamrotem nigdy nie biłem się pięciu rund. Teraz mam już to doświadczenie. Beneil nigdy nie walczył tak długo. Mam jednak nadzieję, że to nie potrwać pięciu rund i wygram wcześniej.

26-letni Tsarukyan od jakiegoś czasu nawoływał o walkę z czołowym zawodnikiem dywizji do 70 kilogramów UFC. Obecny numer 8. rankingu kategorii lekkiej UFC po przegranej z Mateuszem Gamrotem w czerwcu 2022 roku wygrał dwa kolejne starcia – pokonał Damira Ismagulova oraz Joaquima Silvę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,906 komentarzy 2,928 polubień

Arman Tsarukyan już w grudniu zmierzy się z Beneilem Dariushem. Tsarukyan nie kryje swoich mistrzowskich ambicji i zapowiada, że w drodze do pasa musi wygrać z Dariushem przed czasem. 2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbędzie się w hali Moody Center w Austin, dojdzie do pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Przed […]

Odpowiedz polub

click to expand...