karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz nastawia się na mocną, trzyrundową walkę z Vanessą Demopoulos. 

Już dziś, 20 maja, Karolina Kowalkiewicz stoczył kolejną walkę dla organizacji UFC. Jej rywalką będzie Vanessa Demopoulos, a do rywalizacji dojdzie w Las Vegas. Polka w rozmowie dla Polsatu Sport przedstawiła swoje spojrzenie na zbliżający się pojedynek.

Nigdy nie lekceważę moich przeciwniczek. Rozmawialiśmy w moim trenerem i mówił, że to nie będzie łatwa walka, żeby mi się nie wydawało, że będzie lekko. On jest pewny, że tę walkę wygram, ale żebym się nastawiła na trzy mocne rundy.

Karolina powiedziała również, jak dziś zapatruje się na swoją karierę.

Nie czuję takiego głodu, żeby być w topie. Oczywiście to będzie naturalna kolej rzeczy, jeżeli będę wygrywać pojedynki, będę dostawać coraz lepsze rywalki, wyżej notowane, ale to absolutnie nie jest moim celem.

Karolina jest aktualnie po dwóch wygranych z rzędu. W zeszłym roku pokonała Felice Herrig, a następnie Silvanę Gomez. Najbliższa walkę będzie jej pierwszym pojedynkiem w roku 2023.

Vanessa Demopoulos walczy dla UFC od roku 2021. Aktualnie jest po trzech wygranych z rzędu. Ostatni raz biła się w listopadzie zeszłego roku i pokonała Marię Oliveirę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.