Co się odwlecze, to nie uciecze – UFC po raz trzeci zorganizuje walkę pomiędzy plasującym się na trzeciej pozycji rankingu ragi muszej, Rayem Borgiem (11-3), a okupującym siódmą lokatę, Meksykaninem Brandonem Moreno (14-4).

Ciekawa historia wiąże się za tym zestawieniem, ponieważ oboje mieli się już ze sobą mierzyć w lutym tego roku, podczas gali UFC Fight Night 126. Wtedy to pojedynek został przeniesiony na UFC 223 ze względu na kontuzję pochodzącego z Nowego Meksyku Borga. Za sprawą ostatniego głośnego wybryku Conora McGregora pojedynek pomiędzy tymi dwoma został anulowany na chwilę przed galą, z powodu obrażeń oka jakie doznał podczas ataku na autobus.

Amerykanin w ostatnim pojedynku przegrał z dominatorem tej dywizji, Demetriousem Johnsonem (27-2) podczas gali w październiku ubiegłego roku. Z kolei reprezentant Meksyku w ostatnim boju poniósł swoją pierwszą porażkę pod banderą UFC, którą zadał mu Sergio Pettis (16-3).

2 KOMENTARZE

  1. Reprezentant Meksyku vs. Reprezentant Nowego Meksyku :razz:enn:

    Znaczy prawdziwy kontra jakiś podrabianiec Hamerykański. Ale ten prawdziwy jakiś powykrzywiany, jak po dropsach ma szczękościski.:rutekajak:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.