Już 30 marca Karolina Kowalkiewicz powróci do oktagonu UFC, by zmierzyć się w nim z Michelle Waterson. Co ciekawe, Waterson nie była pierwszą rywalką, którą zaproponowało UFC Karolinie po ostatniej przegranej z rąk Jessici Andrade.

Dostałam ofertę walki z Cynthią Calvillo. Było trochę za wcześnie, trenerzy mi to odradzili. Byłam chętna na ten pojedynek w późniejszym terminie, ale ona nie chciała czekać. Zaproponowano mi Michelle Waterson w termin, który mi pasował, więc od razu się zgodziłam.

Kowalkiewicz powiedziała o tym w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl i przedstawiła też swoje spojrzenie na umiejętności Waterson.

Jest wszechstronna. Ma super stójkę, fajne zapasy, fajnie obala i fajnie kontroluje w parterze. Cały czas pracuje w parterze. Jest niebezpieczna zarówno z dołu jak i z góry.

Karolina jest jednak gotowa na to starcie i cieszy się, że będzie mogła zawalczyć z jedną ze swoich idolek.

Były rzeczy, którym w trakcie przygotowań poświęcałam więcej uwagi. Np. to żeby trzymać ręce wysoko i nie blokować ciosów twarzą (śmiech). Zrobiłam dużo. Zrobiłam więcej niż zwykle i mam nadzieję, że to wystarczy. Michelle to świetna zawodniczka, jedna z moich idolek. Więc to jest coś fajnego, że będę mogła się z nią zmierzyć. Śmieję się, że jeżeli wygram tę walkę, to będę tak płakała jak po żadnej przegranej.

Cała rozmowa do obejrzenia tutaj.

11 KOMENTARZE

 1. Jest wszechstronna. Ma super stójkę, fajne zapasy, fajna buzię, pupe i piersi, fajnie obala i fajnie kontroluje w parterze.

 2. Ma super stójkę, fajne zapasy, fajnie obala i fajnie kontroluje w parterze. Cały czas pracuje w parterze. Jest niebezpieczna zarówno z dołu jak i z góry.

  z ogorzycy zrobila super fighterke:lol:

 3. Z czym ta Karolina się kryje? Walczyła z Andrade w title eliminatorze? Walczyła. Szacun. Teraz czas na kilka medialnych ogórków w stylu Waterson, bez groźby dalszych urazów mózgu.

  Dwie nadzieje tej dywizji Namajunas i Suarez, w chwilach szczerości, stwierdzały, że chcą medialne przeciwniczki a nie jakieś brzydkie lesby z Brazylii (parafrazując Namajunas), a tutaj jakieś tłumaczenia.

  Suarez tak obsrała się tej Calvillo, że tydzień po tym jak Calvillo ją wyzwała do boju, Tatianka zgodziła się na walkę z Ansaroff…

  z ogorzycy zrobila super fighterke:lol:

  Sprzedaje walkę, przecież nikt nie będzie opowiadał o tym jak jego przeciwnik jest chujowy ( z wyjątkiem tego dzbana Black Beast).

 4. Karola jak najwięcej takich rywalek musi brać. Każda jej próba walki z najlepszymi zawodniczkami, kończyła się totalną deklasacją.

 5. Waterson może zaskoczyć, obie są nudne i kijowe, ale być może w końcu kitajce jakiś czysty hajkik wejdzie

 6. Karola jak najwięcej takich rywalek musi brać. Każda jej próba walki z najlepszymi zawodniczkami, kończyła się totalną deklasacją.

  Karolina ma takiego hatricka: decyzja od Jedrzejczyk, poddanie od Gadelhi, nokaut od Andrade.

 7. trzymać ręce wysoko i nie blokować ciosów twarzą

  czyżby znowu ktoś słuchał rad udzielanych przez specjalistów z Cohones 😉

 8. czyżby znowu ktoś słuchał rad udzielanych przez specjalistów z Cohones 😉

  Oni tam czytają,  najpierw Owczarz teraz Karola.:beczka:

  Ale Karolina jeśli ktoś Ci odradzil izi muni z tym sztucznie wyHajpowany przez Dane karlem,  to zrobił Cię w Ch**a. Szczególnie jeśli ta sama osoba poleciła Ci walkę z Gadhela i Andrade to warto przemyśleć sobie to i owo :stevecarell:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.