Conor McGregor i John Kavanagh

Justin Gaethje (MMA 21-2) jest jednym z zawodników, który z chęcią zmierzyłby się z Conorem McGregorem (MMA 22-4). Zaraz po ostatniej walce Irlandczyka zasugerował w mediach społecznościowych, że czeka tylko na wyzwanie.

Zobacz również: Conor McGregor o walce z Justinem Gaethje: Jest na mojej liście

Wygląda też na to, że John Kavanagh, wieloletni trener Conora, też chciałby starcia swojego podopiecznego z Justinem, o czym powiedział w programie Ariela Helwaniego. Zapytany o kolejnego rywala dla McGregora, odparł:

Justin Gaethje w 170 funtach. Taki byłby mój osobisty wybór, a to ze względu na kategorię wagową. Żaden z nich nie musiałby ciąć wagi, ani zmieniać swojego celu – będę uważał teraz na słowa – a tym celem jest pas wagi 155 funtów.

Kavanagh dodał też, że nie widzi sensu cięcia wagi, chyba że na szali pojawi się pas.

Nie widzę powodu, dla którego Conor miałby zbijać wagę. Dopóki oczywiście na szali nie pojawi się pas. W innym wypadku, po co to robić? Tak więc Conor zostaje w tej wadze, nie tnie jej, a gdy nadejdzie duży dzień, zrzuci 15 funtów.

Warto przypomnieć, że w jednym z wywiadów trener Conora powiedział również, że Gaethje stylistycznie pasowałby McGregorowi.

Gaethje to bardzo dobry zawodnik, mocno bijący, idący do przodu, wywierający presję i ekscytujący stójkowicz. Zestawienie go z Conorem byłoby fantastyczne. Myślę, że to byłaby świetna walka. Fani chcieliby ją zobaczyć. Myślę też, że stylistycznie pasowałaby Conorowi, który wywiera ogromną presję, ale też świetnie walczy z kontry. Nie robi tego jednak jak większość zawodników, cofając się. On wywiera presję, wywołuje reakcję i kładzie rywala na deskach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.