Conor McGregor i John Kavanagh khabib moskwa
Conor McGregor i John Kavanagh

Justin Gaethje (MMA 21-2) jest jednym z zawodników, który z chęcią zmierzyłby się z Conorem McGregorem (MMA 22-4). Zaraz po ostatniej walce Irlandczyka zasugerował w mediach społecznościowych, że czeka tylko na wyzwanie.

Zobacz również: Conor McGregor o walce z Justinem Gaethje: Jest na mojej liście

Wygląda też na to, że John Kavanagh, wieloletni trener Conora, też chciałby starcia swojego podopiecznego z Justinem, o czym powiedział w programie Ariela Helwaniego. Zapytany o kolejnego rywala dla McGregora, odparł:

Justin Gaethje w 170 funtach. Taki byłby mój osobisty wybór, a to ze względu na kategorię wagową. Żaden z nich nie musiałby ciąć wagi, ani zmieniać swojego celu – będę uważał teraz na słowa – a tym celem jest pas wagi 155 funtów.

Kavanagh dodał też, że nie widzi sensu cięcia wagi, chyba że na szali pojawi się pas.

Nie widzę powodu, dla którego Conor miałby zbijać wagę. Dopóki oczywiście na szali nie pojawi się pas. W innym wypadku, po co to robić? Tak więc Conor zostaje w tej wadze, nie tnie jej, a gdy nadejdzie duży dzień, zrzuci 15 funtów.

Warto przypomnieć, że w jednym z wywiadów trener Conora powiedział również, że Gaethje stylistycznie pasowałby McGregorowi.

Gaethje to bardzo dobry zawodnik, mocno bijący, idący do przodu, wywierający presję i ekscytujący stójkowicz. Zestawienie go z Conorem byłoby fantastyczne. Myślę, że to byłaby świetna walka. Fani chcieliby ją zobaczyć. Myślę też, że stylistycznie pasowałaby Conorowi, który wywiera ogromną presję, ale też świetnie walczy z kontry. Nie robi tego jednak jak większość zawodników, cofając się. On wywiera presję, wywołuje reakcję i kładzie rywala na deskach.

26 KOMENTARZE

 1. Jeśli Conor rozniósłby Highlighta jak chociażby Alvareza, czyli ciosami przed czasem, to wsiadłbym ponownie do tego pociągu. Lubię Geathje i szanuję. Jest w primie, lubi i chce się bić. Dawać mnie to

  :bleed:

 2. Walczyc maja w 170 bo ich celem jest pas 155? Dobrze rozumiem trenera?

  Oczywiście że tak, bo Justin nie ma doświadczenia w 77 i Conor by miał łatwa robotę ale i tak go zniszczy więc to nie ma znaczenia

 3. Zestawienie logiczne i sportowe, ale z tą wagą to pierdoli jak potłuczony. Wychodzi na to, że tylko mistrzowie mają ciąć wagę, a reszta niech sobie walczy jak chce

 4. Nie widzę powodu, dla którego Conor miałby zbijać wagę. Dopóki oczywiście na szali nie pojawi się pas. W innym wypadku, po co to robić? Tak więc Conor zostaje w tej wadze, nie tnie jej, a gdy nadejdzie duży dzień, zrzuci 15 funtów.

  Na chuj w ogóle walczyć nie o pas?

 5. Conor McGregor rewolucjonizuje sport! Zawodnicy przestają ciąć wagę. – normalnie jak paski na TVP :jarolaugh:

  Co do walki to najbardziej sensowna opcja jeżeli faktycznie chce walczyć o pas w LW. Z tym nie zbijaniem wagi w sumie nie mam problemu bo i tak tyle ważą w czasie walki, A jeżeli będą mieli więcej zdrowia to więcej ciosów mogą przyjąć :roberteyeblinking:

 6. Ja już nie rozumiem tych wszystkich tematów, kto teraz dla Conora. Przecież łysy wyraźnie powiedział, że jak Conor pokona Kowboja to ma zapewniony TS w lekkiej. Na chuj jakiś Geiczi, Mas czy Diaz? Zaraz jeszcze Edgar wyskoczy 😆 Conor chce walczyć marzec/ kwiecień to wystarczy tylko powiedzieć Tonemu, że teraz nie walczy i załatwione, po co te kombinacje?

 7. Ja już nie rozumiem tych wszystkich tematów, kto teraz dla Conora. Przecież łysy wyraźnie powiedział, że jak Conor pokona Kowboja to ma zapewniony TS w lekkiej. Na chuj jakiś Geiczi, Mas czy Diaz? Zaraz jeszcze Edgar wyskoczy 😆 Conor chce walczyć marzec/ kwiecień to wystarczy tylko powiedzieć Tonemu, że teraz nie walczy i załatwione, po co te kombinacje?

  po więcej hajsu?? ale mogę sie mylić

 8. W sumie o pas z Khabibem czy Fergusonem też mogliby zawalczyć w 170. Na chuj się męczyć, wszyscy wiedzą, że jak się odwodnią to są lekcy.

  :beczka:

 9. Po cholere mu te kategorie, niech sobie rudy walczy w open, danka mu po kazdej walce jakis tam pas da i bedzie git

 10. Fajne zestawienie. Znowu w innej kategorii.

  O chuj im teraz chodzi? Chce walczyć w 170, to oczywiście niech walczy, ale to nech niech nie atakuje pasa z lekkiej skoro tam kka  lat tam nic nie wygrał.

  Czy on cały czas musi kombinować?

  Albo schodzi wagę/dwie niżej, albo woła gości z kategorii niższej, żeby wyzej szli.

 11. W sumie wielu, z Roganem na czele, (a nawet tu na forum) płakało, że po chuj te odwadniania, niezdrowe, szkodzi sportowi, zawodnikom i wszystkim. Conor krul rewolucjonista może to zrobić. Każda kategoria idzie +1, w czasie fight weeka komisja sprawdza czy jakiś oszust się nie odwadnia, półciężka do 105 kilo, więc mali ciężcy będą mieli w końcu motywację zrzucić tłuszcz z brzucha i wszystkim to wychodzi na zdrowie.

  :conorsalute:

 12. Mi się wydaje,że jakby Conor zagadał z Daną, to można by zrobić rewanż i jednocześnie walkę o pas kategorii lekkiej z Khabibem w 170.

  :beczka:

 13. W sensie, że więcej im w 170 zapłacą, niż w lekkiej?

  Nie, że im głośniej tym UFC więcej zarobi

 14. Ale pierdzielenie, walka w półśredniej ma być eliminatorem o pas w lekkiej:???:

  Po co w ogóle te kategorie?? Niech wszyscy walczą w open. No i w takim razie to niech Conor od razu z Jonesem zawalczy, po co ma się brudzić jakimś Gaethie:facepalm:

 15. Nie widzę powodu, dla którego Conor miałby zbijać wagę. Dopóki oczywiście na szali nie pojawi się pas. W innym wypadku, po co to robić? Tak więc Conor zostaje w tej wadze, nie tnie jej, a gdy nadejdzie duży dzień, zrzuci 15 funtów.

  Co za debil. Piął się będzie w rankingu kategorii 170lbs by walczyć o pas 155lbs? Nie na tym to chyba polega, ale w sumie w dobie wybierania sobie rywali i skakania po wagach to już nic nie dziwi.

 16. Co za debil. Piął się będzie w rankingu kategorii 170lbs by walczyć o pas 155lbs? Nie na tym to chyba polega, ale w sumie w dobie wybierania sobie rywali i skakania po wagach to już nic nie dziwi.

  Chyba go nie zrozumiałeś, nie będzie piął się w kategorii 170, bo z nikim z 170 walczyć nie będzie, będzie walczył z zawodnikami z kategorii 155 jak Gejczi, ale w wyższej kategorii, więc będzie się piął w kategorii 155, a zbije tylko na title shota. Bardzo rozsądnie! Po co zdrowie tracić :waldeklaugh:

 17. Chyba go nie zrozumiałeś, nie będzie piął się w kategorii 170, bo z nikim z 170 walczyć nie będzie, będzie walczył z zawodnikami z kategorii 155 jak Gejczi, ale w wyższej kategorii, więc będzie się piął w kategorii 155, a zbije tylko na title shota. Bardzo rozsądnie! Po co zdrowie tracić :waldeklaugh:

  Możesz mieć rację. Dobrze przeczytać tu jeszcze jakąś normalną odpowiedź 😀

  Z drugiej strony ja już lata temu pytałem po co się w ogóle oszukiwać, że widzimy walczących np. lekkich, gdy w klatce byli ludzie ważący dużo więcej niż limit pozwala.

  Nikt nie mógłby też mieć pewności, że ktoś wiedząc o walce w 170lbs przybrałby do np.185-190lbs by ściąć do 170lbs na tą walkę. Są lżejsi zawodnicy w lekkiej, którzy pewnie nawet by do 170lbs nie dobili, a byli/są przecież tacy, którzy do lekkiej ze "średniej na co dzień" schodzą. Temat rzeka ;]

 18. Moim zdaniem jeśli zostanie w 170 to Mas będzie pierwszym wyborem. Najwiecej zielonych do zarobienia a jednocześnie mniejsze ryzyko porażki a i fani chętniej zobaczą dobrą bitkę w stójce niż kolejny gwałt od kebaba choć trzeba przyznać że justin dobry rywal dla conora czyt. idzie do przodu i blokuje ciosy twarzą

 19. Żaden z nich nie musiałby ciąć wagi, ani zmieniać swojego celu – będę uważał teraz na słowa – a tym celem jest pas wagi 155 funtów.

  chyba nie za bardzo uważał :beczka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.