Pod koniec sierpnia dojdzie do pojedynku Maxa Hollowaya z Chan Sung Jungiem. Trener Koreańczyka jest zdania, że jego podopieczny nie ma w tym pojedynku nic do stracenia, a wiele do wygrania.

26 sierpnia organizacja UFC powróci do Singapuru i przygotuje tam swoją kolejną galę. Wydarzenie odbędzie się w hali Singapore Indoor Stadium. Walką wieczoru tego eventu będzie starcia Maxa Hollowaya z popularnym „Koreańskim Zombie”. Przed zbliżającym się starciem Eddie Cha, trener Junga, w rozmowie dla serwisu MiddleEasy powiedział:

To, że Chan nie jest faworytem nie ma żadnego znaczenia. On i tak będzie chciał zrobić swoje. Moim zdaniem wchodząc do klatki nie będzie miał na sobie żadnej presji. W tej walce może wygrać wszystko – Holloway jest chyba numerem jeden w rankingu – i nie ma nic do stracenia.

Eddie Cha przyznał też, że sam był za tym, aby jego podopieczny zawalczył z nieco słabszym rywalem.

On chciał tej walki. My myśleliśmy bardziej o tym, żeby przed końcem kariery wziąć jakieś mniejsze wyzwanie, ale on od dawna chciał walczyć z Maxem i myślę, że zasłużył na to, aby móc się z nim zmierzyć.

Chan Sung Jungi rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2007. Stoczył 24 pojedynki, z których 17 wygrał. Jung w UFC walczy od roku 2011. Wcześniej rywalizował w WEC i Sengoku. Ostatni raz bił się w kwietniu i został znokautowany przez Alexandra Volkanovskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

s
slonik

Jungle Fight
Light Heavyweight

387 komentarzy 637 polubień

Nie No, ma presję. Nie dać sobie skapiszonować mordy przez 25 minut. Jeśli on myśli, że zawodnikowi nie siedzi to z tylu głowy, to jest w błędzie. Bo Zombiee już wie, że będzie bolało.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień

Ciekawe czy Jung skończy karierę po tej walce

Odpowiedz polub

G
Guest

Jung napewno dobrze przeanalizuje przeciwnika i zlokalizuje jego mechanizmy obronne. Nie wspominając o fantastycznej walce z cieniem Junga.

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,913 komentarzy 75,016 polubień

Jedyny Jung jakiego szanuję.

Screenshot_2023-08-10-11-29-22-08_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,012 komentarzy 4,343 polubień

Jak jego gameplan na walke bedzie standardowy czyli amortyzowanie ciosów twarza to Max go do 3 rundy ubije, ewentualnie przerwanie lekarskie.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,605 komentarzy 34,333 polubień

Jak jego gameplan na walke bedzie standardowy czyli amortyzowanie ciosów twarza to Max go do 3 rundy ubije, ewentualnie przerwanie lekarskie.

Pewnie włączy swoje "Zombie Mode"... :bye: :lol: :confused:
the-walking-deadstaffel-9-streuner-kommen-immer-naeher-240080.jpg

Odpowiedz 2 polubień