Chociaż po swoim ostatnim zwycięstwie, Jose Aldo powiedział, że niestety nie wie kim jest Alexander Volkanovski, to był otwarty na starcie z nim i wygląda na to, że taki pojedynek jest dla niego teraz najciekawszą opcją w drodze po pas, o czym powiedział jego trener, Andre Pederneiras w audycji Confraria da Porrada.

Chcemy walki z Alexandrem Volkanovskim, z facetem, który znokautował Chada Mendesa, facetem, który jest wysoko w rankingu. Naszym marzeniem jest walka o pas, ale wiemy, że to może być trudne. Chcemy więc kolejną walką dojść do mistrzowskiego starcia.

Trener Aldo wyjaśnił również jak widzi możliwość otrzymania szansy na walkę o pas dla Aldo.

Są dwie możliwości. Max Holloway idzie wagę wyżej i wakuje pas. Wówczas Aldo może domagać się starcia mistrzowskiego. Druga możliwość to eliminacja potencjalnych pretendentów do tytułu. Moicano naszym zdaniem był pierwszy na liście, a drugi jest właśnie Alexander Volkanovski, który zajmuje czwarte miejsce w rankingu UFC. Jest też Frankie Edgar, ale nie wierzę, że dostanie walkę o pas po tym jak przegrał z Aldo. Następny jest więc Volkanovski.

30 KOMENTARZE

 1. Coraz bardziej zaczynam kibicować Dla Aldo i nie dlatego że jest Legenda tego sportu ale poprzez jego dążenie do celu jednak bycie mistrzem to coś więcej niż porywanie tłumów i sprzedaż PPV

 2. Z Volkanowskim będzie w chuj ciężko. To jest karzeł a 182 zasięgu jest. Do tego mocno bijący więc to może być cięższe starcie niż z Moicano.

 3. Czy parę dni temu Aldo nie mówił, że nie wie kto to jest Volkanovski?

  Tak ale to jest wypowiedz trenera:hitman:

 4. Dobrze dla Aldo, że trener się orientuje.

  Trener wie, że Aldo mu wpierdoli, Chad Mendes prawie go załatwił, a Aldo nokautuje ostatnio na lewo i prawo, a o zapasy Volkanowskiego nie co się raczej martwić. Zresztą Mendes padł przez kardio nie od siły ciosów.

 5. Lubie gościa – był kozakiem, później miał dołek, ale znowu jest w ścisłej czołówce i myślę, że dojdzie do walki o pas i mam nadzieję iż go zdobędzie.

 6. Jest też Frankie Edgar, ale nie wierzę, że dostanie walkę o pas po tym jak przegrał z Aldo.

  No właśnie problem jest taki, że Edgar może dostać w następnej kolejności TSa i to dzięki Aldo, który wyeliminował 2 potencjalnych pretendentów.

 7. Trener wie, że Aldo mu wpierdoli, Chad Mendes prawie go załatwił, a Aldo nokautuje ostatnio na lewo i prawo, a o zapasy Volkanowskiego nie co się raczej martwić. Zresztą Mendes padł przez kardio nie od siły ciosów.

  Mendes padł przez poddanie po ciosach, z McGregorem było to samo. Jak wymięka, to się poddaje, czyt: kładzie i czeka na sędziego.

 8. Mendes padł przez poddanie po ciosach, z McGregorem było to samo. Jak wymięka, to się poddaje, czyt: kładzie i czeka na sędziego.

  Tak to wyglądało, ale wyglądało to też jakby nagle zabrakło tlenu w oktagonie.

 9. Aldo jest prze kozakiem i kibicuje mu od dawna. Nawet wtedy jak wszyscy sie od niego odwrocili przed i po walce z rudym. To byl ciezki okres w jego karierze ale pozbieral sie i wrocil. Malo kto ma takie powroty po lzejszych zalamaniach kariery

 10. Tak to wyglądało, ale wyglądało to też jakby nagle zabrakło tlenu w oktagonie.

  W sumie pewnie jedno i drugie. A Aldo chciałby zdobyć pas, ale najchętniej w 3-rundowej walce. Może niech się do McGregora zgłosi, już chyba ze 3 dni go nikt do walki nie wyzywał, on pójdzie do Dany i zrobią dywizję dla 3-rundowców.

 11. No właśnie problem jest taki, że Edgar może dostać w następnej kolejności TSa i to dzięki Aldo, który wyeliminował 2 potencjalnych pretendentów.

  Edgar przegrał z Ortega. Walczył coś od tego czasu?

 12. W sumie pewnie jedno i drugie. A Aldo chciałby zdobyć pas, ale najchętniej w 3-rundowej walce. Może niech się do McGregora zgłosi, już chyba ze 3 dni go nikt do walki nie wyzywał, on pójdzie do Dany i zrobią dywizję dla 3-rundowców.

  Aldo nigdy nie wyglądał źle kondycyjnie, nawet walcząc 5rundowki. Myślę, że teraz po prostu przygotowania pod krótsza walkę kosztują go mniej zdrowia

 13. Swansona pokonał

  Rozumiem jeśli dadzą Edgara Maxowi. Sytuacja układa się pod to.

  Jednak nie uważam by Frankie zasłużył sobie na walkę o pas.

 14. Rozumiem jeśli dadzą Edgara Maxowi. Sytuacja układa się pod to.

  Jednak nie uważam by Frankie zasłużył sobie na walkę o pas.

  Ja jak widzę obok siebie "Frankie" i "TS" to mnie krew zalewa 🙂

  Ja bym osobiście dał

  Edgar vs Volkanovski

  Aldo vs Ortega

 15. Mendes padł przez poddanie po ciosach. Jak wymięka, to się poddaje, czyt: kładzie i czeka na sędziego.

  To prawie tak samo jak krul tylko,że krul woli odrazu klepać zamiast czekać na sędziego :cmgkeepgoing:

 16. To prawie tak samo jak krul tylko,że krul woli odrazu klepać zamiast czekać na sędziego :cmgkeepgoing:

  Asia i Tyberiuaz też są w tym gronie :jarolaugh:

 17. Asia i Tyberiuaz też są w tym gronie :jarolaugh:

  Ale Tyberiuaz wyjaśnił akopa więc daruj se podśmiechujki i szanuj chłopa

 18. Patrzcie jak Volkanovski wyglądał kiedy grał w rugby :lol::lol::lol: ważył wtedy 97 kilo

  Wygladal duzo lepiej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.