Chociaż po swoim ostatnim zwycięstwie, Jose Aldo powiedział, że niestety nie wie kim jest Alexander Volkanovski, to był otwarty na starcie z nim i wygląda na to, że taki pojedynek jest dla niego teraz najciekawszą opcją w drodze po pas, o czym powiedział jego trener, Andre Pederneiras w audycji Confraria da Porrada.

Chcemy walki z Alexandrem Volkanovskim, z facetem, który znokautował Chada Mendesa, facetem, który jest wysoko w rankingu. Naszym marzeniem jest walka o pas, ale wiemy, że to może być trudne. Chcemy więc kolejną walką dojść do mistrzowskiego starcia.

Trener Aldo wyjaśnił również jak widzi możliwość otrzymania szansy na walkę o pas dla Aldo.

Są dwie możliwości. Max Holloway idzie wagę wyżej i wakuje pas. Wówczas Aldo może domagać się starcia mistrzowskiego. Druga możliwość to eliminacja potencjalnych pretendentów do tytułu. Moicano naszym zdaniem był pierwszy na liście, a drugi jest właśnie Alexander Volkanovski, który zajmuje czwarte miejsce w rankingu UFC. Jest też Frankie Edgar, ale nie wierzę, że dostanie walkę o pas po tym jak przegrał z Aldo. Następny jest więc Volkanovski.

2 KOMENTARZE

  1. Z Volkanowskim będzie w chuj ciężko. To jest karzeł a 182 zasięgu jest. Do tego mocno bijący więc to może być cięższe starcie niż z Moicano.

  2. Lubie gościa – był kozakiem, później miał dołek, ale znowu jest w ścisłej czołówce i myślę, że dojdzie do walki o pas i mam nadzieję iż go zdobędzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.