Brandon „Six Gun” Gibson przedstawił na Twitterze swoją wizję przyszłości Jona Jonesa.

Trener stójkowy klubu JocksonWink nie tylko wytypował, kto będzie kolejnym rywalem „Bonesa”, ale też stwierdził, że jego podopieczny może zmienić kategorię wagową:

„Przewiduję, że zobaczymy trylogię Jones vs. Cormier o pas wagi ciężkiej, 29 grudnia 2018 roku”.

Nie wiemy, czy Gibson posiada jakieś informacje na temat przyszłości zawieszonego zawodnika UFC, ale jego wizja prezentuje się co najmniej intrygująco.

Jones ma problemy z Amerykańską Agencją Antydopingową (USADA) po tym, gdy w jego organizmie wykryto ślady sterydów anabolicznych. Niedługo ma się odbyć przesłuchanie w tej sprawie. Według niektórych źródeł kara dla „Bonesa” może być krótsza, niż pierwotnie zakładano i były mistrz wagi półciężkiej może wrócić do oktagonu już w tym roku.

Na to, by przewidywania Gibspona się potwierdził,y musi się złożyć wiele czynników. Jednym z ważniejszych będzie wynik starcia mistrzów między Danielem Cormierem a Stipe Miocicem, do którego dojdzie na lipcowym UFC 226.

1 KOMENTARZ

  1. To nawet nie jest śmieszna….Teraz maj predykszyn: Jones vs Dc -3. Jones wygrywa, po czym w kolejnej walce nokautuje go Jeff Nowitzky.  ZNOWU.Ić pan w CH…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.