Javier Mendez, jeden z trenerów w American Kickboxing Academy i trener Daniela Cormiera, w audycji MMAjunkie Radio porównał Jona Jonesa do Lance’a Armstronga. Powiedział, że jeśli wszystkie zarzuty pod adresem Jonesa się potwierdzą to:

Będzie znany jako najwspanialszy zawodnik, którym miał możliwości, ale nigdy się takim nie stał. Tu jest sytuacja podobna do sytuacji Lance’a Armstronga. On jest najwspanialszym kolarzem w historii, ale potem udowodniono mu oszukiwanie i gdzie teraz jest Lance Armstrong? Z czego jest znany?  To samo może zdarzyć się tutaj.

Mendez dodał, iż zachowanie Jonesa przed walką wskazywało na to, że się zmienił.

Sposób w jaki on zachowywał się przed walką spowodował, że czułem, iż może on się faktycznie zmienił. Mówiłem, że może to wszystko, co działo się do tej pory dobrze na niego wpłynęło. Teraz sam już nie wiem, czy on faktycznie taki się stał, czy tylko udawał. Jeśli to wszystko się potwierdzi, wtedy będę bardzo zawiedziony. Wówczas bowiem się okaże, że Jones okradł samego siebie, okradł publiczność i okradł Daniela z możliwości sprawdzenia w uczciwej walce, który z nich jest najlepszym zawodnikiem wagi półciężkiej w historii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.