Eugene Bareman, trener Israela Adesanyi, jest zdania, że najlepszym zawodnikiem w historii był Khabib Nurmagomedov. Bareman bardzo ceni sobie styl prowadzenia walki w wykonaniu byłego mistrza wagi lekkiej.

Dyskusja na temat tego, który zawodnik był najlepszym fighterem wszech czasów, trwa od lat i od lat różne osoby wskazują różne postacie ze świata MMA. Eugene Bareman w rozmowie dla She Loves The Gloves przyznał, że jego zdaniem najlepszy był Khabib Nurmagomedov, czempion wagi lekkiej UFC.

Dysponował wszystkim, czego oczekuję od zawodnika. Oczywiście dominował w swojej wadze, ale podziwiałem też jego umiejętność prowadzenie walki w tej płaszczyźnie, w której chciał to robić. Jedną z największych zalet jego kariery jest to, że udało mu się opracować styl, w którym przyjmował bardzo mało obrażeń. Mógł wejść do klatki i wyjść z niej stosunkowo bez szwanku. Poza tym jest jednym z niewielu sportowców, którym udało się odejść ze sportu będąc na szczycie. Po latach spędzonych w sztukach walki wiem, że to najtrudniejsza rzecz.

Khabib Nurmagomedov odszedł z zawodowego MMA jako niepokonany zawodnik. Zdecydował o zakończeniu kariery po udanej obronie pasa mistrzowskiego w starciu z Justinem Gaethje. Khabib zakończył karierę i rozstał się z UFC w roku 2020. Po odejściu z zawodowego MMA postanowił zająć się prowadzeniem organizacji Eagle Fighting Championship. Nurmagomedov rywalizował w klatkach od roku 2008. W tym czasie stoczył 29 pojedynków, z czego 13 pod banderą marki UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Eugene Bareman, trener Israela Adesanyi, jest zdania, że najlepszym zawodnikiem w historii był Khabib Nurmagomedov. Bareman bardzo ceni sobie styl prowadzenia walki w wykonaniu byłego mistrza wagi lekkiej. Dyskusja na temat tego, który zawodnik był najlepszym fighterem wszech czasów, trwa od lat i od lat różne osoby wskazują różne postacie ze świata MMA. Eugene Bareman w […]

Odpowiedz polub

click to expand...