alex volkanovsky

Alexander Volkanovski, który podczas gali UFC 251 ponownie pokonał Maxa Hollowaya i obronił pas mistrzowski wagi piórkowej, na razie nie wie jeszcze z kim zmierzy się z w kolejnym boju. Wiadomo natomiast, że Volkanovski nie jest zainteresowany trzecim starciem z Maxem Hollowayem.

Jednym z potencjalnych rywali dla Volkanovskiego może być natomiast emerytowany już mistrz UFC, Henry Cejudo, który mówi otwarcie o tym, że może wrócić do startów dla walki o pas z Volkanovskim.

Alexandrowi nie podoba się jednak takie zestawienie i samo zachowanie Cejudo.

On zdecydowanie zasłużył na miano „Króla żenady”, ale zawsze myślałem, że to tylko jego gadanina. Teraz natomiast widzę jak bardzo żenujące jest jego błaganie o walkę o pas. On nie potrafi przestać. To żenujące, że on przechodzi na emeryturę, a chwilę później wyzywa wszystkich do walki.

W audycji Submission Radio, Volkanoski dodał, że nie chce tracić czasu na walkę z Cejudo.

Nie mam zamiaru wstrzymywać całej mojej kategorii wagowej. Chcę walczyć z kolejnymi pretendentami. Jeśli z jakiegoś powodu UFC będzie chciało doprowadzić jednak do mojej walki z Cejudo, muszę za to dostać odpowiednie pieniądze, bo to zwykła strata czasu. Strata czasu dla całej kategorii wagowej.

Alexander Volkanovski wygrał wszystkie swoje 9 walk w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Wygrywał z m.in. Jose Aldo, Chadem Mendesem oraz Darrenem Elkinsem. 14 z 22 wygranych w karierze Volkanovski zdobywał kończąc rywali przed czasem.

Zobacz również: Trener Cejudo: „Trudno jest się wypalić zarabiając kilka milionów za walkę”

5 KOMENTARZE

  1. Zamknij mordę przerośnięty niziołku, zrób wszystkim przysługę i uklęknij przed Triple C, największym wojownikiem jakiego kiedykolwiek widział świat lub wszyscy ci, którzy nie widzieli Karola Bedorfa.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.