Curtis Blaydes, przyznaje, że był zaskoczony postawą Sergeia Pavlovicha w walce z Tomem Aspinallem. Zdaniem Blaydesa Rosjanin dał Anglikowi za dużo przestrzeni do działania.

Curtis Blaydes w swojej ostatniej walce zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i został przez niego rozbity w pierwszej rundzie pojedynku. Wcześniej Amerykanin bił się z Tomem Aspinallem i wygrał, ale starcie zakończyło się na samym początku walki ze względu na kontuzję nogi Anglika. Blaydes z zaciekawieniem oglądał walkę swoich dwóch ostatnich rywali i w rozmowie dla serwisu MiddleEasy przyznał, że był zaskoczony postawą Rosjanina.

W tej walce stawiałem na Aspinalla, ale nie sądziłem, że to zakończy się tak szybko. Myślałem, że wygra dzięki swojej technice i mądrej walce w stójce. Myślałem też, że Sergei będzie znacznie bardziej agresywny. On jednak pozwolił Aspinallowi na dobre poruszanie się. Dał mu przestrzeń. Jednak walka w dużym oktagonie, a nie w tym mniejszym z hali Apex, powoduje, że trudniej jest być agresywnym. Moim zdaniem, to właśnie był początek końca, gdy Aspinall dostał wolność i przestrzeń do poruszania się.

11 listopada w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski Pavlovicha już w pierwszej rundzie pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,916 komentarzy 2,957 polubień

Curtis Blaydes, przyznaje, że był zaskoczony postawą Sergeia Pavlovicha w walce z Tomem Aspinallem. Zdaniem Blaydesa Rosjanin dał Anglikowi za dużo przestrzeni do działania. Curtis Blaydes w swojej ostatniej walce zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i został przez niego rozbity w pierwszej rundzie pojedynku. Wcześniej Amerykanin bił się z Tomem Aspinallem i wygrał, ale starcie […]

Odpowiedz polub

click to expand...