ciryl gane francis ngannou

Ciryl Gane, tymczasowy mistrz wagi ciężkiej UFC, potwierdził, że wideo ze sparingów z Francisem Ngannou, to wybrany fragment całości, w którym Gane wygląda dobrze na tle Ngannou.

Francis Ngannou i Ciryl Gane znają się od lat, bo kiedyś wspólnie trenowali w jednym klubie w Paryżu. Teraz spotkają się z sobą w klatce UFC, aby zawalczyć o unifikację pasów wagi ciężkiej.

Już od dłuższego czasu w sieci można zobaczyć wideo ze sparingów Gane i Ngannou. Francis niedawno skomentował to nagranie i na swoim kanale w serwisie YouTube powiedział:

Gdy zobaczyłem to nagranie w sieci zaśmiałem się, bo doskonale wiem, jak wyglądały nasze treningi. Było wiele nagrań, ale tylko wybrane fragmenty trafiły do sieci. Zrobiono to po to, żeby wyglądało, że jest lepszy ode mnie. To intrygujące jak łatwo manipulować ludźmi. Oni są w tym dobrzy. Ostatecznie jednak my obaj wiemy jak jest i jaka jest prawda.

Gane również odniósł się do nagrania i słów Francisa. W materiale przygotowanym dla kanału La Sueur powiedział:

Nie będę kłamał. To prawda, że na tym wideo widać lekkie sparingi, w których mogłem rozwinąć swoją grę. Mieliśmy inne sesje sparingowe, w których Francis miał większą przewagę. Raz on był górą, raz ja. Mówienie, że był znacznie lepszy, nie do końca jest prawdą, ale prawdą jest, że w tym konkretnym nagraniu wyglądałem dobrze na jego tle.

Pojedynek mistrzowski o pas wagi ciężkiej odbędzie się w USA podczas gali UFC 270, która zostanie zorganizowana 22 stycznia.

Francis Ngannou zdobył pas wagi ciężkiej w marcu 2021 roku. Podczas gali UFC 260 zmierzył się w oktagonie ze Stipe Miocicem i odebrał mu tytuł.

Gane ma za sobą imponującą serię dziesięciu zwycięstw z rzędu. Cały czas pozostaje niepokonany w MMA. Swoją zawodową przygodę z tą dyscypliną sportu rozpoczął w roku 2018. Rok później trafił pod skrzydła organizacji UFC, gdzie stoczył siedem pojedynków. W ostatnim boju zdobył tymczasowy pas wagi ciężkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,837 komentarzy 112,287 polubień

Ciryl zloty chlopak, szczery, pokorny, wie jak wielka zasluga w przygotowaniach lezy na barkach trenera... i potrafi to docenic
Oby mu sie wiodlo :heart:

Odpowiedz 19 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

5,936 komentarzy 23,320 polubień

:deniroclap:
Cyryl i Metody dobra mordeczka. Mówi jak jest, zamiast się puszyć i nie ściemnia, żeby pognębić Franza. Uwielbiam takich zawodników, którzy udowadniają swoją wartość w klatce i zamiast kłapać mordą, wolą mordy kapiszonować w oktagonie. Oby zdobył ten pas, bo takich mistrzów potrzebuje ten sport (żeby odreagować rudych "only businessman'ów")

Odpowiedz 14 polubień

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,248 komentarzy 18,500 polubień

Nie dość że walczy inteligentnie, to jeszcze mądrze się wypowiada. Mimo niezbyt długiego stażu w MMA już osiągnął wiele, oby mu się wiodło

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Sugar_CHAMP
Sugar_CHAMP

BAMMA
Heavyweight

1,080 komentarzy 1,004 polubień

Oby go Francis ubił taka nudna kategoria musi mieć medialnego mistrza
PPV samo się nie sprzeda
Z Ngannou na tronie MMA będzie cały czas rosło w siłę
UFC powinno mu zacząć lepiej płacić jeśli ten zacznie regularnie walczyć
No i Francis powinien zmienić menago i ogarnąć wydatki
#teamfrancis od zawsze #mocnepierdolnięcieLOVE

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Bambo
Bambo

PRIDE FC
Middleweight

6,705 komentarzy 36,341 polubień

Elegancko z szacunkiem a mógłby pierdolić coś w stylu "na każdym sparingu niszczyłem Franka jak na tym filmiku", mam nadzieję, że Gane zostanie mistrzem. Czekam na tę walkę jak pojebion :pudzianfap:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,137 komentarzy 13,134 polubień

Dla mnie już pokazuje klasę godną mistrza. Mam nadzieję, że sprowadzi Ngannou na ziemię i technika i kondycja wygrają z nadludzką siłą i cepami.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,545 komentarzy 50,157 polubień