Długo oczekiwana walka pomiędzy Conorem McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem zbliża się wielkimi krokami, a Owen Roddy, trener stójki Irlandczyka, uważa iż jest to potencjalnie największy pojedynek w historii.

Aktualnie skupiamy się na zbliżającym się zadaniu. To jest potencjalnie największa walka w historii. Stoczymy więc ten pojedynek i zapewne skupimy się wówczas na kolejnej, największej walce w historii.

Roddy powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAFighting i odniósł się również do pytania o to, czy Conor przypadkiem nie myśli o zakończeniu kariery po boju z Khabibem.

Wszystko zależy od tego jakie mogą być kolejne zestawienia. Myślę, że jeśli przed Conorem pojawi się następna super walka, będzie mu się to podobało i wyjdzie do klatki. Jeśli fanie będą tego chcieli, Conor będzie gotowy. Ostatecznie wydaje mi się, że Conor nie zakończy teraz kariery. Nie zaglądam oczywiście w przyszłości i nie wiem co będzie. Conor jednak jest cały czas taki sam jak był kiedyś.

11 KOMENTARZE

 1. Jakoś nie widzę, żeby była jakaś wielka sensacja wokół tego pojedynku. Przed walka z Floydem na każdym kroku widziałem newsy, filmy, zdjęcia, wywiady, konferencję. Tutaj póki co kilka krótkich materiałów od UFC, które mają jedynie kilkaset tysięcy wyświetleń. Wiadomo, że milion ppv siądzie, ale myślę, że mogliby o wiele więcej ugrać gdyby ruszyli z machiną promocyjną porządniej.

 2. Oho czyli jak wygra to GSP

  Jakoś nie widzę, żeby była jakaś wielka sensacja wokół tego pojedynku. Przed walka z Floydem na każdym kroku widziałem newsy, filmy, zdjęcia, wywiady, konferencję. Tutaj póki co kilka krótkich materiałów od UFC, które mają jedynie kilkaset tysięcy wyświetleń. Wiadomo, że milion ppv siądzie, ale myślę, że mogliby o wiele więcej ugrać gdyby ruszyli z machiną promocyjną porządniej.

  Myślę że planują coś na konferencję, jedna akcja typu butelki z Diazem zrobi lepsza robotę niż inwestowanie milionów.

 3. Oho czyli jak wygra to GSP

  Myślę że planują coś na konferencję, jedna akcja typu butelki z Diazem zrobi lepsza robotę niż inwestowanie milionów.

  Ale kiedy? Na 5 minut przed galą  może być trochę późno, bo walka jest o Grażyny i spółkę, którzy to stanowią 80% elektoratu Conora. Pozostałe 20% to fani mma, którym tej walki nie trzeba promować.

 4. Po pierwsze to że walka nie jest poprzedzona żadna konferencja to dla mnie wiocha. Cos tam od ruskich wyciekło że niby ma być w czwartek ale jakoś Łysy nic nie mówi.

  Po drugie myślę że Khabib wyśle McGregora z powrotem do piórkowej i tam jak mu się tez nie powiedzie to wtedy skończy karierę.

 5. Ale kiedy? Na 5 minut przed galą  może być trochę późno, bo walka jest o Grażyny i spółkę, którzy to stanowią 80% elektoratu Conora. Pozostałe 20% to fani mma, którym tej walki nie trzeba promować.

  Jakaś konferencja na pewno będzie. Pamiętaj, że bilety na galę poszły w 3 minuty, to też obiecujący zwiastun, To nazwisko samo się już sprzedaje, media łapią wszystkie plotki czy bzdury z nim związane, same promują ten pojedynek, ufc zaoszczędzi na karcie, na wyrzucaniu kasy w promo, a i tak na tym zarobią. Wystarczy, że ludzie wiedzą że walczy Conor, i ja mają wykupić to i tak wykupią, i jakieś "trasy koncertowe" czy materiały dla kibiców ufc specjalnie tego nie zmienią wg mnie.

 6. Jakoś nie widzę, żeby była jakaś wielka sensacja wokół tego pojedynku. Przed walka z Floydem na każdym kroku widziałem newsy, filmy, zdjęcia, wywiady, konferencję. Tutaj póki co kilka krótkich materiałów od UFC, które mają jedynie kilkaset tysięcy wyświetleń. Wiadomo, że milion ppv siądzie, ale myślę, że mogliby o wiele więcej ugrać gdyby ruszyli z machiną promocyjną porządniej.

  Wieszczyłem rekord PPV, ale przy tak słabej promocji będzie o to ciężko.

 7. Ale kiedy? Na 5 minut przed galą może być trochę późno, bo walka jest o Grażyny i spółkę, którzy to stanowią 80% elektoratu Conora. Pozostałe 20% to fani mma, którym tej walki nie trzeba promować.

  Akurat rzucanie butelkami było na konfie na dwa dni przed walką, tylko że w przypadku walki z Khabibem nie zanosi się na żadną konferencję.

  Jakaś konferencja na pewno będzie. Pamiętaj, że bilety na galę poszły w 3 minuty, to też obiecujący zwiastun,

  Poszły, bo wykupiły je boty. Wszystkie wykupione bilety są dostępne na resale markecie, po cenach wywindowanych w kosmos :beczka:

  Zresztą konferencje nie robią tak na prawdę większości promocji, najważniejsza jest obecność i zainteresowanie w mediach, a tego nie ma zupełnie. Jeżeli łby pokroju Skipa bayless'a nie podejmują tematu, to te zapowiedziane 2 miliony ppv będą tylko marzeniem.

 8. Jakoś nie widzę, żeby była jakaś wielka sensacja wokół tego pojedynku. Przed walka z Floydem na każdym kroku widziałem newsy, filmy, zdjęcia, wywiady, konferencję.

  Conor vs Floyd to pojedynek dwóch gwiazd. Teraz będzie pojedynek gwiazdy z randomem ze wschodu. Nie umniejszam umiejętnościom Chabiba rzecz jasna, ale marketingowo to nikt.

 9. A największa walka w historii to GPS vs Anderson Silva, tylko nie pamiętam czy się w końcu odbyła.

  :gsp:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.