Joseph Benavidez, który podczas zbliżającej się gali UFC 225 zmierzy się w pojedynku z Sergio Pettisem jest zdziwiony, że ta walka trafiła na kartę wstępną, która będzie transmitowana jedynie na Fight Passie. W rozmowie z ESPN Benavidez powiedział:

Żadna inna osoba, która byłaby na pierwszym miejscu w rankingu swojej kategorii wagowej nie zostałaby wrzucona do walczenia na Fight Passie. Myśląc o tym nie przychodzi mi do głowy nic innego ponad to, że oni lekceważą tę kategorię, a może to jednak coś osobistego w stosunku do mojej osoby?

Benavidez dodał również, że jego zdaniem zapracował sobie na to, żeby być wyżej na karcie walk.

Każdy chce być szanowany przez swojego szefa i współpracowników. Przeszedłem wiele, żeby znaleźć się w miejscu, w którym teraz jestem, a numer jeden w rankingu oznacza, że wykonuję swoją pracę lepiej niż część pozostałych zawodników. To wszystko nie ma sensu.

 

16 KOMENTARZE

 1. Temat wałkowany milion razy, zamykam.W przyszłości zapoznaj się z regulaminem i użyj opcji szukaj.

  Każdy ma tę dywizję :gdzie:

 2. Ja rozumiem ze to najnizsza dywizja, ale jednak wolalbym ich na karcie glownek niz kobiety z jakiejkolwiek kategorii wagowej, ktore sa po prostu nudne i nie porywaja ich walki

 3. Ja tam lubię  oglądać walki od lekkiej wstecz, bo w tych kategoriach wagowych dzieje się wszystko szybko, aspeedzie zawodnicy ruszają sięspeedzie. Szybkie akcje, uniki, parter szybki powrót do stójki. Szkoda, że te niższe kategorie są mało doceniane albo wcale.

 4. Robiąc i publikując takie zdjęcia trzeba być gotowym na takie miejsce na karcie :rofl:

  Masz na myśli tęcze czy tego beznadziejnego P$@ ?

 5. Masz na myśli tęcze czy tego beznadziejnego P$@ ?

  całokształt twórczości, który dla mnie tworzy klimacik totalnego spedalenia :bad:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.