Chociaż Dana White nie ukrywał, że jest zawiedziony postawą Conora McGregora, który przed galą UFC 223 zaatakował autobus wiozący zawodników mających walczyć podczas wydarzenia, organizacja wykorzystała tę sytuację do promocji walki Irlandczyka z Khabibem Nurmagomedovem. Podczas najnowszego wywiadu dla BBC, White odniósł się do słów osób krytykujących UFC za takiego podejścia organizacji do promocji walki.

Wydarzenie z autobusem To zdecydowanie było coś złego, coś czego po nikim bym się nie spodziewał. Conor miał przez to problemy prawne w Nowym Jorku. Trafił do sądu, musiał zatrudnić adwokatów i zajmować się całą sprawą. Oczywistym jednak jest, że to jest część historii prowadzącej do tej walki.

White dodał również, że Conor jest świetnym zawodnikiem i dlatego jest tak bardzo uwielbiany przez fanów.

Nie byłem zaskoczony tym, że Conor chciał walki z Khabibem. Właśnie dlatego on jest taką gwiazdą. W tym biznesie ludzie uwielbiają ludzi walczących z najlepszymi rywalami. Conor chciał walczyć z Khabibem w Rosji. On nie obawia się nikogo i chce walczyć z każdym. Zawalczy z każdym, w każdym miejscu i dlatego ludzie go kochają.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.