Fot. /www.instagram.com/joannajedrzejczyk/

Była wielokrotna mistrzyni wagi słomkowej UFC, Joanna Jędrzejczyk zareagowała na zdobycie nagrody za najlepszą walkę roku 2020 w głosowaniu magazyny Fighters Only. Joanna podzieliła się z fanami zdjęciem na którym opuszcza klatkę, chłodząc lodem rozbitą głowę po wojnie z Zhang Weili.

Joanna Jędrzejczyk zareagowała na nagrodę za najlepszą walkę roku w głosowaniu fanów, dzieląc się zdjęciem na którym widać jak opuszcza klatkę po niesamowitej wojnie z Zhang Weili do jakiej doszło w marcu na gali UFC 248. Była dominatorka wagi słomkowej UFC zaznaczyła, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w oktagonie:

Cena bycia jedną z najlepszych. Dziękuję wszystkim za tytuł WALKI ROKU magazynu Fighters Only. Nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa i jeszcze dużo przede mną w karierze. To zaszczyt dzielić oktagon z wielkimi wojowniczkami jak Zhang Weili. Zawsze z ogromną przyjemnością oddaję się walkom, przygotowaniom i całemu show za każdym razem, gdy wchodzę do oktagonu. Nie mogę się doczekać co przyniesie przyszłość. Pamiętajcie, aby zawsze mocno marzyć o wielkich rzeczach i gonić za tym.

🇵🇱. Cena bycia jedną z najlepszych🏆 Dziękuję wszystkim za tytuł WALKI ROKU @fightersonlymag 🙏🏼🔥 Nie powiedziałam jeszcze…

Opublikowany przez  

Jej przeciwniczka z walki na gali UFC 248, Zhang Weili w rozmowie z portalem UFC.com również podzieliła się swoimi wrażeniami z walki z Jędrzejczyk:

„To był zaszczyt dzielić oktagon z Joanną i stoczyć bitwę, którą stoczyliśmy. Widziałam tę walkę wiele razy, zbyt wiele, by to policzyć. Nie tylko dlatego, że sama ją oglądałam, ale również dlatego, że była puszczana w kółko na całym świecie. Cieszę się, że nasza bitwa podobała się wielu ludziom i nie mogę się już doczekać powrotu do Oktagonu.

Wiedziałam, że stoczę z Joanną bardzo ekscytującą bitwę, jeszcze zanim doszło do naszej walki. Ale w klatce, już w trakcie, było to dla mnie oczywiste, że będzie to fantastyczny pojedynek, ponieważ wydobyła ze mnie to co najlepsze. Sądzę, że ja również zrobiłam dla niej to samo.”

Pojedynek aktualnej mistrzyni wagi słomkowej z była dominatorką tej dywizji odbył się w marcu na gali UFC 248 i był prawdziwą wojną w klatce, która trwała całe 25 minut. Po niesamowitej i wyrównanej bitwie, sędziowie przyznali zwycięstwo Zhang Weili przez nie jednogłośną decyzję a obie zawodniczki po walce trafiły do szpitala.

Zobacz również:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.