Już 9 marca, podczas gali UFC Fight Night 146, Junior Dos Santos zmierzy się z Derrickiem Lewisem. Brazylijczyk liczy, że zwycięstwo w tym boju przybliży go do walki o pas mistrzowski i że może uda mu się stanąć później do boju z Danielem Cormierem. Częściej wymienianym jednak rywalem dla mistrza wagi ciężkiej jest Brock Lesnar. Junior Dos Santos uważa jednak, że taki pojedynek w UFC byłby zniewagą dla zawodników.

To byłby rodzaj zniewagi dla wszystkich zawodników i samej organizacji. Nie wydaje mi się, że dojdzie do tej walki, ale co tam, polityka, to polityka.

Dos Santos powiedział o tym w rozmowie dla serwisu MMAJunkie i dodał, że rozumie czemu Cormier chce tej walki.

Wiem, że Daniel walcząc z Lesnarem chce zarobić pieniądze, ale ta walka nie ma sensu. Jedyną osobą, która chce to zobaczyć i chce, aby do tej walki doszło, jest sam Cormier. Nikt inne nie chce tego oglądać. Oczywiście Brock jest osobą przyciągającą ludzi, którzy chętnie płacą za oglądanie go i to jest powód, dla którego Daniel chce z nim walczyć. To będzie jednak niedorzeczne jeśli Brock wróci do tego sportu i zawalczy o pas.

13 KOMENTARZE

 1. Jedyną osobą, która chce to zobaczyć i chce, aby do tej walki doszło, jest sam Cormier. Nikt inne nie chce tego oglądać.

  Oczywiście Brock jest osobą przyciągającą ludzi, którzy chętnie płacą za oglądanie go i to jest powód, dla którego Daniela chce z nim walczyć.

  Junior ty weź się zdecyduj!

 2. Pierwsza gala UFC która oglądałem to było właśnie Lesnar vs Mir. Brocka znałem z WWE i myślałem że to UFC to jakaś nowa forma wrestlingu.

  Kawał z niego buca, ale w sumie zawsze go jakoś lubiłem i chętnie zobacze jak napierdala się z pączkim jonesem albo kimkolwiek innym.

  Jest jeden warunek: "USADA take a hike", mięso z kangura, efekt pulsacyjny i jazda!!!

  :bleed:

 3. Po pierwsze ja chce takiej walki..po drugie Żunior niech się skupi na tym by jego walka z Lewisa była lepsza niż jego z Overeemem albo Lewisa z Maputo Endugu.

 4. Lesnar w walce o pas to naplucie w ryj każdemu z liczących się,ciężko trenujących zawodników UFC.

  Mam nadzieję że już nigdy nie zawalczy,przynajmniej nie w UFC gdzie indziej to mi zwisa.

 5. Lesnar w walce o pas to naplucie w ryj każdemu z liczących się,ciężko trenujących zawodników UFC.

  Mam nadzieję że już nigdy nie zawalczy,przynajmniej nie w UFC gdzie indziej to mi zwisa.

  W punkt ! Z ust mi to wyjąłeś.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.