Conor McGregor i Jorge Masvidal

Jorge Masvidal (MMA 35-13) zapowiedział, że rok 2020 będzie najlepszym rokiem dla jego fanów ponieważ on sam ma wielu ciekawych rywali przed sobą i wiele ciekawych walk. Masvidala powtarza jednak, że interesują go tylko poważne wypłaty za nadchodzące pojedynki, a jedną z najlepszych wypłat może zagwarantować mu Conor McGregor (MMA 21-4).

Zobacz również: Chciałbym rozj**ać mu twarz – Masvidal marzy o walce z GSP

Wygląda na to, że w ostatnim czasie nic w tym podejściu do sprawy u Masvidala się nie zmieniło. Podczas najnowszego spotkania z mediami Jorge powiedział:

Nie mówię, że walka z Usmanem nie byłaby dobrym rozwiązaniem. Conor jednak cały czas flirtuje z myślą o walce ze mną. Jeśli ja i on weszlibyśmy do oktagonu, co by się stało? To byłaby jedna z największych walk w historii. To czysta matematyka wynikająca z tego, co robił do tej pory Conor, z moich ostatnich walk, zaangażowania, PPV i pobicie przeze mnie rekordu ESPN.

Masvidal nie wyklucza jednak starcia z Kamaru Usmanem o pas.

Oczywistym jest, że walka z Conorem jest przepisem na sukces. Ktoś zawsze będzie miał pas w 170 funtach. Jest mi więc obojętne, czy to będzie Usman. Walka z Conorem jest największa. Jeśli Conor nie wykona swojej roboty, albo nie będzie chciał walczyć ze mną, zajmę się zdobyciem głowy Usmana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.