Już w weekend, podczas kolejnej gali Babilon MMA, do klatki wyjdzie ponownie Szymon Kołecki, który zmierzy się z Michałem Bobrowskim. Tuż przed zbliżającym się starciem Mirosław Okniński, trener Kołeckiego, w rozmowie z Polsatem Sport przedstawił swoje spojrzenie na tę walkę.

Nie chciałbym zdradzić planu, ale szykujemy kopnięcie obrotowe z wyskoku i myślę, że nikt w to nie uwierzy, ale jak już zobaczycie to na pewno wam się spodoba. Walka to jest walka, a wynik zawsze może być różny. Patrząc jednak na Szymona to po prostu nie widzę innego zakończenia niż szybkie zwycięstwo.

Trener Okniński dodał również, że od ostatniego starcia Szymona, wiele się zmieniło w jego umiejętnościach.

Poprawiliśmy wszystko – od parteru, przez zapasy, po stójkę, a Szymon wykonał naprawdę kawał dobrej roboty. Duży postęp jest widoczny gołym okiem. Na miejscu Michała bym się zastanawiał… Na szczęście wziął już tę walkę. To będzie prawdziwa masakra.

Okniński powiedział także, że Szymon Kołecki jest prawdziwym tytanem pracy.

Boję się tego, co widzę na treningach. Jest w niesamowitej formie i naprawdę zapowiada się prawdziwa masakra. Prowadziłem wielu zawodników – walczący dla UFC, mistrzów KSW i wygrywających w wielu formułach walki, ale tak ciężko i mocno trenującego zawodnika jakim jest Szymon jeszcze przez 20 lat nie trenowałem. Mówię to z całym przekonaniem.

Cała rozmowa do obejrzenia tutaj.

1 KOMENTARZ

  1. Wszystko fajnie ale poczekajmy na walkę. Miras Gracie zawsze jest zajawkowiczem i specjalnie podkręca temat. Antek też ponoć był w sztos formie 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.