Już w weekend, podczas kolejnej gali Babilon MMA, do klatki wyjdzie ponownie Szymon Kołecki, który zmierzy się z Michałem Bobrowskim. Tuż przed zbliżającym się starciem Mirosław Okniński, trener Kołeckiego, w rozmowie z Polsatem Sport przedstawił swoje spojrzenie na tę walkę.

Nie chciałbym zdradzić planu, ale szykujemy kopnięcie obrotowe z wyskoku i myślę, że nikt w to nie uwierzy, ale jak już zobaczycie to na pewno wam się spodoba. Walka to jest walka, a wynik zawsze może być różny. Patrząc jednak na Szymona to po prostu nie widzę innego zakończenia niż szybkie zwycięstwo.

Trener Okniński dodał również, że od ostatniego starcia Szymona, wiele się zmieniło w jego umiejętnościach.

Poprawiliśmy wszystko – od parteru, przez zapasy, po stójkę, a Szymon wykonał naprawdę kawał dobrej roboty. Duży postęp jest widoczny gołym okiem. Na miejscu Michała bym się zastanawiał… Na szczęście wziął już tę walkę. To będzie prawdziwa masakra.

Okniński powiedział także, że Szymon Kołecki jest prawdziwym tytanem pracy.

Boję się tego, co widzę na treningach. Jest w niesamowitej formie i naprawdę zapowiada się prawdziwa masakra. Prowadziłem wielu zawodników – walczący dla UFC, mistrzów KSW i wygrywających w wielu formułach walki, ale tak ciężko i mocno trenującego zawodnika jakim jest Szymon jeszcze przez 20 lat nie trenowałem. Mówię to z całym przekonaniem.

Cała rozmowa do obejrzenia tutaj.

10 KOMENTARZE

 1. Wszystko fajnie ale poczekajmy na walkę. Miras Gracie zawsze jest zajawkowiczem i specjalnie podkręca temat. Antek też ponoć był w sztos formie 🙂

 2. Cały Mirek 😀 zawsze mówi że będzie masakra 😀 haha a tak naprawdę będzie cięzke przeprawa , ale oby Szymon ogarnął 😉

 3. Podniecenie się Szymonem jest równe byciem downem 'same ogory w rekordzie z tego większość bilans ujemny. Dno i kilometr bagna

 4. Cały Mirek 😀 zawsze mówi że będzie masakra 😀 haha a tak naprawdę będzie cięzke przeprawa , ale oby Szymon ogarnął 😉

  Miras odżywa przy Szymonie, super sprawa, super duet. Trzymam kciuki

  Miras krzyczy: obrotówka!!! ma być powalenie… krzyczy: stójka!!! ma być lowking… i tak będzie zabawowo!:wink:

 5. Miras krzyczy: obrotówka!!! ma być powalenie… krzyczy: stójka!!! ma być lowking… i tak będzie zabawowo!:wink:

  KO-LA-NA!!

 6. Wspaniałe zobaczyć Mirka na wywiadzie. Jeszcze nie ta pozytywna energia ale wygrał wojnę z rakiem, przeszczepem, sepsą. Życzę powrotu do pełni formy i brał nawrotu. I co do samego wywiadu warto zaznaczyć:

  1. Techniki Szymon nauczył się przez 1.5 roku co inni w 6. Tutaj sprawa jest jasna. Z ciężarów dobrze wie jak prawidłowe technika wykorzystuje pełne możliwości siłowe.

  2. Trenuje ciężej 2-3 razy co inni. Ciekawe jak bardzo to ściema. Chociaż to jest złoty olimpijczyk więc pewnie sporo prawdy.

  3. Jak ludzie odrwrocili się od Mirka przy chorobie a został Chmielewski, Kołecki i paru. Tutaj niestety chłopaki pewnie chodzi że odeszli.  O nie ma się co dziwić. Nie wiadomo co będzie i czy w ogóle będzie a chcieli się rozwijać. Pewnie Mirek by chciał żeby wrócili ale powinien zrozumieć, niepotrzebny żal.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.