Beneil Dariush nie kryje, że bardzo podoba mu się zestawienie Justina Gaethje z Dustinem Poirierem. Liczy, że Justin, jego kolega, wygra nadchodze starcie. Uważa również, że zbliżający się pojedynek może wyłonić kolejnego pretendenta do tytułu, ale nie obawia się tego, że ktoś wyprzedzi go w drodze do pasa.

Podczas gali UFC 291 Dustin Poirier po raz drugi w karierze zmierzy się z Justinem Gaethje. W pierwszym starciu to Poirier był górą. Beneil Dariush jest zdania, że tym razem pojedynek ułoży się inaczej. W rozmowie dla serwisu MMA Junkie powiedział:

Bardzo podoba mi się to zestawienie. Moim zdaniem ono może wyłonić kolejnego pretendenta. Nie sądzę, żeby przeskoczyli mnie w tym wyścigu do walki o pas, ale pewnie będą za mną. Stawiam na Justina. Wiem, że wcześniej przegrał, ale czuję, że teraz jest bardziej zmotywowany. Oczywiście mogę być nieco stronniczy, bo to mój kolega, ale stawiam na niego.

Do pojedynku Dustina Poiriera z Justinem Gaethje dojdzie 29 lipca w Salt Lake City.

W swoim ostatnim boju Dustin Poirier zmierzył się z Michaelem Chandlerem i pokonał go przez poddanie w trzeciej rundzie. Wcześniej Dustin zawalczył z Charlesem Oliveirą w starciu o pas i przegrał. Przed tym pojedynkiem był na fali trzech zwycięstw z rzędu. Dwa razy pokonał Conora McGregora i raz Dana Hookera.

Justin Gaethje w ostatnim boju pokonał Rafaela Fizieva. Do pojedynku doszło w marcu tego roku. Wcześniej Gaethje zawalczył o pas wagi lekkiej z Charlesem Oliveirą, ale został przez niego poddany w pierwszej rundzie pojedynku. Przed tą walką Justin pokonał na punkty Michaela Chandlera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,471 komentarzy 78,205 polubień

Zależy czy znowu będzie klinczować ciosy mordą

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

Brutaal
Middleweight

559 komentarzy 3,086 polubień

Zależy czy znowu będzie klinczować ciosy mordą

:fjedzia:w sumie czemu nie

Odpowiedz 1 Like

b
basic

Oplot Challenge
Light Heavyweight

122 komentarzy 333 polubień

Zależy czy znowu będzie klinczować ciosy mordą

Legendarne uczelniane klinczowanie morda

Odpowiedz polub