Jakiś czas temu Paulo Costa poinformował, że nie podpisał jeszcze kontraktu na walkę z  Robertem Whittakerem. Były mistrz nie przejmuje się tym jednak i wierzy, że do jego walki z Costą dojdzie.

Dana White, szef UFC, poinformował jakiś czas temu, że Robert Whittaker zawalczy z Paulo Costą. Do pojedynku ma dojść na gali UFC 298. Paulo Costa potwierdził, że walka ma się odbyć, ale przyznał, że cały czas czeka na wiadomość od UFC i nie podpisał jeszcze kontraktu. Robert Whittaker w programie The MMA Hour odniósł się do tej sytuacji.

Nie martwię się tym. Nawet nie wiedziałem, że jest taka sytuacja i że to jest dla kogoś problem. Jak UFC proponuje mi walkę i się na nią zgadzam, to jest dla mnie temat zamknięty. Nie ma znaczenia kiedy podpiszę kontrakt. Skoro powiedziałem, że zawalczę, to zawalczę.

Whittaker dodał, że jego zdaniem walka z Costą jest dobrym zestawieniem również dla Brazylijczyka.

Moim zdaniem ta walka jest dobra dla nas obu. Obaj jesteśmy wysoko notowanymi średnimi, którzy chcą ponownie wejść na szczyt. Nie widzę powodu, aby on miał zrezygnować z tego pojedynku.

Do walki Costa vs Whittaker ma dojść 17 lutego w hali Honda Center w Anaheim w Kalifornii. Obaj zawodnicy byli już z sobą wcześniej zestawiani dwa razy. W obu przypadkach nie doszło jednak do walki, z której Brazylijczyk musiał się wycofać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,001 komentarzy 3,079 polubień

Jakiś czas temu Paulo Costa poinformował, że nie podpisał jeszcze kontraktu na walkę z Robertem Whittakerem. Były mistrz nie przejmuje się tym jednak i wierzy, że do jego walki z Costą dojdzie. Dana White, szef UFC, poinformował jakiś czas temu, że Robert Whittaker zawalczy z Paulo Costą. Do pojedynku ma dojść na gali UFC 298. […]

Odpowiedz polub

click to expand...