Dana White zuffa boxing
Dana White

Wielka inauguracja nowej marki Zuffa Boxing, która będzie działać pod skrzydłami UFC, zbliża się wielkimi krokami.  Dana White jest gorącym orędownikiem wejścia do świata boksu i od dawna powtarza, że ma pomysł na to, jak zmienić aktualnie panujący system w boksie. W najnowszej rozmowie dla serwisu MMA Junkie przedstawił kluczowe rozwiązanie, które ma sprawić, że Zuffa Boxing odniesie sukces na rynku.

To co ma być kluczem do sukcesu, to pozyskanie najlepszych młodych zawodników na świecie i sprawienie, żeby najlepsi walczyli z najlepszymi. To wszystko. Mam wiele różnych pomysłów na to jak tego dokonać i będę to robił z moim współpracownikiem od boksu. Mamy plan i chcemy go wdrożyć w listopadzie.

Dana White, dodał również, że firma przygotowuje się właśnie logistycznie do całego przedsięwzięcia.

Aktualnie w naszej siedzibie przygotowujemy całe nowe skrzydło dla boksu. Trwają właśnie prace. Powstają biura. Liczę, że do października wszystko będzie gotowe. Ja jestem gotowy i podekscytowany. To najlepszy moment na wykonanie tego ruchu.

Szef UFC dodał również, że jest otwarty także na to, aby zawodnicy UFC mogli konkurować w bokserami, gdy tylko pojawi się taka możliwość.

12 KOMENTARZE

 1. To najlepszy moment – Szef UFC o kluczu do sukcesu Zuffa Boxing

  [caption id="attachment_243155" align="alignnone" width="649"]

  To co ma być kluczem do sukcesu, to pozyskanie najlepszych młodych zawodników na świecie i sprawienie, żeby najlepsi walczyli z najlepszymi. To wszystko. Mam wiele różnych pomysłów na to jak tego dokonać

  Dana, masz na kontrakcie dwóch najlepszych w lekkiej i od 4 lat nie możesz ich zestawić, a chcesz zestawiać najlepszych w boksie? :waldeklaugh:

 2. "powstają biura, mamy ludzi" "mamy ludzi, powstają biura"

  Koledzy złoci, tu wcale nie chodzi o zestawienie walk i tworzenie sportu :roberteyeblinking:

 3. Dana, masz na kontrakcie dwóch najlepszych w lekkiej i od 4 lat nie możesz ich zestawić, a chcesz zestawiać najlepszych w boksie? :waldeklaugh:

  zestawił ich kilka razy a to , ze powypadali to przeciez nie jego wina 😉

 4. Dana, masz na kontrakcie dwóch najlepszych w lekkiej i od 4 lat nie możesz ich zestawić, a chcesz zestawiać najlepszych w boksie? :waldeklaugh:

  Podczas przygotowań do walk bokserskich pięściarz mniej są narażeni na kontuzje niż swiry z MMA

  Proste

 5. Łysy nie jest w stanie wypromować żadnej gwiazdy w mma, mając w swoich rękach media, maczmejking, rankingi, pieniadze…powodzenia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.