Tyson Fury i Dana White ufc mma

Jeden z najlepszych bokserów wagi ciężkiej, Tyson Fury, zapowiedział niedawno, że chce zadebiutować w formule MMA. Zdradził również, że w klatce może zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami wagi ciężkiej UFC, Stipe Miocicem i Francisem Ngannou.

Kto jest mistrzem świata w wadze ciężkiej UFC? Amerykańsko-chorwacki Stipe Miocic. Bez zastanawiania się wezmę walkę z nim, bez problemu. Z nim lub z Francisem Ngannou. Nie boję się żadnego zawodnika wagi ciężkiej UFC. Jestem „cygańskim królem”. Jestem bokserem, ale jestem też twardym skurwysynem.

Wygląda jednak na to, że szef UFC, Dana White nie do końca wierzy w zapowiedzi boksera, o czym powiedział podczas niedawnego spotkania z mediami w Nowym Jorku.

Fury ciężko pracował przez całe życie, żeby zostać jednym z czterech najlepszych zawodników wagi ciężkiej w boksie. Po co w ogóle miałby przechodzić do MMA i tego próbować?

Dana White stwierdził również, że zapewne starcie na zasadach MMA skończyłoby się źle dla Tysona.

Myślę, że to by się dla niego dobrze nie skończyło. To nie ma żadnego sensu w kontekście jego kariery.

11 KOMENTARZE

 1. Myślę, że to by się dla niego dobrze nie skończyło. To nie ma żadnego sensu w kontekście jego kariery.

  Czyli już pewne, nie wiadomo tylko kiedy i z kim :danaillegal:

 2. Ja nie rozumiem co ludzi popycha do tego żeby chcieć walczyć w octagonie? Myślę że na brak kasy nie narzeka, chce być bardziej sławny?  A nie jest ? Myśli chyba że mma to taka bułka z masłem.  Byle luj z ciężkiej zdaje sobie sprawę że w boksresko Fury jest bardzo dobry i weźmie go sprowadzi do parteru, tam ubije jak kiepa i na tym się skończy.  Weź najpierw w @FAMEMMA zawalcz albo FFF i zobaczymy co Ty umiesz w ogóle.

 3. , chce być bardziej sławny? .

  Tak, i jak widać cel osiągnął, bo to już drugi temat z nim w ostatnich dniach na Cohones.

 4. Ja nie rozumiem co ludzi popycha do tego żeby chcieć walczyć w octagonie? Myślę że na brak kasy nie narzeka, chce być bardziej sławny?  A nie jest ? Myśli chyba że mma to taka bułka z masłem.  Byle luj z ciężkiej zdaje sobie sprawę że w boksresko Fury jest bardzo dobry i weźmie go sprowadzi do parteru, tam ubije jak kiepa i na tym się skończy.  Weź najpierw w @FAMEMMA zawalcz albo FFF i zobaczymy co Ty umiesz w ogóle.

  Cygan gada żeby brylować w mediach.

  Przez całą karierę to robi i pewnie po śmierci też nie przestanie

 5. Czyli już pewne, nie wiadomo tylko kiedy i z kim :danaillegal:

  Wiadomo. Wiadomo, że UFC jest w dupie i będzie Mariusz Pudzianowski KSW 60. Myślę, że zostaly już poczynione pierwsze twitty.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.