Chociaż po wygranej z Cainem Velasquezem Francis Ngannou zapowiedział, że chciałby walczyć o pas mistrzowski wagi ciężkiej, a Daniel Cormier stwierdził na to, że może go pokonać, to sam szef UFC ma w głowie raczej inne plany na kolejną walkę dla mistrza.

Cormier aktualnie leczy swój uraz pleców i dodatkowo mamy dla niego w planach inną walkę. Zobaczymy jak wszystko się poukładała.

W rozmowie dla ESPN, Dana White został zapytany również o to, kim może być kolejny rywal Cormiera.

Ponieważ Cormier nie jest zdrów, nie będziemy niczego ogłaszać. To nie ma sensu. Nie mam nawet pojęcia kiedy Cormier będzie gotów do powrotu.

Sam Cormier niedawno powiedział, że na ewentualny powrót do oktagonu będzie musiał poczekać do lata lub późnej wiosny.

14 KOMENTARZE

 1. DC vs Stipe 2 albo DC vs Lesnar. Wrestlemania w kwietniu więc od kwietnia Brock zacznie treningi i walka pewnie czerwiec/lipiec. A Stipe to kurwa by zawalczył z kimś , kim kolwiek w między czasie a nie siedział bezczynnie i płakał w internetach… Ciekawe też kogo dadzą Gugu. Pewnie walki odbędą się między DC , Stipe,Gugu i Lesnarem.

 2. Cormier  z Lesnarem. A  Stipe  Miocic powinien w międzyczasie dostać Tyburę do zmielenia,  odbudował by się i wtedy walka o pas z Danielem.  Tak to widzę.

 3. Ciężka jest tak głęboko w dupie, że chuj wi jak to poskładać…

  A niech Ubuntu walczy z Volkovem?

  DC niech poskłada Stipe, a Lesnar niech przestanie istnieć dla dobra sportu.

 4. 100% zaoferowali DC walkę ze Stipe, bo Miocic coś mówił u Ariela o zaakceptowaniu walki w kwietniu…więc jakieś rozmowy się toczą, toczyły, patrząc na dywizję to w tym momencie do walki o pas nadają się tylko Franciszek oraz Stipe, a Franciszek został zdominowany przez 5 rund przez Stipe (co jest gorsze nawet niż jakieś szybkie KO), więc wystarczyło nic nie robić a Stipe jest pierwszy w kolejce do pasa, wszystko na temat matchmakingu w wykonaniu UFC

 5. Przecież DC jakby miał wrócić w kwietniu to już dawno by ogłosili walkę to raz a dwa Daniel sam mówił o późnej wiośnie czy na początku lata. Być może DC vs Stipe 2 się odbędzie ale nie w kwietniu , a dla Gugu może kurwa Lesnar i PPV rozjebane.

 6. Jak dla mnie w HW obecnie liczy się ta czwórka: DC, Ngannou, Miocic, Jones.

  Można by ich dowolnie zestawiać i zwycięzców o pas lub jego obronę. Np. teraz Ngannou o pas, a Miocic wita Jonesa w HW, ale wszystkie warianty byłyby okej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.