Brock Lesnar i Dana White

Wygląda na to, że długo oczekiwany powrót Brocka Lesnara do organizacji UFC już nie nastąpi. Od dawana mówiło się o tym, że Lesnar w tym roku będzie miał zawalczyć z Danielem Cormierem. Pojawiały się informacje, że starcie to planowane jest na sierpień. Sam Dana White powtarzał jednak, że cały czas czeka na telefon od Lesnara w sprawie ewentualnego powrotu. Teraz jednak szef UFC potwierdził w rozmowie dla ESPN, że Lesnar nie zawalczy już w oktagonie UFC.

Powiedział mi, że z tym skończył, że przeszedł na emeryturę.

Organizacja planuje zatem drugi pojedynek pomiędzy Danielem Cormierem i Stipe Miocicem. Do starcie ma dojść 17 sierpnia, podczas gali UFC 241.

Lesnar po raz ostatni walczył w MMA podczas gali UFC 200. Zmierzył się wówczas z Markiem Huntem. Mimo iż w oktagonie były mistrz okazał się lepszy, starcie zostało ogłoszone jako nierozstrzygnięte po tym, jak w organizmie Brocka wykryto niedozwolone substancje.

16 KOMENTARZE

 1. KSW przebiło ofertę. Walka z wygranym Akop Jun na gali w Serbii. Informacja niepotwierdzona.

  Brock już takich emocji nie budzi. Pewnie każdy by chciał zobaczyć jakiś filmik ze skończenia ale ja bym w nocy nie wstał na tę walkę nie wiem jak wy.

 2. Cormier pewnie nieszczęśliwy.

  Za to Miocic jak najbardziej, wyczekał swoje.

  Aaaaaaaa….zaraz….to info od Łysego?

  :razz:utinlaugh:

 3. Śmiałbym sie gdyby okazało się że to tylko część negocjacji, która by i tak doprowadzila do tej walki. Stipe zostałby najbardziej wyruchanym zawodnikiem w UFC (nie plakalbym z tego powodu)

 4. 2 osoby zginęły gdy podczas badania próbek Lesnara. Wyjebało laboratorium w powietrze. Radioaktywna chmura przemieszcza się nad USA. Nie mogą ryzykować dalszych strat 🙂

 5. Śmiałbym sie gdyby okazało się że to tylko część negocjacji, która by i tak doprowadzila do tej walki. Stipe zostałby najbardziej wyruchanym zawodnikiem w UFC (nie plakalbym z tego powodu)

 6. Tony miał szansę spotkać się z Khabibem już 4-razy, a ostatnim razem wyruchał go kabel, a nie UFC także sorry, ale nie zgadzam się z tobą. To że później UFC zabrało mu tymczasowy pas, zestawiło Khabib'a z Conor'em, a jemu kazali walczyć z Pettis'em to inna sprawa, ale jednak gdyby nie kontuzje jednego i drugiego to ta walka by już dawno doszła do skutku.

 7. Ja tam wole rewanż z Miocicem,Lesnar już swój wiek ma,troche czasu mineło odkąd walczył. Nie widziałem go nawet jako faworyta z Cormierem.

 8. Powiedział mi, że z tym skończył, że przeszedł na emeryturę.

  Emerytury są po to, żeby z nich wracać. :lesnarhappy:

 9. Tony miał szansę spotkać się z Khabibem już 4-razy, a ostatnim razem wyruchał go kabel, a nie UFC także sorry, ale nie zgadzam się z tobą. To że później UFC zabrało mu tymczasowy pas, zestawiło Khabib'a z Conor'em, a jemu kazali walczyć z Pettis'em to inna sprawa, ale jednak gdyby nie kontuzje jednego i drugiego to ta walka by już dawno doszła do skutku.

  To w czym niby UFC bardziej wychujałoby Miocicia?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.