donald cerrone

Donald Cerrone, którego ostatnia walka dla UFC zakończyła się remisem, ma za sobą też cztery przegrane z rzędu i długą historię w świecie mieszanych sztuk walki. Coraz częściej pojawiają się więc pytania o przyszłość „Kowboja” i ewentualne zakończenie karier. Sam Cerrone nie planuje jednak jeszcze kończyć z walczeniem, co właśnie zapowiedział w mediach społecznościowych. Wygląda jednak na to, że na razie są to tylko plany zawodnika.

Zobacz również: Donald „Kowboj” Cerrone zapowiada powrót do kategorii lekkiej i kolejne rekordy

Tuż po tym jak Cerrone zapowiedział swój powrót do startów, o sprawę został zapytany Dana White, szef UFC, który podczas ostatniej konferencji prasowej stwierdził krótko:

Nie rozmawialiśmy. Nie wiem co będzie, nie rozmawiałem jeszcze z nim o tym.

Warto przypomnieć, że po ostatniej walce „Kowboja” Dana White stwierdził:

Uwielbiam „Kowboja” i wiem, że to będzie dla niego druzgocące i że pęknie mu serce, ale nadszedł czas, żeby porozmawiać. Ja i on musimy pomówić. Pomówimy o zakończeniu kariery. Muszę z nim pogadać i zobaczyć, co on ma do powiedzenia. Wiem jednak, że on powie, że nie chce kończyć. Muszę jednak z nim o tym porozmawiać.

Donald Cerrone ma za sobą bogatą historię w organizacji UFC. Jest rekordzistą pod względem skończeń przed czasem (16) i bonusów po walce (18). Ma też na swoim koncie rekordową liczbę zwycięstw w oktagonie UFC (23).

5 KOMENTARZE

  1. Jak chce walczyć to czemu nie. Są w UFC goście, z którymi może wygrać. Ostatnia walka z Pricem była wyrównana. Tylko nie pozwalajcie mu walczyć co 2 miesiące, bo się chłop całkiem rozleci.

  2. Dawać, mnie go z Gamrotem…

    Jeden miszcz (Bellatora) się panoszy i wchodzi z miejsca jako zastępca w walce o tytuł a drugi miszcz i to dabel (KSW) dostaje jakiegoś Gurama na prelimsach…

    Weźcie ktoś tam na tych tłiterach czy innych młodzieżowych kanałach podeślijcie pomysł Gamerowi żeby się dobijał jak wściekły o tę walkę bo inaczej to…

    kurła, czy ja mam za darmo menadżerować polskim gwiazdom za pośrednictwem Cohones?

    :matt:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.