Dana White i Conor McGregor
Dana White i Conor McGregor

Po tym jak do sieci trafiło nagranie, na którym widać Conora McGregora uderzającego w barze starszego mężczyznę w twarz, szef UFC, Dana White, został zapytany o to jak zapatruje się na całe zdarzenie.

Gdy masz do czynienia z zawodnikami, facetami, którzy zarabiają na życie bijąc się, wiedz, że zawsze coś może się wydarzyć. Spójrzmy na to, przez co przeszedł Tyson. Za każdym razem gdy masz człowieka, który jest zawodowym fighterem, a do tego dodasz mnóstwo pieniędzy, musisz być gotów na katastrofę.

W programie The Jim Rome Show, White potwierdził też, że wiedział o całej sprawie, ale nie widział wcześniej samego nagrania i nie zna kontekstu wydarzenia.

To wydarzyło się w kwietniu i wiedziałem o tym. Teraz jednak pojawiło się wideo i wygląda to źle. Najpierw Conor miał akcję z autobusem w Nowym Jorku, potem sprawę faceta i telefonu, który zniszczył. Otwartym pozostaje pytanie o to, ile to go kosztuje? Ile Conor będzie musiał zapłacić zanim zdecyduje, że nie warto tego robić? Kiedy powie sobie stop.

White dodał też, że nie wie kiedy Conor zaprzestanie takich zachowań.

Incydent w Nowym Jorku kosztował go miliony. Musiał też zapłacić facetowi od telefonu. Ile będzie musiał zapłacić za uderzenie tego człowieka w barze? Lista robi się coraz dłuższa. Nie wiem kiedy on się w końcu obudzi i powie sobie, że musi przestać.

29 KOMENTARZE

 1. "Otwartym pozostaje pytanie o to, ile to go kosztuje? Ile Conor będzie musiał zapłacić zanim zdecyduje, że nie warto tego robić? Kiedy powie sobie stop"

  No to jest najważniejsze. Jeśli stać cię na odszkodowania to możesz bić ludzi i niszczyć co ci się podoba.

 2. przecież pan conor mcgregor jest miliarderem kilka milionów odszkodowania dla jakiegoś ogórka z irlandii nie robi mu różnicy.

 3. Jezeli temu panu nic się nie stało to w sumie dość dobrze si wzbogaci. Ciekawe kiedy rudy odjebie tak, że i pieniądze go nie wyciągną.

 4. Żadnego słowa krytyki za to że zajebał z partyzanta typowi, który by mógł być jego ojcem.

  Łysego i rudego bezsprzecznie łączy jedno, pieniążki > wszystko inne.

 5. Wygląda to źle – Szef UFC o ataku McGregora na człowieka w barze]

  A skąd wiadomo, ze ten typ w barze był człowiekiem? Może to był zwykły frajer z wolności? 😉

 6. A skąd wiadomo, ze ten typ w barze był człowiekiem? Może to był zwykły frajer z wolności? 😉

  albo ukr@i#ski podczłowiek.

 7. przecież pan conor mcgregor jest miliarderem kilka milionów odszkodowania dla jakiegoś ogórka z irlandii nie robi mu różnicy.

  Jakiego ogórka? Co to za ogórek, który nie padł od ciosu z partyzanta, bez nawet jednej myśli żeby napiąć mięśnie, od najbardziej zabójczej ręki najbardziej zabójczego człowieka na tej planecie? To nie ogórek, to człowiek forteca!

  :suchykarol:

 8. Ostatnio tez dostalem taki "super cios" z niemca na Piotrkowskiej. Niestety nie od pana McGregora tylko od jakiegos nacpanego malolata, wiec slawy i odszkodowania nie bedzie.:childcry:

 9. Jakiego ogórka? Co to za ogórek, który nie padł od ciosu z partyzanta, bez nawet jednej myśli żeby napiąć mięśnie, od najbardziej zabójczej ręki najbardziej zabójczego człowieka na tej planecie? To nie ogórek, to człowiek forteca!

  :suchykarol:

  do RIZIN go!

 10. Wygląda to źle – Szef UFC o ataku McGregora na człowieka w barze.

  Dana ubolewa nad siłą ciosu Krula?

 11. Znając życie skończy się "settlement out of court". Ale Łysy i tak pełne gacie bo akcję z autobusem kontrolował gdyż chodziło o dwóch jego klientów. Ale taki gość z ulicy, hej, tam może pocisnąć ich na grube miliony w sądzie bo chodzi o uszkodzenie ciała. A tak w ogóle to ryży jest jeden cios od zabicia kogoś i ciekawe co wtedy? Facetowi ewidentnie odpierdoliło odkąd pojął, że może robić wszystko i wszędzie, a Łysy go będzie głaskał jako gwiazdora organizacji.

 12. Rudy boi się ludzi zwyczajnych. Czuje że nie każdy go szanuje. Macha rękami jak pajac niepotrzebnie w pubie. Jakby był na dniu medialnym ufc.

  Kompleks karła.

  Chce żeby wszyscy go wielbili i nie znosi sprzeciwu. W ten spoósb usiłuje zagłuszyć wewnętrzny głos , mówiący mu że jest Leprechaunem. Pomimo sukcesu na gruncie  sportowym  i finansowym .

  Dlatego tez zgwałcił kobietę która go nie uważała za mężczyznę. Jego złość na siebie samego powoduje takie chore akcje, przeniesienie to się nazywa. Traci panowanie nad sobą kiedy ktoś kwestionuje jego męskość, bo sam jest jej nie pewny. Pewnie ma tez małego. Rudego flaczka.

 13. Rudy boi się ludzi zwyczajnych. Czuje że nie każdy go szanuje. Macha rękami jak pajac niepotrzebnie w pubie.

  Ja wiem, że jesteś trollem i w ogóle ci odpisywać nie powinienem ale starsze pokolenie w Irlandii z reguły nie znosi Conora. Trochę uważam nawet za krzywdzące dla nich to całe gadanie, że za Conorem stoi cały naród. Chuja tam.

 14. Ja wiem, że jesteś trollem i w ogóle ci odpisywać nie powinienem ale starsze pokolenie w Irlandii z reguły nie znosi Conora. Trochę uważam nawet za krzywdzące dla nich to całe gadanie, że za Conorem stoi cały naród. Chuja tam.

  Czytelne z mowy ciała jest to o czym mówisz. Zebranych w pubie osób i Ciondora.

 15. A skąd wiadomo, ze ten typ w barze był człowiekiem? Może to był zwykły frajer z wolności? 😉

  :waldeklaugh:

 16. Ja wiem, że jesteś trollem i w ogóle ci odpisywać nie powinienem ale starsze pokolenie w Irlandii z reguły nie znosi Conora. Trochę uważam nawet za krzywdzące dla nich to całe gadanie, że za Conorem stoi cały naród. Chuja tam.

  Skąd takie wnioski, że starzy go niecierpia?

 17. Ja wiem, że jesteś trollem i w ogóle ci odpisywać nie powinienem ale starsze pokolenie w Irlandii z reguły nie znosi Conora. Trochę uważam nawet za krzywdzące dla nich to całe gadanie, że za Conorem stoi cały naród. Chuja tam.

  ilu znasz irlandczyków ze starszego pokolenia nie znoszących mcgregora?

 18. Ja mieszka w Irlandi od 11 lat i tego rudego scumbaga juz nikt tu nie znosi no chyba ze malolaty takie same scumbag-i jak on to moze ale napewno nie caly narod za nim stoi a dotego znam pelno Iroli ktorzy chetnie zobacza go w oktagonie jeszcze raz tylko po to zeby zebral jeszcze wiekszy wpierdol : ]

 19. tu macie odpowiedz czy jest geniuszem marketingu ktory udaje gnoja, czy zwyklym gnojkiem ktory wpasowal sie w zapotrzebowanie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.