W kwietniu na łamach MMARocks opisywaliśmy sprawę uderzenia starszego mężczyzny przez Conora McGregora w pubie, w Dublinie.

Dziś pojawiło się wideo na portalu TZM, które pokazuje, że Conor naprawę wyprowadził cios w człowieka, który spokojnie siedział przy barze. Według tabloidu McGregor wszedł do pubu i zaproponował wszystkim kolejkę swojej whiskey Proper 12. Szklanki zostały napełnione i Conor starał się zachęcić wszystkich do toastu. Starszy mężczyzna jednak nie był chętny do wypicia trunku, co rozzłościło gwiazdę MMA. Wówczas, z partyzanta, Conor uderzył tego człowieka lewym sierpem. Jak widzimy na nagraniu, stały bywalec pubu nie przejął się jednak ciosem a Conor został wyprowadzony.

Nie wiadomo, czy panowie ze sobą rozmawiali czy tylko brak chęci napicia się Proper 12 spowodował agresję u McGregora, ale w kwietniu, gdy sprawa była świeża plotkowano, że mężczyzna przy barze miał powiedzieć „Rosja pokonała cię w walce”.

Zapraszamy do kompletnej i szczegółowej biografii Conora McGregora, gdzie opisujemy pozostałe skandale Irlandczyka:

Conor McGregor – Najpopularniejszy zawodnik MMA w historii tego sportu

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

6 KOMENTARZE

  1. Ja jebie. Co za kurwa zajebana bez jakiej kolwiek godności i honoru. Bić starszego faceta bo nie chciał się napić jego (podobno zjebana) whisky. Nie wiem jak można być fanem takiej pizdy. I , że Dee z typem wytrzymuje to już inna abstrakcja. Tfu!

  2. Facet go osmieszyl, a ego mikrusa nie wytrzymalo i przypalilo styki w glowie.

  3. Dziwi mnie, że odwieczni pochlebcy tego pojeba nie rozpisują się z podziwem w stylu: "Ale jest milionerem i ma kupę hajsu a wy co?" Albo: "Ale mistrzem był. Jest krulem…."….. Gdzie siężeśta podziali wszyscy? Kiedyś pełno was tu było….kurwa mać naprawdę nie dowierzam, że tacy ludzie jeszcze istnieją i że w ogóle jeszcze miał ten rudy kretyn jakichkolwiek fanów i wcześniej przed publikacją tego nagrania…. Jak dla mnie powinni go zamieść pod dywan, ludzie z branży przestać o nim gadać i raz na zawsze skończyć go promować…. No chyba, że uda się włodarzom ufc ot tak, szybko i sprawnie zorganizować walkę tej rudej, przećpanej pały z Fergusonem….ojjjj zobaczyłby chętnie jak Tony miażdży swoją presją i łokciami tego pomiota….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.