Chatri Sityodtong, szef azjatyckiej organizacji One Championship, zapowiada, że jego marka planuje powrócić do USA z kolejnymi wydarzeniem. Przyznaje, że pierwsza gala One w Stanach była bardzo dobrze odebrana przez fanów i jest przekonany, że kolejne również okażą się sukcesem, bo One gwarantuje najwięcej emocji i najwięcej skończeń pojedynków przed czasem.

5 maja organizacja One Championship zadebiutowała w USA. Azjatycka marka przybyła do Broomfield w stanie Kolorado, gdzie mistrz wagi muszej Demetrious Johnson obronił tytuł, wygrywając jednogłośną decyzją sędziów z Adriano Moraesem. W rozmowie dla Just Scrap Radio Chatri Sityodtong przyznał, że jego firma chętnie ponownie pojawi się w USA.

Zdecydowanie tu wrócimy. Rozmawiamy już w z kilkoma komisjami stanowymi, które zatwierdziły nasze zasady walk. Stan po stanie pracujemy nad tym, aby tutaj wracać częściej. Wierzę, że jesteśmy najbardziej ekscytującą organizacją na świecie. Mamy najwyższy wskaźnik skończeń przed czasem, który wynosi prawie 70%. Inne organizacje mają około 30-40%, a fani przecież uwielbiają skończenia.

Na razie nie wiadomo kiedy i gdzie w USA pojawi się ponownie organizacji One. Szef marki ogłosił jednak już oficjalnie, że w 2024 roku chce zorganizować w Stanach Zjednoczonych cztery wydarzenia. Wszystkie gale mają być transmitowane na Amazon Prime Video, z którym współpracuje One.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,798 komentarzy 2,754 polubień

Chatri Sityodtong, szef azjatyckiej organizacji One Championship, zapowiada, że jego marka planuje powrócić do USA z kolejnymi wydarzeniem. Przyznaje, że pierwsza gala One w Stanach była bardzo dobrze odebrana przez fanów i jest przekonany, że kolejne również okażą się sukcesem, bo One gwarantuje najwięcej emocji i najwięcej skończeń pojedynków przed czasem. 5 maja organizacja One […]

Odpowiedz polub

click to expand...