Mateusz Gamrot (MMA 15-0, 1NC), były mistrz KSW, cały czas nie ma unormowanej sytuacji kontraktowej z organizacją KSW. „Gamer” twierdzi, że zwakował pasy mistrzowskie i wypełnił umowę z KSW. Organizacja natomiast stoi na stanowisku, że Mateusz powinien jeszcze dla niej zawalczyć.

Przed galą KSW 52 Martin Lewandowski, współtwórca organizacji KSW, przyznał, że chciałby zestawić „Gamera” z  Salahindem Parnasse (14-0-1). Teraz natomiast, będąc gościem audycji Czerwona Kartka, potwierdził, że takie zestawienie jest bardzo interesujące.

Dla mnie to byłaby super hot walka, ale z „Gamerem” sytuacja jest trochę skomplikowana, bo ma inne marzenia, niż my mamy. No i nasi prawnicy rozmawiają.

Martin dodał też, że jeśli Gamrot stoczyłby pojedynek z Parnasse, to rozwiązałoby sprawę kontraktu.

Chcemy pokazać mu, że nie będziemy mieli żadnych roszczeń kontraktowych jeżeli właśnie zgodzi się stoczyć tę walkę. Oczywiście mówimy o walce, bo jak przyjdzie i położy się nam w klatce to ode mnie dostanie strzała za takie zachowanie.

Lewandowski przyznał również, że innym ciekawym rozwiązaniem byłoby zrobienie pojedynku Salahinde Parnasse vs Norman Parke.

75 KOMENTARZE

 1. Chcemy pokazać mu, że nie będziemy mieli żadnych roszczeń kontraktowych jeżeli właśnie zgodzi się stoczyć tę walkę. Oczywiście mówimy o walce, bo jak przyjdzie i położy się nam w klatce to ode mnie dostanie strzała za takie zachowanie.

  Biznesowa kurtuazja i profesjonalizm na najwyższym poziomie, aż chce się rozmawiać i wspólnie działać.

 2. "bo jak przyjdzie i położy się nam w klatce to ode mnie dostanie strzała za takie zachowanie."

  Jakby ci Gamrot strzała zajebał to byś się z tacą wyjebał.

 3. Zjebany grubas, znany z tego, że jest znany i WŁODARZ (uwielbiam to słowo) intergalaktycznej federacji. Co za combo. Za mały pokój, żeby zmieścić ich gigantycznego ego.

 4. ten utyty meganudny, kto to ogląda, a raczej kto to finansuje bo nikt tego nie ogląda, jakieś 500 lików, sorry, znam podcasty które sie zamykają przy 1000 lajków bo hujowa klasa

 5. Zjebany grubas, znany z tego, że jest znany i WŁODARZ (uwielbiam to słowo) intergalaktycznej federacji. Co za combo. Za mały pokój, żeby zmieścić ich gigantycznego ego.

  Ciekawe czy zawodnicy z Niemiec mówią na włodarza KSW Riese ? 😉

 6. Czynto próba załagodzenia sporu ze strony kelnera?

  Ostatnio coś gadał, że nie będzie więcej rozmawiał z Gamrotem, bo tym zajęli się już prawnicy.

  Swoją drogą ciekawi mnie prawne dochodzenie odbytej walki, ale zakończonej nc. W innych organizacjach licxą jako odbytą taką walkę?

 7. Nie wierzę w to co czytam, przecież ten burak jakby dostał strzała od gamera to by gorzej miał szczękę połamaną niż kolba po usmanie, poza tym żeby się nie zdziwił że gamer wejdzie poskładać galaktycznego parówczaka z francji i odejdzie do ufc wysmiewajac na caly swiat cirkus kawul and lewus

 8. Ostatnia ostoja to Żyrafa. A tak to pozamiatane. Ciency nasi zawodnicy sa jak uszka do barszczu marketowe. święta ida. Ja bym zjadł duże kalafiory pełne farszu z zagranicy w KSW zobaczył. A polskie chłopaki niech sie uczą jak się ruszać od czarnych

 9. Jaki jest medialny/marketingowy fenomen, tego Reda? Przecież jego elokwencja jest na poziomie Krystiana Witczaka albo Tomasza Narkuna.

 10. Jaki jest medialny/marketingowy fenomen, tego Reda? Przecież jego elokwencja jest na poziomie Krystiana Witczaka albo Tomasza Narkuna.

  Już mniej wkruwiajacy jest Krycha i Narkun niż ta gruba parówa.

 11. Chcemy pokazać mu, że nie będziemy mieli żadnych roszczeń kontraktowych jeżeli właśnie zgodzi się stoczyć tę walkę. Oczywiście mówimy o walce, bo jak przyjdzie i położy się nam w klatce to ode mnie dostanie strzała za takie zachowanie.

  Jakiś zawodnik zrobił kiedys coś takiego? Bo jeśli nie to włodarz chyba wszedł w okres menopauzy…:DC:

 12. Już któryś raz się podkłada. Przecież ewidentnie widać, że chuja mają, a nie argumenty w sporze z Gamerem i nic nie ugrają. Gamer pewnie odczeka swoje i pójdzie dokąd chce.

 13. Już któryś raz się podkłada. Przecież ewidentnie widać, że chuja mają, a nie argumenty w sporze z Gamerem i nic nie ugrają. Gamer pewnie odczeka swoje i pójdzie dokąd chce.

  Dokładnie teraz próbuje zagrać na ambicji Mateusza że niby jak się nie zgodzi to się bał wyjsc do francuza itd będzie

 14. Ale mu daja laskawe rozwiazanie :juanlaugh:

  Przeciez to taka sciema ze ja pierdole. Wykalkulowali ladnie, ale chyba kompletny debil by sie zgodzil. Gamrot jakby wygral z Parnasse to z automatu jest blokowany, bo znowu zostaje mistrzem i nie ma mowy o zadnej wycieczce. Jak przegra to go UFC po porazce nie zakontraktuje. Win win dla Kalvi & Levi.

 15. Ale by byly jajca gdyby Gamer mu najebal i poszedl by wolny do UFC:lol: widac ze lewy czuje sie juz pewnie bo Miras mu przestal cisnac:cool:

 16. Dokładnie teraz próbuje zagrać na ambicji Mateusza że niby jak się nie zgodzi to się bał wyjsc do francuza itd będzie

  Co jak co, ale Gamer akurat się do nikogo wyjść nie boi. Także taki szantaż to se może wiadomo gdzie włożyć…

 17. Co jak co, ale Gamer akurat się do nikogo wyjść nie boi. Także taki szantaż to se może wiadomo gdzie włożyć…

  I wszystko w temacie :beer:

 18. Oczywiście mówimy o walce, bo jak przyjdzie i położy się nam w klatce to ode mnie dostanie strzała za takie zachowanie.

  To jest właśnie problem, że z niewolnika nie ma pracownika, a próby zmuszania do pracy kończą się źle dla obu stron.

  Jak Gamer przegra, to kto oceni czy się podłożył cz zwyczajnie był słabszy? Kawulski?

  Jak dozna kontuzji? Jak wsadzi palec w oko albo wrzuci kopa na jajca, naprawdę przypadkowo, ale wykluczy przeciwnika i przegra przez DQ?

  Próba doprowadzenia do walki poprzez jakąś formę szantażu to proszenie się o kłopoty i plucie w twarz Januszom, którzy kupuję bilety i pejperwju.

  Bizmesmeni, kurwa… :ożeszty:

 19. To jest właśnie problem, że z niewolnika nie ma pracownika, a próby zmuszania do pracy kończą się źle dla obu stron.

  Jak Gamer przegra, to kto oceni czy się podłożył cz zwyczajnie był słabszy? Kawulski?

  Jak dozna kontuzji? Jak wsadzi palec w oko albo wrzuci kopa na jajca, naprawdę przypadkowo, ale wykluczy przeciwnika i przegra przez DQ?

  Próba doprowadzenia do walki poprzez jakąś formę szantażu to proszenie się o kłopoty i plucie w twarz Januszom, którzy kupuję bilety i pejperwju.

  Bizmesmeni, kurwa… :ożeszty:

  No dokładnie, tak samo myślę. Ale wątpię żeby Mateusz dał się w to wciągnąć

 20. Jaki to jest burak i buc. Przez medialną postawę włodarzy jak to określają ich klakierzy, życzę KRS jak najgorzej.

 21. położy się nam w klatce to ode mnie dostanie strzała za takie zachowanie.

  Co prawda Gamrot nie jest ze stockton….

  Ale przypominam, że w Poznaniu"za zachowanie podłe karą kopy na mordę". Ew. wbijanie cwela i chuja do dupy, także przemyślałby takie teksty bo Gamrota, to nie Bonus bgc, to nie Mateusz by przyjął strzała.

 22. Łaskawy ten Martin dla Gamrota żadnych roszczeń, a przecież mógłby nałożyć karę 800 tysięcy złotych. Złoty człowiek o gołębim sercu poprostu.

 23. Panowie jakie to ma znaczenie skoro ewidentnie ksw jest w dupie gadanie o tym że gamrot nie da rady parnasse i tego typu rzeczy jest całkiem nie na miejscu zamiast napinac się jak gacie na dupie panie Lewandowski i kawulski pozwólcie chłopakowi spełnić swoje marzenia o UFC niech się sprawdzi przynajmniej ma ambicje sportowe 🙂 a ksw prędzej czy później padnie i nikt o waszej intergalaktycznej organizacji nie będzie pamiętał :dance: swoje droga lewi pewnie dalej ma zaklepana fuszke w mariocie jako kelner 😆

 24. On nie miał siły uderzyć i się jeszcze spruł człowieku i jeszcze do mnie się k#$% zesrał. Miał siłę krzyczeć, że jeszcze jedna walka w kontrakcie, że da mi szansę na odejście jak zawalczę a nie podłożę się. Groził mi, że jak nie to strzała dostanę za takie zachowanie.

  Za strzała dostał obcierkę człowieku w rzęsę i się zesrał i uciekł. Nagle rzowiązać nie może, dostał dwa liście na pizdę i nie ma szans ugrać tego kontraktu, bo bije jak baba. No k#$% apelacyjnie mówię, że nie podpisuję już z tym błaznem kontraktu po raz trzeci. Nie ma szans k#$% nawet na to. Jest p@#$% babą bez charakteru szmata brodata.


  Wywiad z podkładce Mateuszem a w następstwie po obiecanym strzale Martina

 25. Dokładnie teraz próbuje zagrać na ambicji Mateusza że niby jak się nie zgodzi to się bał wyjsc do francuza itd będzie

  Jak można być zawodnikiem MMA i bać się wyjść do klatki, bo ja takich stwierdzeń nie rozumiem? Naprawde. Bać się można wyjść np: na ustawke, bo ciśnienie i adrenalina inne, ale MMA to biznes i każdy patrzy czy się opłaca czy nie. W tym sporcie jest dużo kalkulacji, bo to nie terminarzowy sport jak piłka czy siatka.

  Nigdy nie rozumiałem tego – "bo się boi wyjść"… Jeśli ma inne plany to niech ma.

  A cała sprawa z Gamerem ma się tak, że jak walczył w KSW czy nawet był konflikt na linii Parke – Gamrot, to go ładnie wdupe całowali, a teraz gdy pojawiła się zakulisowa gadka o UFC, to dwa klauny z KSW o mało czerwonej gorączki nie dostają… No bo przecież ich "organizacja"(w ich mniemaniu) jest nadgalaktyczna i największa na świecie, więc dlatego tak spinają dupsko do Gamera. Przecież te dwa barany chciały blokować hale, gdy UFC chciało pojawić się w Polsce.

 26. Jak można być zawodnikiem MMA i bać się wyjść do klatki, bo ja takich stwierdzeń nie rozumiem? Naprawde. Bać się można wyjść np: na ustawke, bo ciśnienie i adrenalina inne, ale MMA to biznes i każdy patrzy czy się opłaca czy nie. W tym sporcie jest dużo kalkulacji, bo to nie terminarzowy sport jak piłka czy siatka.

  Nigdy nie rozumiałem tego – "bo się boi wyjść"… Jeśli ma inne plany to niech ma.

  A cała sprawa z Gamerem ma się tak, że jak walczył w KSW czy nawet był konflikt na linii Parke – Gamrot, to go ładnie wdupe całowali, a teraz gdy pojawiła się zakulisowa gadka o UFC, to dwa klauny z KSW o mało czerwonej gorączki nie dostają… No bo przecież ich "organizacja"(w ich mniemaniu) jest nadgalaktyczna i największa na świecie, więc dlatego tak spinają dupsko do Gamera. Przecież te dwa barany chciały blokować hale, gdy UFC chciało pojawić się w Polsce.

  I to jest właśnie do dupy powiem Ci tak że mi osobiście to oczy krwawia jak oglądam ksw i słucham ich kłamstw to mnie aż szlak trafia gdzie Ci wasi zawodnicy na kontraktach że musi was ciągnąć stary Mariuszek oraz mamed który ma jakieś omamy słabe to jest a cyrk w końcu Splonie i myślę że w końcu zapanuje jakiś porządek 👿

 27. "frajer dostanie strzała"

  szanuje Lewego za wyjaśnianie fajterów XDDDDD

  Joźwiak i Najman potwierdzają w komentarzach

 28. czyli jak "frajer co dostanie strzała" wygra z Parnasem to może iść do UFC?

  bo nie rozumiem

  No i pewnie nie zrozumiesz bo to kej  es dablju

 29. Jasne ze Gamer, z marzeniami o UFC podłoży się w ostatniej walce przed angażem. BRAWO, geniusz tylko mógł to wymyśleć.:brainoverload:

  A przy okazji, to tego typu propozycje jak ta świadczą raczej o tym, że papuga KRS szepnął im, że w tym konflikcie nie mają racji i trzeba jakoś to rozwiązać nie mając realnych argumentów. Gamrot powinien to wyśmiać, o ile faktycznie chodzi tylko o te nieszczęsne NC

  Ciekawe co będzie mowić kelner, gdy Gamer zawalczy z Saladynem i walka skonczy sie NC

 30. No i pewnie nie zrozumiesz bo to kej  es dablju

  pewnie chodzi o to, że miliona kary nie będzie musiał płacić

 31. Co jak co, ale Gamer akurat się do nikogo wyjść nie boi. Także taki szantaż to se może wiadomo gdzie włożyć…

  Bać to może nie, ale wie że ryzyko utraty dziewictwa w rekordzie jest duże.

  Dlatego czeka.

  wariant pierwszy – UFC zgłosi się po Salahdina i w KSW znowu będzie przytulnie i wygodnie.

  wariant drugi –  prawnicy się dogadają i Gamrot jako niepokonany mistrz Europy i okolic zacznie siać postrach w UFC.

  trzeci – przegrywa z Parnassem i zostaje w KSW na łasce Wszechwładnych.

  czwarty – wygrywa z Parnassem  i sky is the limit.

 32. Kurwa ten lewandowski I kawulson to najwieksze prostaki i wsiury w polski mma, zaden garnitur armaniego czy panamera niepomoze, sloma z butow wystaje a z nochali pada snieg.

 33. Kelner głośno szczeka ale ugryźć nie może.

  Widać że nic nie wskórali mityczni prawnicy i mogą Gamrotowi skoczyć.

 34. A przy okazji, to tego typu propozycje jak ta świadczą raczej o tym, że papuga KRS szepnął im, że w tym konflikcie nie mają racji i

  :gdzie:

  :mjsmile:

 35. Swoją drogą ciekawi mnie prawne dochodzenie odbytej walki, ale zakończonej nc. W innych organizacjach licxą jako odbytą taką walkę?

  Podejrzewam, że w każdej organizacji odbyta walka, nawet jeśli zakończona nc uznana jest za zaliczoną w kontrakcie. Nie wiem kto wymyślił i puścił w obieg tę plotę, że to o to chodzi w kontrakcie Gamrota z KSW.

 36. Kurwa ten lewandowski I kawulson to najwieksze prostaki i wsiury w polski mma, zaden garnitur armaniego czy panamera niepomoze, sloma z butow wystaje a z nochali pada snieg.

  Luksus monopolisty. Duet wciąż jest przekonany, że rządzą intergalaktyką a wszyscy inni są w dupie.

 37. Kelner jest gangsterem

  Zapierdala po wsi na elektrycznej hulajnodze ze srebrnym platerem niczym Tony Montana

 38. Podejrzewam, że w każdej organizacji odbyta walka, nawet jeśli zakończona nc uznana jest za zaliczoną w kontrakcie. Nie wiem kto wymyślił i puścił w obieg tę plotę, że to o to chodzi w kontrakcie Gamrota z KSW.

  to ściema jest, wszyscy to już potwierdzili

 39. A dlaczego Gamer miałby z Parnasse nie zawalczyć? Jeśli miałby za to dobry hajs, papier, że to ostatnia walka w KSW…  Sportowo to duże wyzwanie, co za różnica w jakiej organizacji?

  W UFC nikt mu nie będzie przeciwników dobierał.

 40. A dlaczego Gamer miałby z Parnasse nie zawalczyć? Jeśli miałby za to dobry hajs, papier, że to ostatnia walka w KSW…  Sportowo to duże wyzwanie, co za różnica w jakiej organizacji?

  W UFC nikt mu nie będzie przeciwników dobierał.

  źle zrozumiałeś

  jak wygra to miliona kary nie będzie musiał płacić

 41. Typowy odlot i rozłączenie z rzeczywistością przedstawiciela z branży raperskiej, który się dorobił + bałkańskie kosmicznego ego + fizjonomia opasa karła + dykcja i elokwencja le żiraffe  + cztery wiadra wazeliny =  ten miks składników prowadzi tylko do…

  :brainoverload::jimcarreyvomit:

  PS.

  A Gamera z czarnulkiem z budowy wolę jak najszybciej  oglądać w prelimsach Juefsi, niż w kołmejn iwencie będącym pod Pudzillą z Bedorfem.

 42. To nie Lewandowski, ale Kawul wyszedł z tym pomysłem podczas podsumowania gali na YT KSW. Dla Gamera idealny deal. 3 rundy w 68, taki superfight. Jedna wygrana walka i pod koniec roku można już liczyć na debiut w UFC. Po wygranej nad takim kotem można wynegocjować lepszą kasę na start w UFC i od razu jakiegoś rywala z szerokiej czołówki. Taki Trinaldo, Mustafaev, Taisumov na pierwszą walkę naprawdę byliby spoko. Dla KSW też idealny deal. Gamer nigdy nie był super gwiazdą PPV. Chyba tylko jedynie z Parke coś promocyjnie podziałał. 15-0 vs 14-0 samo się sprzedaje.

 43. A poco on do tego UFC ma iść. Z jego stójką to se może. A te jego bieganie na 4 nogach w ringu w ufc się nie sprawdzi.

 44. A poco on do tego UFC ma iść. Z jego stójką to se może. A te jego bieganie na 4 nogach w ringu w ufc się nie sprawdzi.

  Po co eksplorować kosmos albo dna oceanów skoro są to środowiska nieprzyjazne człowiekowi? Po co cokolwiek robić skoro to może się nie udać? Tak wiele pytań tak mało odpowiedzi.

 45. Po co eksplorować kosmos albo dna oceanów skoro są to środowiska nieprzyjazne człowiekowi? Po co cokolwiek robić skoro to może się nie udać? Tak wiele pytań tak mało odpowiedzi.

  jakby Gamer wiedział co podpisał to by już dawno był w UFC

  od roku siedzi cicho, Lewy w tym czasie wyzywa go od frajera i chce mu strzała zajebać XDDDD

 46. A tak ładnie Pan Lewandowski tłumaczył ostatnio po gali, że to nie o tą walkę zakończoną NC chodzi. I jeszcze ładnie tłumaczył, że przecież dostali za tą walkę pieniążki i że się przecież odbyła 🙂 To wyższy poziom zaprzeczania samemu sobie niż Dana

 47. A tak ładnie Pan Lewandowski tłumaczył ostatnio po gali, że to nie o tą walkę zakończoną NC chodzi. I jeszcze ładnie tłumaczył, że przecież dostali za tą walkę pieniążki i że się przecież odbyła 🙂 To wyższy poziom zaprzeczania samemu sobie niż Dana

  to nawet Gamer mówił, że nie o to chodzi

  mistrz dwóch kategorii ma kontrakt, który na pewno się przedłuża i nie da się go rozwiązać

  trzeba było jak Różal na gębę kontrakt to by nie było takich problemów

 48. Jak w podstawówce:

  ej nie podpuszczam cię, ale mu nakopiesz?

  ej nie podpuszczam cię, ale nie nawrzucasz komuś przed domofon?

  Hej jestem ,,włodarz" ,,federacji"

  Żaden wykop, żaden joemonster – tylko śledzić newsy o MMA.

  W erze wyleżenia przeciwnika newsy o MMA zaczynają być ciekawsze od MMA.

  Dosłownie kilkanaście minut na cohones i jestem taki roześmiany: dzięki.

  Gdybym chciałbym być złośliwy na miejscu na KSW to zaproponowałbym 20 tys. $ za wygraną przed czasem. Gamrot lubi brać decyzję. To byłoby wredne.

 49. Gamer siedzi cicho bo pewnie musi odbębnić okres karencji i pójdzie gdzie będzie chciał albo gdzie jego będą chcieli.

  Kelner może pieprzyć co chce.

  Psy szczekają karawana idzie dalej.

 50. Cwaniaczki z obu stron dobrze kombinują:

  KSW- wpompowaliśmy $ w Gamera, dzięki nam jest rozpoznawalny, chcemy nadal na nim zarabiać, niech walczy z Francuzem, Francuz kosi w 66, Gamer do 66 nie chce zejść bo mu trudno……

  Gamer- byłem mało znanym zawodnikiem, dzięki KSW zna mnie sporo ludzi, mogłem iść wcześniej doi UFC ale było mi dobrze tutaj, teraz mi się zachciało zachodu ale jest ryzyko, że z Francuzem może być L w bilansie- przez to warunki kontaktowe mogą być słabsze albo wcale, trochę głupio wrócić teraz do KSW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.