Mateusz Gamrot (MMA 15-0, 1NC), były mistrz KSW, cały czas nie ma unormowanej sytuacji kontraktowej z organizacją KSW. „Gamer” twierdzi, że zwakował pasy mistrzowskie i wypełnił umowę z KSW. Organizacja natomiast stoi na stanowisku, że Mateusz powinien jeszcze dla niej zawalczyć.

Przed galą KSW 52 Martin Lewandowski, współtwórca organizacji KSW, przyznał, że chciałby zestawić „Gamera” z  Salahindem Parnasse (14-0-1). Teraz natomiast, będąc gościem audycji Czerwona Kartka, potwierdził, że takie zestawienie jest bardzo interesujące.

Dla mnie to byłaby super hot walka, ale z „Gamerem” sytuacja jest trochę skomplikowana, bo ma inne marzenia, niż my mamy. No i nasi prawnicy rozmawiają.

Martin dodał też, że jeśli Gamrot stoczyłby pojedynek z Parnasse, to rozwiązałoby sprawę kontraktu.

Chcemy pokazać mu, że nie będziemy mieli żadnych roszczeń kontraktowych jeżeli właśnie zgodzi się stoczyć tę walkę. Oczywiście mówimy o walce, bo jak przyjdzie i położy się nam w klatce to ode mnie dostanie strzała za takie zachowanie.

Lewandowski przyznał również, że innym ciekawym rozwiązaniem byłoby zrobienie pojedynku Salahinde Parnasse vs Norman Parke.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.