Joanna Jędrzejczyk Andrade pas Waterson
Joanna Jędrzejczyk fot..instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk (MMA 15-3), była mistrzyni UFC, w swoim kolejnym boju zmierzy się z Michelle Waterson (MMA 17-6). Polka liczy, iż ta walka i wygrana w niej otworzy jej drzwi do kolejnego starcia mistrzowskiego w wadze słomkowej.

Dan Lambert, szef klubu ATT, w którym trenuje Jędrzejczyk, powiedział w rozmowie dla serwisu BJPenn.com, że Jędrzejczyk ma obiecaną walkę o pas.

Joanna ma ogromną szansę na walkę o pas. UFC obiecało jej starcie mistrzowskie, jeśli wygra najbliższy pojedynek. Cieszę, że Joanna ma teraz przed sobą wyznaczoną drogę do pasa. Bez tej drogi, ona nie zamierzała się spieszyć. Cieszę się, że znowu trenuje.

Lambert dodał również, że Jessica Andrade (MMA 20-6) z pasem UFC jest dla Jędrzejczyk lepszym rozwiązaniem, niż gdyby na tronie cały czas zasiadała Rose Namajunas (MMA 8-4).

Z perspektywy Joanny Jędrzejczyk droga do pasa jest szybsza, gdy dzierży go Jessica Andrade. Samolubnie liczyliśmy na to, że to właśnie ona wygra walkę o pas. Teraz ona musi obronić tytuł i zobaczymy jak sprawy się poukładają. Jeśli Joanna i Jessica wygrają swoje walki, UFC zestawi jest z sobą.

2 KOMENTARZE

  1. Andrade wytarmosić to może cipke swojej dziewczyny co najwyżej. Okej. Ma szansę ale skoro Rose do momentu slama robiła dziecko Andrade? Joanna wystarczy , że nie da się trafić i nie da się obalić tylko zawalczy jak w pierwszej walce i już pas zawiśnie z powrotem na jej biodrach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.