Stipe Miocic Jon Jones

Drugie starcie mistrzowskie pomiędzy Stipe Miocicem (MMA 18-3) i Danielem Cormierem (MMA 22-1) zbliża się wielkimi krokami. W pierwszym pojedynku to Cormier okazał się lepszy, ale Miocic jest pewny swego przed nadchodzącym rewanżem.

Czuję się dobrze. Pracowałem zarówno nad słabymi jak i mocnymi stronami moich umiejętności. Każdego dnia staję się lepszym zawodnikiem. Zwyciężę. Jestem na to gotów. Wygram walkę z Cormierem. Skupiam się teraz tylko na tym, co wydarzy się w oktagonie.

Miocic w rozmowie z TMZ Sport został zapytany również o to czy zawalczyłby z Jonem Jonesem (MMA 25-1-1NC), gdyby ten zdecydował się na wejście do wagi ciężkiej.

Tak. Zawalczę z każdym, ale tak jak mówiłem, teraz skupiam się na walce z Cormierem.

Do drugiej walki Stipe Miocica z Danielem Cormierem dojdzie już 17 sierpnia, podczas gali UFC 241, która odbędzie się w Anaheim w Kalifornii.

12 KOMENTARZE

 1. Tak. Zawalczę z każdym, ale tak jak mówiłem, teraz skupiam się na walce z Cormierem.

  Od porażki z DC skupia się tylko na walce z nim.

 2. Jak DC wygra druga walke to chłopa odwiozą prosto do psychiatryka. Nie poradzi sobie, narzucił sobie taką presję, że może jej nie udźwignąć.

 3. Myśle, że Stiopić nie spali się w kolejnej walce z DC.

  Wygląda na gościa który potrafi odrabiać lekcje, i mam jakieś takie dziwne przeczucie, że tym razem ustrzeli.

 4. Co ma nie wygrać. Obejrzał pierwszą walkę to wie żeby się nie pchać w klincz. Poza tym punktował grubaska jak chciał.

 5. Co ma nie wygrać. Obejrzał pierwszą walkę to wie żeby się nie pchać w klincz. Poza tym punktował grubaska jak chciał.

  Punktował jak chciał, a sam zbierał po pysku jak nie chciał.

 6. Myśle ze Stopić robi Bonesa w ciężkiej, Jonny popełnia błędy które w ciężkiej mu już nie ujdą płazem.

 7. Nie jestem wróżką. Ale Miocic zbierał strasznie w poprzedniej walce. Dlatego nie jestem optymistycznie nastawiony codo wygranej Miocica, choć mu kibicuje. Cormier też ale on ma mocniejszą szczękę od Miocica. To jego duży atut. Oraz Kondycja i zapasy. Te ciosy grubcia idą od dołu prosto w szczękę a Miocic niema wyuczonego nawyku chronienia brody. Niewygodne prawdaż.

  Wasnie w ciężkiej Cormier jest Goatem. Nie pompują mu się ręce. Bo jest inaczej zbudowany. Nie jest wielkim chłopem. A jednocześnie jest wystarczająco silny.

  Mocic powinien polować na h,kicka w łeb. I w ogóle zaczerpnąć taktykę od Bonsa.

 8. I nie zapominajmy o kolanie. Jak zrobił to Mauler i ostatnio sporo tych kolan . Sprzyjające wiatry na kolana ..

 9. Nie jestem wróżką. Ale Miocic zbierał strasznie w poprzedniej walce. Dlatego nie jestem optymistycznie nastawiony codo wygranej Miocica, choć mu kibicuje. Cormier też ale on ma mocniejszą szczękę od Miocica. To jego duży atut. Oraz Kondycja i zapasy. Te ciosy grubcia idą od dołu prosto w szczękę a Miocic niema wyuczonego nawyku chronienia brody. Niewygodne prawdaż.

  Wasnie w ciężkiej Cormier jest Goatem. Nie pompują mu się ręce. Bo jest inaczej zbudowany. Nie jest wielkim chłopem. A jednocześnie jest wystarczająco silny.

  Mocic powinien polować na h,kicka w łeb. I w ogóle zaczerpnąć taktykę od Bonsa.

  Jak to się stało, że w końcu napisałeś coś z sensem? Zapomniałeś się ? :awesome:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.