Chociaż przez długi czas mówiło się o tym, że Daniel Cormier zawalczy w obronie mistrzowskiego pasa z Brockiem Lesnarem, ostatecznie to Stipe Miocic dostanie szansę rewanżowego starcia z mistrzem.

Gdy się o tym dowiedziałem, to było dość surrealistyczne, myślę, że byłem w szoku. Wiedziałem jednak, że w końcu do tego dojdzie. Trzeba być tylko cierpliwym. Z informacją zadzwonił do mnie menadżer. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu. Nie mogę się doczekać wejścia do oktagonu i odebrania pasa. Sprawy z Lesnarem trwały zbyt długo, czułem więc, że w końcu do tego dojdzie.

Stipe powiedział o swoich odczuciach w programie Ariela Helwaniego i dodał, że rok przerwy od startów był dla niego dobrym rozwiązaniem

Ta długa przerwa od startów była świetny rozwiązaniem. Moje ciało i umysły mogły odpocząć i się zregenerować. Mogłem się dla odmiany cieszyć życiem. Wróciłbym jednak do walczenia, gdyby doszło do starcia Lesnara z Cormierem.

Stipe został również zapytany o słowa Cormiera, który powiedział, że Stipe od początku wiedział jaki był układ pomiędzy UFC i nimi, wiedział, że wygrany z ich pojedynku będzie się bił z Brockiem Lesnarem.

Nie wiem o jakich ustaleniach z UFC mówi Cormier, ale ja nie prowadziłem żadnych rozmów z UFC. Nie miałem pojęcia o Brocku. Dowiedziałem się chwilę przed samą walką. Cormier jest idiotą. Nie mam pojęcia o czym gada. On czasami mówi jedno, potem co innego. Ja już tego nawet nie słucham. Nie dbam o to. Chcę tylko z nim walczyć. On może mówić to, na co ma ochotę. Jutro pewnie powie znowu coś innego. Raz mówi, że jeśli nie zawalczy z Brockiem, to ja z nim będę się bił. Za chwilę mówi, że muszę stoczyć kilka innych walk zanim z nim zawalczę. Nie mam więc pojęcia co on wygaduje. On jest jak kobieta, która chce iść na kolację, ale nie wie co chce zjeść i ciągle zmienia zdanie. To niekończąca się opowieść.

4 KOMENTARZE

  1. Chuj Ci w dupe Stipe. W chuj Cię lubiłem ale teraz jesteś zwykłym bucem i liczę , że DC znowu Cie zgasi. Owszem. Cormier pierdolił o Lesnarze ale tylko w kwestii zarobku. Gość walczył w obronie pasa z kontuzją a Ty siedziałeś ponad rok na dupie becząc o rewanż bo to bo tamto. Całym sercem za DC

  2. Stipe sie juz pogrąża, zaraz dostanie drugie KO i bedzie walczyl Z Tybura w Prelimsach UFC 245

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.