Zbliżająca się walka Conora McGregora z Floydem Mayweatherm Jr. spowodowała, że wielu zawodników mówi o tym, że też chętnie sprawdziłoby się w boksie lub jest dopytywanych o takie potencjalne starcia. Tym razem dziennikarze Fox Sports zapytali Stephena Thompsona o to, z kim najchętniej zmierzyłby się w bokserskim ringu, gdyby mógł sobie wybrać przeciwnika.

Jeśli miałbym zawalczyć w boksie, jest jeden facet, który był dla mnie zawsze wielkimi idolem. On nadal walczy, ale na pewno nie jest w swojej szczytowej formie. Chodzi o Roya Jones Juniora.

Thompson dodał, że samo wyjście z nim do ringu, byłoby spełnieniem marzeń. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że wymagałoby to sporo pracy z jego strony.

On był jednym z moich ulubieńców. Wiele się od niego nauczyłem. To byłoby wspaniałe i nie mówię nawet o walce, ale o samym wyjściu z nim do ringu, żeby spróbować, powalczyć kilka rund. Wtedy spełniłoby się moje marzenie. Oczywiście nigdy nie trenowałem tylko boksu i musiałbym poświęcić sporo czasu i pracy by zrobić coś takiego. Jeśli jednak pieniądze by się zgadzały, to czemu nie?

24 KOMENTARZE

 1. Skoro jest w chu*owej formie to co on chciałby  zyskac taka walka ? Po takich słowach zakopał bym się pod ziemie ze wstydu ze dziadka wyzywam do walki.

  Z Andersonem Silva pare lat temu było by to jeszcze do przełknięcia…

 2. Skoro jest w chu*owej formie to co on chciałby  zyskac taka walka ? Po takich słowach zakopał bym się pod ziemie ze wstydu ze dziadka wyzywam do walki.

  Z Andersonem Silva pare lat temu było by to jeszcze do przełknięcia…

  i to dziadka z powazna choroba, niestety, bo to wybitny piesciarz

 3. Co za bezczelny typek haha. Mowi ze to byloby spelnienie jego marzen zeby chociaz byc w ringu z Royem ALE MUSI NA TYM DOBRZE ZAROBIC… Postaralby sie o jakis wspolny trening lekki sparing na salce i tez powinien byc szczesliwy ale nieeeee bo $$$$$$$

 4. Najpierw Conor wprowadził modę chęci u każdego zdobycia dwóch pasów, teraz każdy chce się boksować jak on. Niesamowite jak ten gość wpływa na resztę świata, wszyscy śpiewają tak jak im królunio zagra

 5. Najpierw Conor wprowadził modę chęci u każdego zdobycia dwóch pasów, teraz każdy chce się boksować jak on. Niesamowite jak ten gość wpływa na resztę świata, wszyscy śpiewają tak jak im królunio zagra

  Bo większość to pustaki, jest wiele innych dróg, ale oni wolą iść na łatwiznę i kopiować.

 6. @Mnichu to z 2011:

  "

  Jones twierdzi, że jego problemy z równowagą zaczęły się po jego porażkach z Glenem Jonhsonem i Antonio Tarverem w 2004 roku. 

  – „Zacząłem pracować nad swoim balansem, ale nie był taki jak powinien. Dlatego przez ostatnie 4-5 lat szukałem kogoś, kto mógłby odwrócić efekty, jakie spowodowały na mnie przyjęte ciosy” – mówi Roy Jones.

  Pięściarz leczy się aktualnie w Pensylwanii u doktora Charles’a Simkowicza. Dzięki metodom leczniczym lekarza, który zajmuje się uszkodzeniami mózgu, szybko pojawiła się pod jego gabinetem kolejka klientów składająca się głownie z byłych bokserów i graczy footballu amerykańskiego." Teraz moze byc  tylko gorzej.

 7. po jego porażkach z Glenem Jonhsonem i Antonio Tarverem

  to były piękne skończenia.

  rzeczywiście potem już był zjazd po równi pochyłej.

  jednak przed tymi porażkami…

  najlepszy bokser lat 90-tych i tyle.

 8. Ja pierdole. Thompson po tej ostatniej walce o pas z Woodley'em to niech lepiej się nie udziela a tym bardziej z takimi pojebanymi pomysłami…

 9. to były piękne skończenia.

  rzeczywiście potem już był zjazd po równi pochyłej.

  jednak przed tymi porażkami…

  najlepszy bokser lat 90-tych i tyle.

  no mega, to co robil kiedys nigdy nikt mu nie zabierze, niestety bazowal na tym co najszybciej tracisz, nogi timing szybkosc

 10. To chyba jest jakaś forma promocji, bo ta walka nie ma sensu. Jak chce poboksować z Royem to niech zaprosi go na jakiś sparing.

  Ten samo menago co Conor, może mają tam taką taktykę.Czekam, aż Bisping wyzwie kogoś do pojedynku bokserskiego. Ach no tak zapomniałem, Majkel jaki jest taki jest, ale stąpa twardo po ziemi.

 11. Marne podrobki Dona Frye. Rozjebal mnie jak wyzwal do walki Tysona, notabene ich walka bylaby ciekawsza i lepsza niz Thompson-Jones :}

 12. Jak dla mnie, to niech walczą z kim chcą i gdzie chcą:) maja ochotę, to śmiało. Każdy zapytany ma prawo do odpowiedzi;)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.